رفتن به مطلب

ترجمه نشدن منو های مدیریت

پست های پیشنهاد شده

من پرستا شاپ انگلیسی دانلود کردم نصب کردم ترجمه های بخش مدیریت رو وارد کردم همه چیز ترجمه شده ولی منو های سمت راست انگلیسی موندن

بعضی کلمات هم در بخش کاربری انگلیسی موندن 

مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چرا نسخه انگلیسی پرستاشاپ را دانلود کردید؟میتونید آخرین نسخه پرستاشاپ فارسی را از انجمن دانلود کنید که این نسخه بومی سازی هم شده.

لینک به دیدگاه

فکر نمیکردم فرق بکنه فکر میکردم اینجا پشتیبانی فارسیشه 

چون تو ادمین هم رفتم دیدم نوشته دانلود پکیج ترجمه فارسی فکردم خودش اینکارو میکنه 

درست شد مشکل از نسخه دانلودیم بود اپدیت کردم ترجمه ها درست شد 

متاسفانه قبل از این داستان کلی هم تغییر روی این انگلیسی دادم 

حالا نمیتونم تعویضش کنم با فارسی

ولی خوب خدا رو شکر مشکل ترجمه های ادمین حل شد

لینک به دیدگاه

برای ترجمه بخش های مختلف قالب میتونید از تنظیمات > ترجمه ها استفاده کنید

اما برای بخش ادمین پنل، فکر کنم باید فایل های ترجمه رو از پوشه admin-xxxxxxxxx ویرایش کنید

لینک به دیدگاه

• 11 months later...
  • 2 weeks later...

سلام

چرا نسخه انگلیسی پرستاشاپ را دانلود کردید؟میتونید آخرین نسخه پرستاشاپ فارسی را از انجمن دانلود کنید که این نسخه بومی سازی هم شده.

من پرستاشاپ 1.7 انگلیسی رو دارم نصب میکنم، در مرحله اول زبانش رو فارسی انتخاب کردم، اما روند نصب به مشکل میخوره(در نصب یکی از ماژول ها مشکل ایجاد میشه)

در صورتیکه انگلیسیش به راحتی نصب میشه

دلیلش چی میتونه باشه؟

آیا نسخه 1.7 نمیتونه فارسی باشه؟

ممنون میشم جواب سوالم رو بدید

لینک به دیدگاه

من پرستاشاپ 1.7 انگلیسی رو دارم نصب میکنم، در مرحله اول زبانش رو فارسی انتخاب کردم، اما روند نصب به مشکل میخوره(در نصب یکی از ماژول ها مشکل ایجاد میشه)

دلیلش چی میتونه باشه؟

سلام چرا دوست من مشکلی نداره و نسخه فارسی هم نصب میشه دقیق نمیدونم منظورت تو قسمت هست که ارور میخوری ولی چند تا چیز رو رعایت کن احتمالا مشکلت رفع بشه یکی موقع نصب به نت وصل باش اگه بتونی آی پی تو هم عوض کن و نسخه php رو هم چک کن اگه باز مشکل داشتی بگو ایراد دقیقا کجاست تا بتونم راهنمایت کنم.

لینک به دیدگاه

دلیلش چی میتونه باشه؟

این مشکل تنها با زبان فارسی نیست. موقع نصب پرستاشاپ 1.7.4.0 هر زبانی غیر انگلیسی انتخاب کنید نصب با خطا مواجه میشه که این یک باگ هست

برای رفع مشکلتون از پوشه modules پوشه ps_themecusto رو پاک کنید و مراحل نصب رو تکرار کنید

گرچه پرستاشاپ 1.7 هنوز پخته و کامل نیست و مشکلاتی داره. ما فعلا نسخه 1.7 رو پیشنهاد نمیکنیم

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام

نسخه 1.7 هنوز با زبان فارسی سازگار نیست.

این مشکل حل شده؟؟؟ الان توی منو ها هم کلمه انگلیسی رو نشون میده هم فارسی!!

پیوست رو ملاحظه بفرمایید.

post-10925-0-03578500-1556199893_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 
این مشکل عموما وقتی پیش میاد که به اینترنت وصل نباشید. توی پرستاشاپ 1.7 در صورت نبود اینترنت توی برخی موارد روی لوکال با مشکل مواجه میشید 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

سلام 

این مشکل عموما وقتی پیش میاد که به اینترنت وصل نباشید. توی پرستاشاپ 1.7 در صورت نبود اینترنت توی برخی موارد روی لوکال با مشکل مواجه میشید 

موفق باشید 

سلام

خیر اصلا لوکال نیست ؛ روی هاست برتینا هست ... ورژن های پایین تر پرستا رو نصب کردم یکم بهتر شد ولی باز هم چند مورد اینطوری مونده ؛ راه حلی براش دارید؟

لینک به دیدگاه

سلام

خیر اصلا لوکال نیست ؛ روی هاست برتینا هست ... ورژن های پایین تر پرستا رو نصب کردم یکم بهتر شد ولی باز هم چند مورد اینطوری مونده ؛ راه حلی براش دارید؟

منتظر پاسخ بمونم یا در تیکتی جدید پیگیری کنم؟ :exclamation: ;) 

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام. ترجمه نشدن تنظیمات بعضی از ماژول ها رو چطور میشه برطرف کرد؟ مثلا ماژول تایمر شگفت انگیز توی قالب الکترون هنوز انگلیسی باقی مونده.

لینک به دیدگاه

درود

به صفحه توضیحات قالب الکترون به تب "فایل ها ضمیمه" مراجعه کنید

https://ipresta.ir/prestashop-theme/307-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86.html

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...