رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1.12 منتشر شد + اصلاحیه نسخه 1.6.1.11

پست های پیشنهاد شده

پرستاشاپ 1.6.1.12 و رفع نقص امنیتی

چند روز از انتشار نسخه ۱.۶.۱.۱۲ در سایت اصلی میگذرد و اکنون با اختلاف کمتر از ۳ روز می‌توانید نسخه فارسی آن را دانلود نمایید. توجه نمایید که این نسخه دارای یک رفع نقص امنیتی است و توصیه می‌شود پرستاشاپ خود را به این نسخه ارتقا دهید.

سازگاری قالب ها و ماژول ها

ماژول ها و قالب هایی که با نسخه های 1.6.1.5 و بالاتر سازگار باشند با این نسخه هم سازگارند. با این حال تغییرات بسیار جزیی وجود دارد که چنانچه قالب ها نیاز به سازگاری داشته باشند اطلاع رسانی خواهد شد.

پرستاشاپ فارسی نسخه 1.7

پرستاشاپ 1.7 هنوز در مرحله تست و رفع اشکالات هست و نسخه ارایه شده در سایت پرستاشاپ جهانی مناسب راه اندازی یک فروشگاه پایدار نیست و باگ های زیادی دارد. هماهنگی کامل با پرستاشاپ جهانی در این زمنیه صورت گرفته و به زودی شاهد نسخه پایدار و البته نسخه فارسی و بومی خواهیم بود. با توجه به تغییرات ساختاری نسخه 1.7 تا زمانی که بتوان یک فروشگاه پایدار با نسخه 1.7 راه اندازی کزد و مشکلی در تهیه قالب و ماژول هم نداشت حداقل 3 ماه دیگر زمان لازم است.

برای دانلود پرستاشاپ 1.6.1.12 اینجا کلیک کنید

اصلاحیه پرستاشاپ ۱.۶.۱.۱۱

پرستاشاپ 1.6.1.11 فارسی چند روزی است که منتشر شده و با توجه به فرایندی که برای بومی سازی طی می‌شود ممکن است گاهی برخی تغییرات نسخه بومی با تغییرات نسخه اصلی دچار تداخلات بسیار جزیی شوند که متوجه آن ها نشویم. در نسخه ۱.۶.۱.۱۱ هم این اتفاق برای ادیتور توضیحات محصولات رخ داد. این مشکل به سرعت کشف و حل شده و اکنون همزمان با انتشار نسخه 1.6.1.12 فارسی، اصلاحیه نسخه ۱.۶.۱.۱۱ نیز منتشر می‌شود. این اصلاحیه فقط یک فایل دارد و می‌بایست در پوشه js آپلود شود. می توانید فایل فشرده را در روت فروشگاه از حالت فشرده خارج نمایید.

برای دانلود اصلاحیه اینجا کلیک کنید

مشکل آمار داشبورد

آمار داشبورد پرستاشاپ دارای یک باگ عجیب است. اگر تاریخ نمایش آمار از 1 فروردین به بعد باشد آماری نمایش نمی دهد. اما اگر سوم فروردین را تاریخ شروع در نظر بگیرید مشکل حل می شود. دلیل این باگ هنوز بررسی و رفع نشده ولی این مشکل با تاریخ میلادی هم وجود دارد و ارتباطی با بومی سازی ندارد.

دانلود پرستاشاپ 1.6 - نسخه نهایی و پایدار پرستاشاپ 1.6.1.12

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من برای آپدیت دچار مشکل شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید...

اول اینکه در ابتدای امر یک همچین صورت وضعیتی رو میده :

post-5464-0-53026100-1490817079.png

و در انتها هم که این پیغام :

post-5464-0-89161200-1490817294_thumb.png

البته من برای تست ، پرستای 16111 رو در پوشه ایی جدا نصب کرده بودم که اون ارتقا دادم و مشکلی هم نبود اما نمیدونم چرا اینجا به نتیجه نمیرسم!!!

لینک به دیدگاه

با سلام

اولا تشکر میکنم از تیم آی پرستا که همیشه تلاش و زحمت مبکشه تا به روز باشیم

دوما خواستم بگم کاش موقع انتشار به روز رسانی اطلاعات دقیقی از تغییرات به روز رسانی جدید منتشر کنید بهتر میشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

ضمن تشکر از تیم خوب ای پرستا بنده نسخه  1.6.1.12  رو داونلود کردم که بعد از نصب  1.6.1.13  از آب درآمد مشکلی که دارم  مشکل تاریخ هستش یعنی در قسمت آمار  تاریخ  میلادی شده و از تاریخ شمسی خبری نیست  و  یکی  هم  ساعت سایت هستش  امار معمولا در ساعت 12 آمار بازدید یا فروش صفر میشد اما  در این نسخه  انجام نمیشه

• انتشار نسخه 1.6.1.12
لینک به دیدگاه

سلام. 

دوست عزیز آخرین نسخه بومی انجمن 1.6.1.12 هست. 

بله میدون منم همون لینکی که گذاشته بودید داونلود کردم  1.6.1.12 نوشته بود ولی بعد از آبدیت  13 شد :(

آیا امکانش هست که به یک ورژن پائین تر برم همانطور که عکس فایل داونلودی را گذاشتم میبینید که نسخه 12 است

post-5046-0-45169100-1493920688.jpg

لینک به دیدگاه

خب دوست من مشخص هست وقتی شما نسخه 1.6.1.12 رو دانلود و نصب میکنید . بعد میرین و اونو آپدیت میکنید ، میره به نسخه 1.6.1.13 انگلیسی ، چون نسخه 1.6.1.13 فارسی هنوز وجود نداره . وقتی باید آپدیت کنید که نسخه بالاتر فارسی وجود داشته باشه وگرنه به نسخه انگلیسی آپدیت میشه . آموزش ارتقای پرستاشاپ را در انجمن جستجو کنید

لینک به دیدگاه

خب دوست من مشخص هست وقتی شما نسخه 1.6.1.12 رو دانلود و نصب میکنید . بعد میرین و اونو آپدیت میکنید ، میره به نسخه 1.6.1.13 انگلیسی ، چون نسخه 1.6.1.13 فارسی هنوز وجود نداره . وقتی باید آپدیت کنید که نسخه بالاتر فارسی وجود داشته باشه وگرنه به نسخه انگلیسی آپدیت میشه . آموزش ارتقای پرستاشاپ را در انجمن جستجو کنید

ممنون استاد من آبدیت رو بوسیله ماژول آبدیت انجام دادم فایل 1.6.1.12 رو در پوشه مروبطه قرار دادم  و اقدام به آبدیت کردم طبق آموزش  البته به نظر خودم طبق آموزش مطمئن هستم که اشتباه از من بوده و یه چیزای رو رعایت نکردم  خب الان تکلیف چی هستش میشه به یک نسخه پائین تر بردگردم البته بکاپ ندارم آیا امکان داره ورژن 1.6.1.12 رو را با ماژول آبدیت دوباره نصب کنم یا باید منتظر بمونم که نسخه 1.6.1.13 ترجمه بشه و اگر ترجمه بشه مشکلم حل میشه ؟

لینک به دیدگاه

خیر بدون بکاپ نمیتونید به نسخه قبل برگردید ، باید منتظر بمونید

ممنون از پاسخگوی سریع شما برای آخرین بار دو سوال دارم  ممنون میشم اگر محبت کنید جوابد بدید 

الف - آیا ترجمه 1.6.1.13 خیلی طول میکشه 

ب - بعد از ترجمه اصلاحیه رو به باید به هاست منتقل کنم یا  اینکه کار سختری پیش رو دارم

با تشکر مجدد

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...