رفتن به مطلب

ایجاد سبد خرید خالی بعد از لوگین (ورود) مشتری

پست های پیشنهاد شده

سلام. به تازگی متوجه شدم بعد از اینکه مشتری وارد حساب کاربریش تو سایت میشه براش یه سبد خرید ایجاد میشه ! در حالی که هیچ چیزی رو به سبد اضافه و پاک نکرده ! این طبیعی هست ؟ یعنی هر مشتری بعد از هر بار ورود براش یه سبد خرید ایجاد خواهد شد ؟ خودمم امتحان کردم و این مورد پیش اومد. کوکی ها و... رو پاک کردم و مجددا وارد شدم و تفاوتی نکرد. ضمنا هر بار که همان مشتری وارد حسابش میشه براش سبد خرید ایجاد میشه ! یعنی اگه تو یک روز 3 بار ورود و خروج کنه 3 تا سبد خالی براش ایجاد میشه. توضیح اینکه سبد ها در بخش مدیریت قابل دیدن هستن. این طبیعیه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آدرس سایتتون؟ ممکنه مشکل از قالبتون باشه. البته قطعی نمیشه نظر داد و باید بررسی بشه

قالب من پیشفرض هست و هیچ تغییری هم در اون ایجاد نکردم.

http://bizimhyper.com

لینک به دیدگاه

فکر میکنم مشکل از خود پرستا هست. از وقتی آپگرید کردم این مورد به وجود اومده و فکر کردم مشکل از آپگریدم باشه. بنابرین یکبار روی لوکال و یکبار هم روی یک دیتا بیس جدید نصب کردم و مشکل همچنان وجود داشت ! حتی ورژن قبلی رو هم نصب کردم که 1.6.1.5 بود و رو اونم همین مشکل وجود داشت ! اساتید محترم لطفا بررسی فرمائید. با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست عزیز از قسمت تنظیمات > مشتریان

گزینه "نمایش سبد خرید در بدو ورود"رو روی بله بزارید بعد کش مرورگر و کش پرستا رو پاک کنید

بعد دوباره امتحان کنید

سعی کنید با چندتا مرورگر امتحان کنید

بعد از تست دوباره روی خیر بزارید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از قسمت تنظیمات > مشتریان

گزینه "نمایش سبد خرید در بدو ورود"رو روی بله بزارید بعد کش مرورگر و کش پرستا رو پاک کنید

بعد دوباره امتحان کنید

سعی کنید با چندتا مرورگر امتحان کنید

بعد از تست دوباره روی خیر بزارید

سلام. تمام مراحل رو به ترتیبی که گفتید انجام دادم و با مرورگر فایرفاکس، کروم و گوشی امتحان کردم. ولی بازم حل نشد ! ضمنا موقعی که گزینه "نمایش سبد خرید در بدو ورود"رو روی بله گذاشتم بعد از هربار ورود همان مشتری، سبد خرید به همان شناسه به تعداد دفعات ورود مشتری ایجاد شد !! مثلا 10 تا سبد خرید با شناسه ی 20 ایجاد شد !! حالا نمیدونم این مشکل چرا فقط برای من بوجود اومده !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...