رفتن به مطلب

مشکل دابلیکیت صفحات

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما. من با یک مشکل روبرو شدم لطفا اگر می شه راهنمایی کنید. کد رو در فایل هدر اضافه کردم اما به یک مشکل برخوردم یعنی ارور صفحه سفید. بعد دیباگ رو روشن کردم این پیام رو می ده:

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/welcomep/domains/echista.ir/public_html/themes/panda/header.tpl" on line 36 "{if isset($p) AND > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p}" - Unexpected "> " <-- thrown in /home/welcomep/domains/echista.ir/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 36

کد رو به این صورت به فایل اضافه کردم:

<meta charset="utf-8" />
    <title>{$meta_title|escape:'html':'UTF-8'}{if isset($p) AND $p > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p} صفحه {$p}{/if}</title>
    {if isset($meta_description) AND $meta_description}
                   {if isset($p) AND > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p}
                     {* nothing *}
                   {else}

سلام

شرطی که گذاشتید رو باید اصلاح کنید :

{if isset($p) AND $p > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p}
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شرطی که گذاشتید رو باید اصلاح کنید :

{if isset($p) AND $p > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p}

با سپاس

نکته ای که بهش رسیدم اینه که به نظر آقای دانوش یک تگ if  رو خط قرمز دورش نکشیدن و ممکنه بعضی اشتباه کنند ( مثل من ) و اون تگ if رو نزارن. دوستان حتما اون تگ if آخر رو بزارین

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

فایل header.tpl به شکل زیر هست .

این کد درسته الان ؟

...

<meta name="description" content="{$meta_description|escape:html:'UTF-8'}{if isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p} ({$smarty.get.p}){/if}" />

{/if}
<html lang="{$lang_iso}">
    <head>
        <meta charset="utf-8" />
    <title>{$meta_title|escape:'html':'UTF-8'}{if isset($p) AND $p > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p} صفحه {$p}{/if}</title>
    {if isset($p) AND $p > 1 AND isset($smarty.get.p) && $smarty.get.p}                     {* nothing *}
                   {else}
                   {/if}
                 {/if}

{if isset($meta_keywords) AND $meta_keywords}
        <meta name="keywords" content="{$meta_keywords|escape:html:'UTF-8'}" />
{/if}
        {if isset($sttheme.responsive) && $sttheme.responsive}
        <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0" />

...       {/if}

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...