رفتن به مطلب

سوال مهم >> تنظیمات اولیه و لازم بعد از نصب

پست های پیشنهاد شده

از بخش پارامترهای پیشرفته - کارایی از قسمت CCC تمامی گزینه های مربوط به CSS، Javascript و Apache رو فعال کنید

از بخش تنظیمات - سئو و URL ها گزینه استفاده از لینک آشنا یا همون URL محلی رو فعال کنید

حامل های خودتون رو تعریف کنید (در انجمن جستجو کنید)

دسته بندی ها و محصولات خودتون رو ایجاد کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش پارامترهای پیشرفته - کارایی از قسمت CCC تمامی گزینه های مربوط به CSS، Javascript و Apache رو فعال کنید

از بخش تنظیمات - سئو و URL ها گزینه استفاده از لینک آشنا یا همون URL محلی رو فعال کنید

گزینه Minify HTML در قسمتی که فرمودید فعال کنم یا فقط قسمت هایی که در عکس نشون دادم ؟

این گزینه هایی که فعال کردم درسته یا بازم باید گزینه ای رو فعال کنم در این قسمت ؟

post-7396-0-77832200-1497018378_thumb.png

لینک به دیدگاه

برای نحوه ی دسته بندی و ایجاد محصول اموزشی هست ؟ لینکشو میدید بی زحمت ؟  ممنون از اینکه وقتتونو گذاشتید .

لینک به دیدگاه

گزینه Minify HTML در قسمتی که فرمودید فعال کنم یا فقط قسمت هایی که در عکس نشون دادم ؟

این گزینه هایی که فعال کردم درسته یا بازم باید گزینه ای رو فعال کنم در این قسمت ؟

گزینه HTML رو هم فعال کنید

در قسمت url ها ، ( url اشنا ) این گزینه ها خود به خود فعال بود درسته ؟ 

لازم هستش گزینه ی دیه ای رو هم فعال کنم ؟

خیر نیاز به کار خاص دیگری نیست

برای نحوه ی دسته بندی و ایجاد محصول اموزشی هست ؟ لینکشو میدید بی زحمت ؟  ممنون از اینکه وقتتونو گذاشتید .

از کادر جستجوی بالای انجمن کمک بگیرید بهتون تمام لینک های مورد نیاز رو میده

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

گزینه 1 یا همون تغییر مسیر URL مربوط به تنظیمات ریدایرکت پرستاشاپ هست. مشخص میکنه که زمانی که صفحه موجود نیست به موتور جستجو نشون بده این صفحه وجود نداره (404)، به طور دایم مسیرش تغییر کرده (301) یا به طور موقت مسیر عوض شده (302)

گزینه 2 یا همون Apache MultiViews برای زمانیست که شما با روشن کردن URL بومی به مشکل میخورید و احتمالا مشکل رو حل میکنه

گزینه 3 یا همون غیر فعال کردن mod Security آپاچی زمانی کاربرد داره که برخی ماژول ها با روشن بودن اون درست کار نمیکنند و با خاموش کردنش مشکل حل خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...