رفتن به مطلب

عدم نمایش صحیح نام محصولات جانبی

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر

یک مشکلی در نمایش نام محصولات جانبی در صفحه محصول وجود داره و نام محصولات جانبی درست نمایش داده نمیشن ( طبق تصویر زیر ) ممنون میشم که دوستان راهنمایی کنن که بوسیله سی اس اس چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم

قالب سایت سهند هست و لینک یکی از محصولات برای نمونه در زیر گذاشته شده

http://www.vitrinisho.com/arantis-2person-cotton60-sport-bedding-set-88.html

post-9783-0-86186800-1492617343_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای قالب های تجاری معمولا کارشناسان ما شما رو به سمت تیکت هدایت میکنند چرا که تغییر در فایل های قالب باعث ابطال گارانتی شما میشه

اگر خودتون قصد انجامش رو دارید، ابتدا آموزش کار با افزونه فایرباگ firebug رو در انجمن جستجو کنید سپس با استفاده از خاصیت text-align متن مورد نظر رو به سمت راست، چپ یا وسط هدایت کنید

لینک به دیدگاه

برای قالب های تجاری معمولا کارشناسان ما شما رو به سمت تیکت هدایت میکنند چرا که تغییر در فایل های قالب باعث ابطال گارانتی شما میشه

اگر خودتون قصد انجامش رو دارید، ابتدا آموزش کار با افزونه فایرباگ firebug رو در انجمن جستجو کنید سپس با استفاده از خاصیت text-align متن مورد نظر رو به سمت راست، چپ یا وسط هدایت کنید

تیکت رو خیلی وقت ها استفاده میکنم ولی موارد جزئی این چنینی رو که میشه با یه اصلاح کوچک درست کرد شاید خیلی هم منطقی نباشه که تیکت زده بشه. خوبه که آدم خودش هم یه چیزایی رو بلد باشه و انجام بده.

البته بنده بوسیله inspect element و خاصیت text-align سعی کردم این مورد رو درست کنم ولی نام محصول هیچ تغییری نمیکنه و فقط قیمت محصول به چپ یا راست منتقل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...