رفتن به مطلب

قالب تمشک

پست های پیشنهاد شده

cover.jpg

قالب تمشک ، قالبی زیبا و خوش دست با رابط کاربری روان و بی نقص برای یک فروشگاه ایده آل با ماژول های کاربردی ساده در خدمت شماست . اگر به دنبال یک قالب بی تشریفات و مدرن هستید ، اگر از قالب های شلوغ متنفرید و سرعت و سادگی در اولویت شماست و اگر به دنبال یک قالب کاملا اقتصادی با قیمت مناسب میگردید ، قالب تمشک بی شک تمام انتظارات شما را در این زمینه برآورده خواهد کرد . با نصب این قالب بر روی فروشگاه خود ، یک فروشگاه تمیز و مرتب خواهید داشت که با آن میتوانید به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به فروش برسانید و مشتریان بیشتری جذب نمایید .

یک قالب زیبا و خوش دست با رابط کاربری روان و بی نقص برای فروشگاه ایده آل شما ، با ماژول های کاربردی ساده

قیمت مناسب ، ظاهری شیک و مدرن

همانطور که در دنیای واقعی فروشگاه ها و مغازه های شیک ، مشتری بیشتری را به سمت خود جذب میکنند ، در دنیای مجازی نیز فروشگاه های آنلاینی که قالب  زیباتر و چشم نوازتری دارند ، مشتریان بیشتری را جلب میکنند . قالب تمشک متناسب برای یک فروشگاه شیک طراحی شده و با قیمت بسیار مناسب و پایین نیازهای شما را پوشش می دهد . نیاز نیست هزینه اضافی برای خرید امکاناتی که نیاز ندارین خرج کنید ، با کمترین قیمت بهترین قالب را برای فروشگاه خود خریداری میکنید . این قالب با حجم بسیار کم و سئوی بی نظیر ، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی هست که بودجه کمی برای خرید قالب در اختیار دارند ، قالب تمشک به نسبت امکانات ، ظاهر و کیفیت کدنویسی از قیمت بسیار پایینی برخوردار است .

tamm.jpg

ساده و روان بودن رابط کاربری این قالب ، هیچگاه فروشگاه شما را برای مشتریان شما کسل کننده و تکراری نخواهد کرد

سازگاری کامل با موبایل ، سرعت بالا در بارگذاری

یک قالب خوب برای یک فروشگاه خوب باید با موبایل سازگاری کامل داشته باشد ، کاربران موبایلی قشر بزرگی از مشتریان شما را تشکیل میدهند و بدون یک قالب سازگار و سریع ، تعداد زیادی از خرید های موبایلی خود را از دست خواهید داد . قالب تمشک به عنوان یک قالب ارزان قیمت ، از ظاهر شیک و سرعت لود بسیار بالا در موبایل بهره می برد . نوع سازگاری و ظاهر این قالب در موبایل به صورتی هست که حس مرور سایت در یک اپلیکشین موبایل را به مشتری القا میکند . قالب تمشک با ظاهری مینیمال و ساده در موبایل ، سرعت فوق العاده و کارایی بالایی ارائه می دهد . یکی از مشکلات قالب های ریسپانسیو سنگین بود و عدم عملکرد درست در صفحه نمایش های کوچک هست ، به صورتی که عملا کارایی این قالب ها در موبایل زیر سوال می رود . اما تیم آی پرستا با متد ها  روش های جدید و ابتکاری طراحی نوینی ارائه می دهد تا بهترین و لذت بخش ترین حس در مرور فروشگاه شما با موبایل را به شما هدیه دهد .

1.7خبر خوب اینکه قالب تمشک با نسخه 1.7 پرستاشاپ نیز سازگار خواهد بود !

این قالب فوق العاده را با قیمت مناسب برای فروشگاه خود تهیه کرده و از ظاهر شیک و سرعت عالی آن لذت ببرید

مشاهده دموی قالب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...

سلام . من تا حالا از این قالب 3 تا خریدم 

فقط بهم گفتن تیکت بزنم یا اطلاع بدم که در آپدیت نسخه جدیدش لینک تلگرام هم اضافه بشه ... چون تو هر سه سایت که طراحی شده شدیدن شاکی هستند که چرا آیکن تلگرام نداره و به همشون گفتم تو نسخه جدید به روز رسانی میکنم و اینکه مورد بعدی شبکه های اجتماعی خیلی پایینه سایته خیلی خیلی پایینه جایگاهش و بالاتر در دسترس تر باشه . 

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب
من میخوام این قالب را بخرم ولی چند تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدین
1)در ابتدا میخواستم از پشتیبانی این قالب اطمینان حاصل کنم ، چون واقعیتش هنوز پاسخی به تیکت بالایی داده نشده است و من نگران هستم که پشتیبانی این تیکت داده نشود - آیا این قالب پشتیبانی داده میشو و کسی پاسخگوی سوالات آن هست یا خیر
2)آیا این قالب با داده های دموی نمونه تحویل داده میشود؟

3)در این قالب امکانی برای اضافه کردن کالا به لیست علاقه مندیها وجود دارد؟در صورتی که این ماژول وجود ندارد آیا امکان اضافه کردن این ماژول وجود دارد یا خیر؟
4)میشه بجای امتیاز وفادار سازی از ماژولی استفاده کرد که به صورت زیر است :
با خرید این محصول 104,215 ریال تخفیف در خرید بعدی خواهید گرفت
5)این قالب دارای ارسال پیام هنگام موجود شدن کالا را دارد یا خیر؟
6)روشهای ارسال کالا را میتوان انتخاب کرد
7)خرید به عنوان مهمان میتونیم داشته باشیم
8)ماژول اتصال به درگاه بانکی برای این قالب وجود دارد یا خیر؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
بی صبرانه منتظر پاسخ به سوالات و خرید این قالب هستم
ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.... امیدوارم به روز بشه و این مورد اسلاید برندها رو برطرف کنند به من که پاسخ ندادند ...  :dodgy: 

اما من با تجربه این چندین باری که از این قالب استفاده کردم تجربم رو به شما میگم  ;) 
پاسخ سوال 1 و 2 :   بله با دمو تحویل داده میشه ... با دادن تیکت پشتیبان های دلسوزی مثل خانوم حسینی براتون پیگیری میکنند . مطابق دمو به شما تحویل میدند . من از پشتیبانی تو بخش تیکت ها خیلی راضی هستم . 
3- خیر لیست علاقه مندی ها وجود نداره ... ماژولش رو میتونی جدا نصب کنی اما میتونی همینجا اگه کسی ببینه مطرح کنی تو نسخه بعدیشون قرار بدند . انشاالله
4- میتونید امتیاز وفاداری رو غیر فعال کنید . میتونید برای این امکان و سایر امکان های بیشتر از ماژول کپن تخفیف که تو قسمت ماژول ها هستش خریداری کنید . یا اینکه برای افرادی در کاربری خاص شرایط خاص تعریف کنید 

5- کالایی که به اتمام میرسه کاربر با درج ایمیلش میتونه زمانی که محصول به موجودی رسید مطلع بشه

6 میتونید حامل های مختلفی ایجاد کنید که کاربر روش های پستی رو خودش انتخاب کنه . تو تنظیمات وجود داره 
7- خرید به عنوان میهمان ماژولش داره طراحی میشه شاید تا دو هفته آینده تکمیل بشه .  اما ماژول های دیگه ای هم هستند که میتونید تو گوگل سرچ کنید از اونها استفاده کنید اما توسط تین آی پرستا به فروش نمیرسه و خب پشتیبانی هم نمیشه . اما خرید به صورت مهمان با نصب ماژول ممکنه . 
8- بله . ماژول برای قالب که وجود نداره ماژول برای اسکریپت موجوده . شما  حالا هر قالبی رو که میخواید نصب کنید . بله . تمامی درگاه ها . و واسط ها ماژول پرستاشاپ را پشتیبانی میکنند . 

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

نسخه سازگار قالب تمشک  برای پرستاشاپ 1.7 منتشر شد !   :sleepy: 

tam17.jpg

بالاخره قالب تمشک برای نسخه 1.7 بازطراحی و منتشر گردید ،طبق قولی که داده بودیم ، این نسخه برای خریداران قبلی قالب تمشک که در بازه پشتیبانی  قرار دارند ، رایگان می باشد ( مشتریانی که از زمان خرید آنها بیشتر از یکسال نگذشته باشد )

مشاهده دموی آنلاین نسخه 1.7

برای دانلود نسخه 1.7 قالب تمشک از حساب کاربری خود در بازارچه،  بازدید نمایید  ;) 

توجه : این نسخه ، یک نسخه اولیه می باشد ، در صورت مشاهده هر گونه مشکل یا باگ لطفا گزارش دهید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

من این قالب رو میخوام خریداری کنم، فقط تصاویر محصولات این قالب تو دمو به صورت Vertical هستش، آیا مکانش هست تصاویر محصولات بصورت مربع باشه؟ منظورم اینه که قالب بهم نمیریزه؟

مثلا به جای 267*200 بشه 200*200 یا بجای 800*600 بشه 800*800

خیلی ممنون اگه راهنماییم کنین. با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

من این قالب رو میخوام خریداری کنم، فقط تصاویر محصولات این قالب تو دمو به صورت Vertical هستش، آیا مکانش هست تصاویر محصولات بصورت مربع باشه؟ منظورم اینه که قالب بهم نمیریزه؟

مثلا به جای 267*200 بشه 200*200 یا بجای 800*600 بشه 800*800

خیلی ممنون اگه راهنماییم کنین. با تشکر

بله هیچ مشکلی نیست ، هر سایزی میتونید تنظیم کنید

لینک به دیدگاه

آپدیت شماره 3 قالب تمشک منتشر شد

برای مشاهده تغییرات این نسخه و یا خرید قالب اینجا کلیک کنید

برای دانلود آپدیت به حساب کاربری خود در بازارچه مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

چطور میتونم یه لینک یا بنر تبلیغات به سایت اضافه کنم مثل تبلیغ و معرفی یه سایت دیگه یا ادرس تلگرام بصورت یه بنر مربع و اگه امکانش هست در کجای قالب باید قرار بگیره چون این قالب فاقد ستونه

لینک به دیدگاه

درود

قالب تمشک با ستون سازگار هست و میتونید ستون رو در سایت فعال کنید. مطابق با دمو قالب: https://ipresta.ir/idemo/themes/sh/tameshk.html

و بنر مورد نظرتون رو ستون قرار بدید.

برای اضافه کردن لینک نیز میتونید وارد پیکربندی ماژول منو بشید و لینک رو به همراه عنوان در منو اضافه کنید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
این قالب خریداری کردیم ولی متأسفانه در بخش تنظیمات ->سئو و URLها زمانی که بر روی هریک از گزینه ها میزنیم خطای "قادر به مرور پوشه «override» نیست" را میدهد. کسی به مشکل مشابه برنخورده؟ مدیران راهکاری درین خصوص دارند؟ ممنون میشم کمکی کنید. لینک سایت برای بررسی: arshanart.ir

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام

بعد از نصب این ماژول چطوری میتونیم دموهای مختلف اش رو فعال کنیم؟

مثلا من می خوام دموی شماره 1 این قالب رو استفاده کنم

لینک به دیدگاه

دموهای قالب ها با تغییر تنظیمات "ماژول تنظیمات قالب" هر قالب قابل پیاده سازی هستند. تیکت بزنید تا همکارانم راهنماییتون کنند

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

درود

قالب تمشک با آخرین نسخه 1.7 سازگار نیست، در حال حاضر قالب الکترون با 1.7 سازگار هست که نسخه آزمایشی آن به تازگی ارائه شده.

میتونید جزئیات قالب رو از لینک زیر مطالعه کنید:

https://ipresta.ir/prestashop-theme/307-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86.html

https://ipresta.ir/blog/146_electron-theme-3-alpha-ps17-is-out-now.html

لینک به دیدگاه

درود

قالب تمشک با آخرین نسخه 1.7 سازگار نیست، در حال حاضر قالب الکترون با 1.7 سازگار هست که نسخه آزمایشی آن به تازگی ارائه شده.

میتونید جزئیات قالب رو از لینک زیر مطالعه کنید:

https://ipresta.ir/prestashop-theme/307-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86.html

https://ipresta.ir/blog/146_electron-theme-3-alpha-ps17-is-out-now.html

این نسخه پایدار هست و قابل نصب روی فروشگاه هست؟

چون نوشته:

لطفا قبل از ادامه بخوانید: قالب الکترون 3 نسخه آلفا (ویژه پرستاشاپ 1.7) یک نسخه کاملا آزمایشی جهت تست و عیب یابی سریع تر توسط کاربران و توسعه آن می باشد و به هیچ عنوان مناسب راه انداری یک فروشگاه پایدار و واقعی نیست. در ادامه مطلب نقشه راه نسخه های بعدی الکترون را مشاهده خواهید کرد.

مشکل خاصی پیش نمیاد؟!

لینک به دیدگاه

همونطور که نوشته شده راه اندازی فروشگاه پایدار با الکترون 3.0.0 که هنوز نسخه آزمایشی هست اصلا توصیه نمیشه. اگر همه چیز مطابق برنامه پیش بره تا کمتر از 2 ماه دیگه نسخه پایدار الکترون رو خواهیم داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...