رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 208
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

با سلام خدمت شما عوامل سایت آی پرستا

بنده مدتی هست که تو فکر خرید قالب الکترون هستم. ولی متاسفانه اومدم اینجا و با انبوهی از مشکلات قالب مواجه شدم. حرف من اینه شما که این هزینه سنگین رو گذاشتی رو قالب چرا نسخه ای که میفروشی  مشکلات داره. منی که میخام پول بدم یک قالب بدون ارور و نقص میخام. شما برای رفع مشکلات هم هزینه میگیری. این درست نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بسیاری از مشکلاتی که در این تاپیک میبینید در واقع عدم بخاطر عدم آشنایی کاربر با تنظیمات قالب یا عدم مطالعه راهنمای اون هست

ضمن این که هر قالبی ممکنه باگ داشته باشه که با آپدیت هاش رفع میشه

قالب الکترون الان یک قالب پایدار و تقریبا بی نقص هست که می تونید با خیال راحت از اون استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام

بسیاری از مشکلاتی که در این تاپیک میبینید در واقع عدم بخاطر عدم آشنایی کاربر با تنظیمات قالب یا عدم مطالعه راهنمای اون هست

ضمن این که هر قالبی ممکنه باگ داشته باشه که با آپدیت هاش رفع میشه

قالب الکترون الان یک قالب پایدار و تقریبا بی نقص هست که می تونید با خیال راحت از اون استفاده کنید

بخش مشخصات محصول قالب پاندا رو ببینید  حالا قالب الکترون

قالب الکترون بوردر نداره هر خط مجزا باشه و واضح باشه ولی قالب پاندا عالیه این بخشش چرا این موردو درست نمی کنید؟

لینک به دیدگاه

این موضوع یک مشکل به حساب نمیاد که نیاز باشه درست بشه

در واقع طراحی قالب ها با هم متفاوته و این موضوع کاملا سلیقه ای هست. ممکنه کسی بدون بوردر رو بپسنده و دیگری با بوردر. در قالب الکترون ما برای بسیاری از موارد تنظیمات گذاشتم مثل بخش ویژگی ها که می تونید استایلش رو بر اساس نیازتون تنظیم کنید. اگر موردی هم داخل قالب نباشه و باگ محسوب نشه می تونید تیکت بزنید پیشنهاد افزودن اون گزینه به قالب رو داشته باشید یا با پرداخت هزینه جزیی برای خودتون شخصی سازی کنید.

لینک به دیدگاه

این موضوع یک مشکل به حساب نمیاد که نیاز باشه درست بشه

در واقع طراحی قالب ها با هم متفاوته و این موضوع کاملا سلیقه ای هست. ممکنه کسی بدون بوردر رو بپسنده و دیگری با بوردر. در قالب الکترون ما برای بسیاری از موارد تنظیمات گذاشتم مثل بخش ویژگی ها که می تونید استایلش رو بر اساس نیازتون تنظیم کنید. اگر موردی هم داخل قالب نباشه و باگ محسوب نشه می تونید تیکت بزنید پیشنهاد افزودن اون گزینه به قالب رو داشته باشید یا با پرداخت هزینه جزیی برای خودتون شخصی سازی کنید.

ینی  میشه مثل بخش ویژگی های  قالب پاندا کردش؟

باید هزینه جدا بدیم یا تنظیماتش موجوده تو الکترون؟

و سوال دیگه ای که دارم اینه  با تمام دیتا که تو دمو هست قالب داده میشه یا خالی و بدون دیتا؟

لینک به دیدگاه

در خصوص قالب پاندا اطلاعات ندارم. قالب الکترون دارای 5 حالت مختلف برای نمایش ویژگی های محصول هست (در نسخه 1.6 و 1.7) که به دلخواه می تونید انتخاب کنید

el-feats.jpg

قالب دقیقا مطابق دموی اون (ولی فاقد محصول و دسته بندی و دیتا) تحویل میشه. در واقع دیتای خودتون قرار میگیره در قالب

لینک به دیدگاه

در خصوص قالب پاندا اطلاعات ندارم. قالب الکترون دارای 5 حالت مختلف برای نمایش ویژگی های محصول هست (در نسخه 1.6 و 1.7) که به دلخواه می تونید انتخاب کنید

attachicon.gif el-feats.jpg

قالب دقیقا مطابق دموی اون (ولی فاقد محصول و دسته بندی و دیتا) تحویل میشه. در واقع دیتای خودتون قرار میگیره در قالب

با تشکر از پاسخ اگه با اطلاعات بخایم  چی 

چرا با دیتا نمیدین؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام. من رو زمینه جعبه کادو کار میکنم. می خواهم بدونم که قالب الکترون ، رو می توانم انتخاب کنم. و یا اینکه این قالب مخصوص موبایل و تبلت و .... هست؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۹/۱ در 12:16، mehdi86 گفته است :

با سلام دوستان.ماژول مدیریت بنر اومد پایین سایت چطور میتونم بیارم جای اصلیش ؟(پایین بلوک های دلخواه)

سلام

از قسمت موقعیت ها میتونید هرجا خواستید انتقالش بدید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

بابت طراحی قالب الکترون یه تبریک ویژه عرض میکنم خدمتتون

من این قالب میخوام

اگه بخر زحمت نصب و راه اندازیش هزینه داره یا روی هم هست

در ضمن مشخصات هاستم اینه ایا باید ارتقا بدم یا خوبه برای شروع

2 هسته

1 گیگ رم

2 گیگ فضا

50 گیگ پهنا

10 بازدید در لحظه

لینک به دیدگاه

در ضمن یه ماژول چت واتس اپ هم میخوام

ایا رایگانش هست یا پولی باید بخرم واین قالب از چت واتس اپ پشتیبانی میکنه یا چت مخصوص بخودش داره

و ی سوال دیگه ایا برای وبلاگ و بخش های دیگه مثلا اموزش میشه پیج های جداگانه روش ساخت

یعنی چند منظوره هست قالب که بخوبی بخش های دیگه را پشتیبانی کنه 🤓

لینک به دیدگاه

برای اطمینان از هاستتون با شماره بخش هاست آی پرستا در ارتباط باشید همکارانم در بخش هاست و سرور راهنماییتون می کنند: https://host.ipresta.ir

برای واتساپ فکر می کنم ماژول رایگان باشه. این ماژول ارتباطی با قالب نداره و مستقل از قالب عمل می کنه. برای بلاگ هم می تونید دسته بندی های مختلف بسازید مثل اخبار، آموزش، مقالات و ...

نصب و راه اندازی قالب هم توسط خودتون قابل انجامه مطابق راهنما هم توسط همکارانمون در بخش پشتیبانی محصولات یکبار بصورت رایگان براتون انجام میشه

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

دوستان قالب الکترون من توی صفحه میبینم قیمت خورده 440 هزار ت

اما موقع خرید قیمت میده 590 هزار ت

کدوم یکیشه

البته جسارت نباشه قالب بیش از اینها میارزه و انصافا فوق العاده است بخصوص دموی 17 عالیه هیچی کم نداره اما بنده دست و بالم خالیه تازه شروع کردم و کارم هم کارگری و بنایی ساختمانه

ایا تخفیف مجدد میاد براش منتظر باشم 

یا خبری از تخفیف نیست

لینک به دیدگاه

قیمت قالب در اصل 999 هزار تومانه که فعلا تا انتشار نسخه پایدار 1.7 قیمتش با 400 هزار تومان تخفیف شده معادل 599 هزار تومان. این قیمت با مالیات محاسبه شده یعنی در واقع قیمت اصلی قالب: 549542 تومان + 49458 تومان مالیات جمعا 599000 تومان

از اون جایی که قالب در حال حاضر 400 هزار تومان تخفیف داره، امکان ارائه تخفیف بیشتر فرآهم نیست

لینک به دیدگاه

ممنونم

امید که حمل بر جسارت نبوده باشه 

قالب فوق العاده اس و ارزشش بیشتر از این حرفها. خیلی زیبا و چشمگیر طراحی شده و چیدمان بلوک ها عالی

امیدوارم بتونم خیلی زود یه نسخه از این قالب داشته باشم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

در نسخه 1.6 همراه قالب ماژولی هست به نام دمو سنتر قالب الکترون که طبق راهنمای قالب می تونید از اون برای تنظیم فروشگاهتون مشابه دموها استفاده کنید

در قالب الکترون 1.7 بعد از آماده سازی دموهای آینده قابلیتی رو به ماژول تنظیمات قالب اضافه می کنیم که با یک کلیک بتونید به دموهای مختلف قالب سوییچ کنید و اون رو شخصی سازی کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام مجدد 
در قالب الکترون 1.7 
قسمت انتهایی فوتر که "حساب شما" درج شده را اگر بخواهم کامل غیر فعال کنم و نمایش داده نشه از کدام قسمت باید اقدام کنم ؟
ویرایش محصولات ما و شرکت ما است که میتوان حذف کرد اما برای غیر فعال کردن کل آن جایی را پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام 

اجازه بدید من یه انتقاد خیلی شدید داشته باشم از قالب های شما

نمونشو روی سایتم دارم متاسفانه الان استاندارد Core Web vitals خیلی مهم شده

بحث سرعت روی موبایل 

قالب های شما اصلا نمیتونه pass کنه موارد رو

من طی تیکتی این موضوعو گفتم و برنامه نویس شما عملا اعلام کرد نمی تونیم این کارو انجام بدیم

و این برای شما که نمایندگی اصلی پرستا شاپ رو دارین و همیشه اعتقاد دارین قالب های عالی میزنین خیلی بده

اگه میخاین کاری کنید ک متفاوت باشه باید قالب های تولید کنید که بتونه رنگ سبز بخش موبایل رو بگیره ینی امتیاز 90 به بالا

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۲ در 21:13، dvd2org گفته است :

سلام 

اجازه بدید من یه انتقاد خیلی شدید داشته باشم از قالب های شما

نمونشو روی سایتم دارم متاسفانه الان استاندارد Core Web vitals خیلی مهم شده

بحث سرعت روی موبایل 

قالب های شما اصلا نمیتونه pass کنه موارد رو

من طی تیکتی این موضوعو گفتم و برنامه نویس شما عملا اعلام کرد نمی تونیم این کارو انجام بدیم

و این برای شما که نمایندگی اصلی پرستا شاپ رو دارین و همیشه اعتقاد دارین قالب های عالی میزنین خیلی بده

اگه میخاین کاری کنید ک متفاوت باشه باید قالب های تولید کنید که بتونه رنگ سبز بخش موبایل رو بگیره ینی امتیاز 90 به بالا

در خصوص Core Web Vitals در آپدیت های قالب الکترون 1.7 موارد زیادی رو اصلاح می کنیم هربار. اما توجه داشته باشید که بسیاری از فاکتورهای امتیازهای Core Web Vitals مربوط به سرور و تنظیمات و تصاویر شما هستند و از طریق قالب نمیشه برای اون ها کاری انجام داد. هیچ قالبی با سرور نامناسب و تنظیمات اشتباه نمیتونه رتبه بالایی در CWV به شما بده. در صورت تمایل می تونید با شماره شرکت 05191015191 داخلی 4 تماس بگیرید تا در خصوص این موضوع شما رو راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۴ در 10:12، admin گفته است :

در خصوص Core Web Vitals در آپدیت های قالب الکترون 1.7 موارد زیادی رو اصلاح می کنیم هربار. اما توجه داشته باشید که بسیاری از فاکتورهای امتیازهای Core Web Vitals مربوط به سرور و تنظیمات و تصاویر شما هستند و از طریق قالب نمیشه برای اون ها کاری انجام داد. هیچ قالبی با سرور نامناسب و تنظیمات اشتباه نمیتونه رتبه بالایی در CWV به شما بده. در صورت تمایل می تونید با شماره شرکت 05191015191 داخلی 4 تماس بگیرید تا در خصوص این موضوع شما رو راهنمایی کنند

من قالب دستچین رو گرفتم و تو بخش مربوط به قالب اکثرا مشکل دارم

سوال من اینه اگه الان یه قالبی بخرم در مورد تکنیکال باید هزینه جدا بدم تا کد هاشو دستکاری کنید یا تا مدتی رایگان هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...