رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام من پرستا شاپ رو از روی هاست پاک کردم و دوباره از روی بک آپ ریختم اما دیگه سایتم بالا نمیاد و وقتی با پشتیبانی هاست تماس میگیرم این پاسخ رو به من میدن

باسلام 
هاست شما مشکلی ندارد سایت شما با صفحه سفید بالا میباشد 
در رابطه با تغییرات فایل های index.php و htaccess با برنامه نویس خود مشروت نمایید 
در صورت رینیم شدن این فایل ها ی محتوای سایت شما قابل مشاهده میباشد 
هم چنین در رابطه با ارور هایی که سایت شما میدهدو در قسمت error loge قابل مشاهده است با برنامه نویس خود مشورت نمایید 
[16-Oct-2017 14:01:10 UTC] PHP Warning: require_once(/home/resalatm/public_html/tools

/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/resalatm/public_html/config/config.inc.php on line 135

[16-Oct-2017 14:01:10 UTC] PHP Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/resalatm/public_html/tools/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php' (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/share/pear') in /home/resalatm/public_html/config/config.inc.php on line 13

موفق باشید 

واحد پشتیبانی گروه میزبانی

در صورتی که زمانی که من ادرس دامین رو میزنم  با پیغام 

SORRY!

If you are the owner of this website, please contact your hosting provider: [email protected]

It is possible you have reached this page because:

مواجه میشم

آدرس سایت:

resalatmobile.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...