رفتن به مطلب

حمل و نقل رایگان برای مشتری های یک استان

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میتونم برای مشتری هایی که در تهران هستند و موقع ثبت نام این شهر یا شهر خاصی رو انتخاب کردند ، اگر خریدشان بالای 100 هزار تومان بود هزینه حمل و نقل رو رایگان قرار بدم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در هنگام تعریف حامل صورت حساب رو "بر اساس قیمت" بذارید.

برای اینکه محدود به یک شهر کنید باید از منو بومی سازی >> منطقه ها، استان تهران رو تعریف کنید.

سپس از منو بومی سازی >> استان ها، استان تهران رو ویرایش کنید و منطقه اون روتهران قرار بدید.

لینک به دیدگاه

سلام

در هنگام تعریف حامل صورت حساب رو "بر اساس قیمت" بذارید.

برای اینکه محدود به یک شهر کنید باید از منو بومی سازی >> منطقه ها، استان تهران رو تعریف کنید.

سپس از منو بومی سازی >> استان ها، استان تهران رو ویرایش کنید و منطقه اون روتهران قرار بدید.

دو حامل پست سفارشی و پیشتاز قبلا تعریف شده ، من یک حامل جدید ساختم با نام مشتری های تهران که وقتی صورتحساب رو بر اساس قیمت میزارم یک گزینه به نام محدوده فعال میشه  که نوشته از چقدر تا چقدر که من میزنم از 100000 هزار تومان بیشتر شد فعال بشه... (اینجاش درسته؟)

آیا نباید حمل رایگان رو فعال کنم؟؟ بعد اینکه تا یکی از محدوده های همجوار و غیر همجوار رو انتخاب نکنی نمیزاره بری مرحله بعد...

لطفا اگه ممکنه کامل تر راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر میخواید تنها برای شهر تهران حامل رایگان رو انتخاب کنید، اول از منوی بومی سازی >> منطقه ها، یک منطقه با نام تهران ایجاد کنید

بعد برید یه منوی یومس سازی >> استان ها، شهر جدیدی با نام تهران- شهر تهران ایجاد کنید، و منطقه اون رو تهران بذارید

حالا یک حامل ایجاد کنید برای این منطقه با رنج قیمت بالای 100 هزار تومن و هزینه حمل رو 0 قرار بدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر میخواید تنها برای شهر تهران حامل رایگان رو انتخاب کنید، اول از منوی بومی سازی >> منطقه ها، یک منطقه با نام تهران ایجاد کنید

بعد برید یه منوی یومس سازی >> استان ها، شهر جدیدی با نام تهران- شهر تهران ایجاد کنید، و منطقه اون رو تهران بذارید

حالا یک حامل ایجاد کنید برای این منطقه با رنج قیمت بالای 100 هزار تومن و هزینه حمل رو 0 قرار بدید.

موفق باشید

سلام .. ممنون از پاسخگویی خوبتون

- منطقه رو ایجاد کردم 

- استان جدیدی هم ساختم و روی منطقه ای که ساختم قرار دادم

- فقط تو مرحله آخر متوجه نشدم که دقیق باید چیکار کنم... عکس رو پیوست کردم ... دو قسمت برای رنج قیمت داره تو کدوم بزنم 1000000 ریال؟

- هزینه حمل رو کجا صفر قرار بدم؟ (منظور اینه که حمل رو رایگان قرار بدم؟)

post-10925-0-85868900-1501647157_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در قسمت پایین یعنی "محدوده ها"  محدوده قیمتی که میخواین حامل براش فعال بشه رو میزنید، ینی از 100هزار شروع بشه تا یک مبلغ زیاد.

و هزینه رو برای منطقه تهران که تیک میزنید رو صفر تعریف کنید.

در بالا هم حمل رایگان را روی خیر بذارید.

لینک به دیدگاه

در قسمت پایین یعنی "محدوده ها"  محدوده قیمتی که میخواین حامل براش فعال بشه رو میزنید، ینی از 100هزار شروع بشه تا یک مبلغ زیاد.

و هزینه رو برای منطقه تهران که تیک میزنید رو صفر تعریف کنید.

در بالا هم حمل رایگان را روی بله بذارید.

چون استان تهران از قبل وجود داشته پس من باید همونی که وجود داشته روی منطقه ای که ساختم قرار بدم؟ درسته؟ 
الان مشتری هایی که قبلا موقع ثبت نام تهران رو انتخاب کرده بودند از الان به بعد جز این «شهر تهران» که من ساختم قرار نمیگیرند مگه اینکه برند خودشون ویرایش کنند ... 

مورد بعدی اینکه وقتی حمل رایگان رو روی بله قرار بدم دیگه محدوده ها غیر فعال میشه!
لینک به دیدگاه

1) بله، چون میخواید مشتریان فقط تهران از این حامل استفاده کنند باید منطقه تهران رو تعریف کنید سپس استان تهران رو روی منطقه تهران تنظیم کنید.

2) مشتریان تهران رو انتخاب میکنند، و این حامل رو در مرحله حامل ها از پرداخت شون میتونن انتخاب کنند. و حامل فقط برای مشتریانی که آدرس خودشون رو تهران زدن فعال میشه.

3) اصلاح کردم پست بالا رو. روی خیر باید باشه

لینک به دیدگاه

1) بله، چون میخواید مشتریان فقط تهران از این حامل استفاده کنند باید منطقه تهران رو تعریف کنید سپس استان تهران رو روی منطقه تهران تنظیم کنید.

2) مشتریان تهران رو انتخاب میکنند، و این حامل رو در مرحله حامل ها از پرداخت شون میتونن انتخاب کنند. و حامل فقط برای مشتریانی که آدرس خودشون رو تهران زدن فعال میشه.

3) اصلاح کردم پست بالا رو. روی خیر باید باشه

1- اوکی ، حامل اضافه شد ...

2- من باید تک تک محصولات قبلی رو ویرایش کن و اون حامل جدید رو بهشون اضافه کنم؟؟؟ راه سریع تری نیست؟ من 500 محصول دارم...

3- ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...