رفتن به مطلب

نسخه 1.6 یا 1.7 ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه می خوام یه فروشگاه اینترنتی راه بندازم

شما کدام نسخه پرستا شاپ رو پیشنهاد می کنید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در حال حاضر نسخه ی پایداری از 1.7 ارائه نشده، پیشنهاد میکنیم با همون 1.6 فروشگاه اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید چرا که هم ماژول های زیادی براش هست و هم قالب.

مگر اینکه صبر کنید تا 1.7 ارائه بشه، که باز باید صبر کنید تا ماژول و قالب های سازگار با این نسخه ارائه بشه که خیلی زمان میبره.

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام

در حال حاضر نسخه ی پایداری از 1.7 ارائه نشده، پیشنهاد میکنیم با همون 1.6 فروشگاه اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید چرا که هم ماژول های زیادی براش هست و هم قالب.

مگر اینکه صبر کنید تا 1.7 ارائه بشه، که باز باید صبر کنید تا ماژول و قالب های سازگار با این نسخه ارائه بشه که خیلی زمان میبره.

نسخه جدیدی هم که اومده هنوز مشکل داره؟ یعنی 1.7.3.1؟

لینک به دیدگاه

با سلام

منظور دوستان از نسخه پایدار برای زبان فارسی هست ، نه خودت پرستاشاپ 1.7
چون چیزی حدود دو  سال هست از اولین نسخه پایدار 1.7 به زبان انگلیسی میگذره.

پیشنهاد من استفاده از نسخه 1.7 هست . چون تا دو سه ماه دیگه معمولا ماژول های 1.6 بروز رسانی میشن .

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه 1.7 هنوز برای زبان فارسی به طور کامل آماده نیست.

• فرمت واحد پول دارای اشکال است
  • فونت خودکار بر اساس زبان رو ارائه کردیم که هنوز در حال بررسی هست و تائید نشده
  • تقویم شمسی برای این نسخه اضافه نشده

اگه قصد دارید فروشگاه رو تازه استارت بزنید و برای فروش در ماههای آتی برنامه ریزی کردید میتونید از نسخه 1.7 استفاده کنید و منتظر باشید تا این مشکلات در آپدیت بعدی برطرف بشه ولی برای فروشگاههای در حال کار و فروشگاههایی که قصد دارند به سرعت بر روی فروش و تبلیغات تمرکز داشته باشند، قطعا نسخه 1.6 توصیه میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

با سلام احترام

من دو ساله که فروشگاهم را راه اندازی کردم و از قالب مینا استفاده میکنم

الان تصمیم دارم قالب الکترون را تهیه کنم

چند تا سوال که میتونه کمک اساسی به من بکنه را لطفا جواب بدین

1) در حال حاضر از نسخه 1.6 دارم استفاده میکنم ایا به 1.7 باید برم ؟ یا برم بهتره؟

2) انتقال به 1.7 با ارائه قالب الکترون 1.7 باشه؟ یا حالا از الکترون 1.6 استفاده کنم؟

3) ماژولهای بانکی که در حال حاضر استفاده میکنم ماژول جامع بانک هستش آیا این ماژول مشکلی پیدا نمیکنه؟

4) ماژول پیامک را استفاده می کنم این ماژول مشکلی پیدا نمیکنه؟

5) یکی از قسمتهای مهم ماژولهای بانکیه چرا هیچ کجا از این ماژولها حرفی نیست و برای 1.7 چه کاری انجام شده؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

درود

1. نسخه 1.7 هنوز برای راه اندازی یک فروشگاه آماده نیست و توصیه نمیکنیم. همچنین نسخه بومیش هنوز آماده نشده.

2. فعلا از نسخه 1.6 الکترون استفاده کنید.

3و4. ماژول جامع پرداخت و پیامک با 1.7 سازگار هست

5. کافیه به صفحه ماژول مربوطه مراجعه کنید و در بخش مشخصات نسخه سازگاری ماژول رو مشاهده کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...