رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 208
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

لطفا در آپ دیت بعدی ماژول بنر را تصحیح کنید در این ماژول عکس های بدون گزینه alt هستند

به صورت دستی کجا میشه توی کد این کار را انجام داد؟

alt را به کد اضافه کنیم

در آپدیت منتشر شده این مورد اضافه شده

سلام

یکی از کمبودها و نقاط ضعف قالب نمایش ندادن نام کامل محصول در دسته بندی‌ها هست

به صورتی که در بخش تگ‌ها و دسته بندی‌های فقط بخشی از نام محصول نمایش داده میشه (حدود 30 کاراکتر اول) و اگر نام محصول به صورت کامل در دو سطر نمایش داده می‌شد خیلی بهتر بود

الان مجبوریم عنوان محصول رو خیلی کوتاه و ناقص بنویسیم و اگر کمی عنوان محصول زیاد باشه (بیش از 30 کاراکتر) کاربر نمیتونه عنوان رو کامل ببینه و این از نظر من تجریه فوق‌العاده بدیه برای کاربر

امیدوارم هرچه سریعتر این قابلیت به قالب (حداقل به صورت اختیاری برای سایت هایی که میخوان داشته باشنش) اضافه بشه.

باتشکر

این مورد رو می تونید با شخصی سازی داشته باشید. در صورت تمایل تیکت بزنید

بعد از آپ دیت قالب الکترون متاسفانه با فعال کردن ماژول پیشنهاد شگفت انگیز صفحه سفید شده و ارور 500 میده

کسی از دوستان میدونه که چطوری میشه حلش کرد؟

اصلاحیه آپدیت نسخه 1.2.1 منتشر شده که این مشکل رفع شده اون رو دانلود کنید

اگر بخوایم در قالب اکترون برای تگ های h1 و h2 و h3 و h4 مطلب بنوسیم تا در سئو بهمون گیر نده کجا باید نوشت؟

تگ H1 برای نام محصولات در صفحه محصول وجود داره. از تگ های H2 به بعد می تونید در توضیحات بلند محصولتون استفاده کنید

در قالب الکترون اگر برای ماژول محصولات دلخواه صفحه اصلی چرخش داشته باشه به صورت خودکار جالب تر میشه همین چرخش خودکار اگر برای بلوک تولید کننده ها و برندها باشه هم خوبه

البته به صورت یک امکان که بشه انتخاب کرد

انشالله برای آپدیت بعدی در نظر خواهیم گرفت

سلام برای 1.7 کی منتشر میشود ؟این قالب

با توجه به این که بیش از 30 ماژول همراه قالب نیاز به باز طراحی برای نسخه 1.7 دارند این پروسه کمی طولانی تر از انتظار ما شده. اما طراحی قالب برای نسخه 1.7 در پروسه انجام هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر بخوایم در قالب اکترون برای تگ های h1 و h2 و h3 و h4 مطلب بنوسیم تا در سئو بهمون گیر نده کجا باید نوشت؟

در صفحه محصولات قبول دارم که نام کالا تگ h1 هستش ولی در home یه پیشنهاد بدین که تگ h1 نام فروشگاه باشه

لینک به دیدگاه

در صفحه محصولات قبول دارم که نام کالا تگ h1 هستش ولی در home یه پیشنهاد بدین که تگ h1 نام فروشگاه باشه

در صفحه اصلی یک فروشگاه اینترنتی نیازی به تگ H1 نیست. نام فروشگاه در تگ title قرار میگیره

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

سلام از وقتی آپدیت کردم تایمر پیشنهاد شگفت انگیز با اینکه محصولی تخفیف نخورده با متن متاسفانه فعلا تخفیف ویژه نداریم! نمایش داده میشه

قبلا وقتی محصول تخفیف دار نبود نمایش داده نمیشد الان به مشکل خورده لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام 

وقت بخیر

small: 275*223

medium: 570*223

large: 865*223

سایزدر حالت عادی

small: 335*270

medium: 690*270

large: 1045*270

سایز در حالت عریض

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید.لطفا در مورد ساخت صحیح و درست لینک برای محصول راهنمایی بفرمایید اگر مقاله یا آموزشی دارید ممنون میشم در اختیارم بزارید.

لینک به دیدگاه

ساخت لینک برای محصول که خود پرستا لینک ها رو خودکار میسازه. فقط باید URL بومی رو فعال کرده باشید و بهتره در بخش تب "سئو" موقع وارد کردن محصول عناوین کوتاه پر مفهوم انگلیسی در بخش URL آشنا وارد کنید تا لینک هایی کوتاه تر و ب=مفهومی تر داشته باشید

لینک به دیدگاه

چرا در قسمت بلاگ الکترون هیچ راهی برای برگشت به فروشگاه نیست!

آیا این یه باگ نیست؟ توی نسخه کامپیوتر میشه راهی درست کرد اما وقتی با دیوایس موبایل بازدید میشه هیچ راهی نیست و این یه بن بسته!

لینک به دیدگاه

چرا در قسمت بلاگ الکترون هیچ راهی برای برگشت به فروشگاه نیست!

آیا این یه باگ نیست؟ توی نسخه کامپیوتر میشه راهی درست کرد اما وقتی با دیوایس موبایل بازدید میشه هیچ راهی نیست و این یه بن بسته!

سوال 1- تا وقتی پشتیبانی  6ماهه قالب برقراره این لینک هم باید باشه مگه با صرف هزینه تا برش دارن

سوال 2-خیر باگ نیست، برای دستگاه موبایل دکمه منوی شما در قالب الکترون رفته زیر عبارت MAG

راه حل این هست که لوگو رو طوری تنظیم کنید (مثلا کوچکترش کنید)تا دکمه منو نمایان بشه و  بتونید روی گزینه ""برگشت به فروشگاه" که ایجاد کردین کلیک کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من برای اضافه کردن بلوک سمت راست صفحه محصولات مشکل دارم

http://uupload.ir/files/injg_block.png

میخوام مثل تصویر پایین نمایان شود

http://uupload.ir/files/cc8_block1.png

لینک به دیدگاه

تشکر درست شد

یک سوال دیگه که داشتم در مورد شاخه ها بود

عکس های نمای شاخه ها را عوض کردم ولی عکسها در سایت نمایش داده نمیشه. کامپایل . پاک کردن حافظه و بند انگشتی اجرا کردم منتها همچنان عکسها نمایش داده نمیشه. قالب به پیشفرض برمیگرداننم نمایش داده میشه و در الکترون خیر

لینک به دیدگاه

درود

برای اینکه در منو سایت تصویر بذارید به راهنمای قالب مراجعه کنید : http://ipresta.ir/idemo/themes/b/electron5/content/7-electron-guid#menu

در صورتی که میخواهید در صفحه شاخه ها تصویر مدنظرتون رو آپلود کنید باید حالت صفحه شاخه ها رو به مدرن تغییر بدید. از پیکربندی ماژول تنظیمات قالب دسترسی دارید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

برای اینکه در منو سایت تصویر بذارید به راهنمای قالب مراجعه کنید : http://ipresta.ir/idemo/themes/b/electron5/content/7-electron-guid#menu

در صورتی که میخواهید در صفحه شاخه ها تصویر مدنظرتون رو آپلود کنید باید حالت صفحه شاخه ها رو به مدرن تغییر بدید. از پیکربندی ماژول تنظیمات قالب دسترسی دارید

موفق باشید

تمام مرااحل دقیق مثل راهنما اول آیکون و بعد تصویر آپلود میکنم فقط آیکون عوض میشود. تمام مطالب سایت مو به مو انجام دادم عکس نمای دسته بندی و بند انگشتی منو راحت عوض میشه ولی تصویر کوچک دستبندی هیچ تغییری نمیکنه. سایز عکس دقیق مثل پیشفرض کردم. دیگه نمیدونم باید چیکاری انجام دهم ماژولی باید تغییر کنه ؟ یا اینکه در تنظیمات تصاویر کاری باید انجام دهم؟ کامپایل کردم حافظه موقت پاک کردم بند انگشتی دوباره ایجاد کردم کاری نبود که نکردم دیگه کلافه شدم

در یک سایت خوندم در بعضی از قالبها برای خواندن یک عکس از یک نام بخصوص استفاده شده که باید در تنظیمات >تصاویر اون نام با سایز ایجاد کرد. فقط این کار نکردم چون نمیدونستم از چه نامی استفاده شده

لطف کنید اگر کار دیگه ای باید انجام بدم بگید انجام دهم

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل از کش پرستاشاپ و مرورگر تون هست.

از منو پارامترهای پیشرفته >> کارایی برروی آیکون "پاک کردن حافظه نهان" کلیک کنید.

و در بخش کاربری با ctrl+F5 کش مرور گر رو خالی کنید.

چنانچه مشکلتون رفع نشد تیکت بزنید تا بررسی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تمام مرااحل دقیق مثل راهنما اول آیکون و بعد تصویر آپلود میکنم فقط آیکون عوض میشود. تمام مطالب سایت مو به مو انجام دادم عکس نمای دسته بندی و بند انگشتی منو راحت عوض میشه ولی تصویر کوچک دستبندی هیچ تغییری نمیکنه. سایز عکس دقیق مثل پیشفرض کردم. دیگه نمیدونم باید چیکاری انجام دهم ماژولی باید تغییر کنه ؟ یا اینکه در تنظیمات تصاویر کاری باید انجام دهم؟ کامپایل کردم حافظه موقت پاک کردم بند انگشتی دوباره ایجاد کردم کاری نبود که نکردم دیگه کلافه شدم

در یک سایت خوندم در بعضی از قالبها برای خواندن یک عکس از یک نام بخصوص استفاده شده که باید در تنظیمات >تصاویر اون نام با سایز ایجاد کرد. فقط این کار نکردم چون نمیدونستم از چه نامی استفاده شده

لطف کنید اگر کار دیگه ای باید انجام بدم بگید انجام دهم

متاسفانه بنده هم با مشکل شما مواجه شده ( چند ماه پیش که الکترون رو تازه تهیه کرده بودم)

هر چقدر تلاش کردم مشکل حل نشد و یه جوری بیخیال شدم  حتی مشکل من با بقیه قابلیتها صفحه مثل "ماژول بلوک های دلخواه " هم بود که تصویری رو نمیتونم عوض کنم و هر چقدر آپلود میکردم و کش خالی میکردم حتی از مسیر هاست هم عوض میکردم فایده نداشت

در آخر به یه جواب نسبی رسیدم که به خاطر کش لایت اسپید هاست این مشکل حل نمیشه

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

کدی که سایت enamad ارسال کرده است در ماژول نماد و اعتماد قالب الکترون میگذارم ولی نماد در سایت نمایش پیدا نمیکند

کار خاصی باید انجام دهم؟

لینک به دیدگاه

سلام 

خیر- کار خاصی نیاز نداره کافیه کدتونو بذارید تا نماد نمایش داده بشه. 

اگر نمایش داده نمیشه باید از سمت سایت نماد مشکل رو پیگیری کنید 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...