رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام، چند ماهی هستش که از این قالب استفاده میکنم عالی هستش فقط اگه ممکن امکان امتیاز دهی ستاره ای به کاتالوگ اضافه بشه تا دسته ها به صورت ستاره دار در گوگل نمایش داده بشه عالیه خیلی از فروشگاه های اینترنتی پر بازدید شاخه ها امکان امتیاز دادن دارن و در گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده میشن که واقعا به ورودی سایت کمک میکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 208
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام ی مشکل کوچیک داخل شاخه ها هستش قسمت توضیحات شاخه حدودا ی محیط با ارتفاع 380px هستش که اگه متن و توضیحات زیاد باشه ادامه مطالب با زدن گزینه بیشتر نمایش داده میشه قبل آپدیت اگه گزینه بیشتر رو میزدیم هرچه قدر محیط لازم بود باز میشد و مطلب کامل نمایش داده میشد بعد آپدیت این امکان محدود شد و با زدن گزینه بیشتر همون اندازه 380px نمایش داده میشه و مطلب نصفه میشه لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام ی مشکل کوچیک داخل شاخه ها هستش قسمت توضیحات شاخه حدودا ی محیط با ارتفاع 380px هستش که اگه متن و توضیحات زیاد باشه ادامه مطالب با زدن گزینه بیشتر نمایش داده میشه قبل آپدیت اگه گزینه بیشتر رو میزدیم هرچه قدر محیط لازم بود باز میشد و مطلب کامل نمایش داده میشد بعد آپدیت این امکان محدود شد و با زدن گزینه بیشتر همون اندازه 380px نمایش داده میشه و مطلب نصفه میشه لطفا راهنمایی کنید

height:380px فایل category.css موجود در public_html/themes/electron_ipresta/css حذف کردم درست شد

.content_scene_cat .content_scene_cat_bg {
    padding: 20px 0;
overflow:hidden;
height:380px
   }

به

.content_scene_cat .content_scene_cat_bg {
    padding: 20px 0;
overflow:hidden;
   }
لینک به دیدگاه

• 2 months later...

توی قالب اسلایدر تمام صفحه رو میگیره چطوری باید سایز اسلایدر رو تغییر بدیم هیچ گزینه ای برای تنظیم پهنا و ارتفاع و طول اسلایدر وجود نداره و در کنار اسلایدر مثل قالب دیفالت نمیشه بنر گذاشت و این خیلی تکراری میشه دوستان راه حلی ندارید ؟؟؟ چطوری سایز بنر رو تغییر بدم از دموها هم استفاده کردم فایده نداشت دمو شماره 3 هم سایز بنر رو تغییر میده ولی کنار بنر هیچ چیزی نمیشه گذاشت و فقط منو باز میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان، در فرایند ثبت نام مشتری جدید در قالب الکترون به خطای زیر برخوردیم:

+++

خطا وجود دارد

1. id_country مورد نیاز است.
  2. کشور را نمی‎توان با address->id_country بارگذاری کرد.

1. کشور نامعتبر است

+++

نسخه پرستاشاپ 1.6.1.20

کسی از دوستان راه حل را می دونه؟

لینک به دیدگاه

سلام 
از منوی بومی سازی >> کشورها، کشور ایران رو برای ویرایش باز کنید، ساختار آدرس رو به پیش فرض برگردونید و مجددا تست کنید.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

نیازمندیهای این قالب چیست؟ چقدر فضا نیاز داره؟

مشکل من این است که روی یک دامنه الان سایتی دارم که فروشگاه آن برنامه نویسی شده ولی الان میخوام پرستا با قالب الکترون نصب کنم.اما نمیخواهم سایت قبلی فعلا پاک بشه چون باید محصولاتش را وارد سایت جدید کنم.

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید تا بتونم این قالب را بخرم.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

یک مشکل در ویژگی داره که متنها زیر هم نمایش داده نمیشه در لحاظی که داخل مدیریت زیر هم هست در کاربری مشکل داره لطفا بگید علت چیه عکسا هم گویای موضوع هست

blobid1547589799519.png

blobid1547589744765.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

نیازمندیهای این قالب چیست؟ چقدر فضا نیاز داره؟

مشکل من این است که روی یک دامنه الان سایتی دارم که فروشگاه آن برنامه نویسی شده ولی الان میخوام پرستا با قالب الکترون نصب کنم.اما نمیخواهم سایت قبلی فعلا پاک بشه چون باید محصولاتش را وارد سایت جدید کنم.

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید تا بتونم این قالب را بخرم.

درود

برای فعالسازی قالب باید ioncube روی هاستتون نصب باشه. قالب فضای آنچنانی رو اشغال نمیکنه و بستگی به تعداد محصولات و پرستاشاپ شما داره.

میتونید پرستاشاپ و قالب رو در زیر پوشه و یا ساب دومین نصب کنید تا سایت فعلی تون رو هم داشته باشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یک مشکل در ویژگی داره که متنها زیر هم نمایش داده نمیشه در لحاظی که داخل مدیریت زیر هم هست در کاربری مشکل داره لطفا بگید علت چیه عکسا هم گویای موضوع هست

blobid1547589799519.png

blobid1547589744765.jpg

بصورت پیش فرض پرستاشاپ چنین امکانی رو نداره، و باید با کدنویسی این امکان رو اضافه کنیم.

اگر از ماژول دسته بندی ویژگی ها استفاده میکنید میتونید از سایتی که ماژول رو تهیه کردید درخواست اضافه شدن این امکان رو داشته باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

میخوام زیر شاخه های منوی افقی نمای داده نشه چیکار باید بکنم ؟؟

کلی زیر شاخه هست میخوام توی منو افقی نمایش داده نشه

blobid1548198506737.png

دیگه لطفا برا این راه حل بدید مثلا میخوام اون آرایش صورت زیر شاخش توی منوی بالا مخفی کنیم همچین امکانی هست

لینک به دیدگاه

درود

در صورتی که تمایل دارید هیچ از زیر شاخه ها در منو نمایش داده نشوند میتونید هر شاخه رو به عنوان لینک در منو اضافه کنید.

و یا از ماژول های کمکی استفاده کنید.

همچنین چون قالب الکترون امکان نمایش حالت های مختلف منو رو داره، میتونید از تنظیمات قالب حالت های نمایشی مختلف رو استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اما چطور میشه زیر شاخه ها نمایش داده نشه ؟ و اینکه آیا میشه یک لینک رو بعنوان زیر شاخه یک شاخه در نظر گرفت

درود

در صورتی که تمایل دارید هیچ از زیر شاخه ها در منو نمایش داده نشوند میتونید هر شاخه رو به عنوان لینک در منو اضافه کنید.

و یا از ماژول های کمکی استفاده کنید.

همچنین چون قالب الکترون امکان نمایش حالت های مختلف منو رو داره، میتونید از تنظیمات قالب حالت های نمایشی مختلف رو استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با درود

در قسمت وبلاگ ویدیو رو بصورت مستقیم (ویدیو بر روی هاست بارگذاری شد) وارد کردم و بدون مشکل نمایش داده شد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میشه ویدیو رو از سایت آپارات بارگذاری کرد؟ مانند دمو قالب.

من نتونستم توسط کدهایی که سایت آپارات برای درج ویدیو در سایت میده این کار رو انجام بدم.

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام دوستان من این قالب هر کاری کردم نتوانستم روی php 7.1 نصب کنم از پشتیبانی نت افزار پرسیدم این پیام داد

ioncube loader

ورژن 5.4 کد شده بود لذا با

ioncube loader

ورژن جدید سازگار نبود به همین دلیل ورژن پی اچ پی دامنه به 5.6 تغییر داده شد که این مشکل رفع شد اما مشکلات دیگری نیز هنوز در این سایت وجود دارد

پشتیبانی ای پرستا از طریق تیکت الان چند روز پاسخ نداده اصلا این قالب از سال 96 فکر اصلا براش اپدیت نداده کسی اطلاع دارد باید چکار کنم

لینک به دیدگاه

سلام

قالب الکترون با php های 5.6 و 7.0 و 7.1 کدگذاری شده است، کافیه نسخه سازگار با 7.1 فایل قالب رو آپلود و نصب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

قالب الکترون با php های 5.6 و 7.0 و 7.1 کدگذاری شده است، کافیه نسخه سازگار با 7.1 فایل قالب رو آپلود و نصب کنید.

موفق باشید

سلام اعلام کردم این موارد که گفتی نصب میکنم خطای

ioncube loader میده فعلا از طریق تیکت ارسال کردم به امید خدا مشکلم حل شه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

لطفا در آپ دیت بعدی ماژول بنر را تصحیح کنید در این ماژول عکس های بدون گزینه alt هستند

به صورت دستی کجا میشه توی کد این کار را انجام داد؟

alt را به کد اضافه کنیم

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از کمبودها و نقاط ضعف قالب نمایش ندادن نام کامل محصول در دسته بندی‌ها هست

به صورتی که در بخش تگ‌ها و دسته بندی‌های فقط بخشی از نام محصول نمایش داده میشه (حدود 30 کاراکتر اول) و اگر نام محصول به صورت کامل در دو سطر نمایش داده می‌شد خیلی بهتر بود

الان مجبوریم عنوان محصول رو خیلی کوتاه و ناقص بنویسیم و اگر کمی عنوان محصول زیاد باشه (بیش از 30 کاراکتر) کاربر نمیتونه عنوان رو کامل ببینه و این از نظر من تجریه فوق‌العاده بدیه برای کاربر

امیدوارم هرچه سریعتر این قابلیت به قالب (حداقل به صورت اختیاری برای سایت هایی که میخوان داشته باشنش) اضافه بشه.

باتشکر

لینک به دیدگاه

بعد از آپ دیت قالب الکترون متاسفانه با فعال کردن ماژول پیشنهاد شگفت انگیز صفحه سفید شده و ارور 500 میده

کسی از دوستان میدونه که چطوری میشه حلش کرد؟

لینک به دیدگاه

در قالب الکترون اگر برای ماژول محصولات دلخواه صفحه اصلی چرخش داشته باشه به صورت خودکار جالب تر میشه همین چرخش خودکار اگر برای بلوک تولید کننده ها و برندها باشه هم خوبه

البته به صورت یک امکان که بشه انتخاب کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...