رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1.14 منتشر شد

دانوش

پست های پیشنهاد شده

پرستاشاپ 1.6.1.14 و تغییرات جزیی

چند روز از انتشار نسخه ۱.۶.۱.۱۴ در سایت اصلی میگذرد و اکنون با اختلاف چند روز می‌توانید نسخه فارسی آن را دانلود نمایید. این نسخه دارای رفع باگ های جزیی است و تغییرات مهمی نداشته است.

انگلیسی بودن فروشگاه بعد از نصب

متاسفانه از نسخه ۱.۶.۱.۱۲ بعد از نصب پرستاشاپ شاهد انگلیسی بودن سایت بعد از نصب تازه بودیم. این مشکل به دلیل نقص در دانلود بسته زبان و ترجمه از سایت اصلی است. دلیل این مشکل مشخص نیست ولی آن را با مسئولان پرستاشاپ فرانسه در میان گذاشته ایم و قول رفع آن را داده اند.

بنابراین در فایل نسخه ۱.۶.۱.۱۴ یک فایل fa.gzip وجود دارد که بسته زبان است. چنانچه بعد از نصب محیط انگلیسی بود به بخش بومی سازی - ترجمه ها (Localization - Translation) مراجعه نموده و بسته زبان را وارد نمایید.

سازگاری قالب ها و ماژول ها

ماژول ها و قالب هایی که با نسخه های 1.6.1.5 و بالاتر سازگار باشند با این نسخه هم سازگارند. با این حال تغییرات بسیار جزیی وجود دارد که چنانچه قالب ها نیاز به سازگاری داشته باشند اطلاع رسانی خواهد شد.

پرستاشاپ فارسی نسخه 1.7

پرستاشاپ 1.7 هنوز در مرحله تست و رفع اشکالات هست و نسخه ارایه شده در سایت پرستاشاپ جهانی مناسب راه اندازی یک فروشگاه پایدار نیست و باگ های زیادی دارد. هماهنگی کامل با پرستاشاپ جهانی در این زمنیه صورت گرفته و به زودی شاهد نسخه پایدار و البته نسخه فارسی و بومی خواهیم بود. با توجه به تغییرات ساختاری نسخه 1.7 تا زمانی که بتوان یک فروشگاه پایدار با نسخه 1.7 راه اندازی کزد و مشکلی در تهیه قالب و ماژول هم نداشت بیش از ۳ تا ۴ ماه دیگر زمان لازم است.

برای دانلود پرستاشاپ 1.6.1.14 اینجا کلیک کنید

دانلود پرستاشاپ 1.6 - نسخه نهایی و پایدار پرستاشاپ 1.6.1.14

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت شما

یه سوال در مورد ورژن 1.7، امکان انتقال محصولان به این ورژن وجود داره؟

تمام ماژول ها هم از لحاظ ساختاری باید با ورژن 1.7 هماهنگ بشن؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

ممنون، متوجه شدم..

فقط یک سوال دارم: من قالب پیش فرض پرستارو استفاده می کنم که البته شخصی سازیش کردم و در حال حاضر با قالب پیش فرض کلی تفاوت داره... حالا اگر ارتقاء انجام بدم، به نظر میرسه تمام تغییراتی که انجام دادم از بین میرن، درسته؟ اگر اینطوره چه راهکاری برای این موضوع هست؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

ممنون، متوجه شدم..

فقط یک سوال دارم: من قالب پیش فرض پرستارو استفاده می کنم که البته شخصی سازیش کردم و در حال حاضر با قالب پیش فرض کلی تفاوت داره... حالا اگر ارتقاء انجام بدم، به نظر میرسه تمام تغییراتی که انجام دادم از بین میرن، درسته؟ اگر اینطوره چه راهکاری برای این موضوع هست؟

با سپاس

سلام

بله بعد از آپدیت از بین میره. میتونید فایل هایی رو که تغییر دادید بعد از آپدیت جایگزین کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون، متوجه شدم..

با سپاس

راه بهتر اینه که یک قالب جدید برای خودتون ایجاد کنید و سپس تغییر بدید. در کل قالب و ماژولهای پیشفرض رو نباید تغییر داد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پس به نظرتون این امکان هست که من بیام همین قالب پیش فرض تغییر داده شده رو یک کپی ازش بگیرم و اسمش رو عوض کنم و به عنوان قالب جدید نصب کنم؟

چون Kiana Vafaei گفتند که فایلهای تغییر داده شده رو جایگزین کنم ولی من اصلا یادم نیست کدوم فایلهارو تغییر دادم چون خیلی زیاد بودن و کم کم این کارو انجام دادم...

لینک به دیدگاه

پس به نظرتون این امکان هست که من بیام همین قالب پیش فرض تغییر داده شده رو یک کپی ازش بگیرم و اسمش رو عوض کنم و به عنوان قالب جدید نصب کنم؟

چون Kiana Vafaei گفتند که فایلهای تغییر داده شده رو جایگزین کنم ولی من اصلا یادم نیست کدوم فایلهارو تغییر دادم چون خیلی زیاد بودن و کم کم این کارو انجام دادم...

سلام

بله امکانش هست.

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...