رفتن به مطلب

ایجاد نوار ترتیب فیلتر محصولات در صفحه اصلی

ehsan2001

پست های پیشنهاد شده

ببخشید چطور میشه این فیلتر ترتیب نشان دادن محصولات رو در صفحه اصلی هم آورد ؟ 

اینکه مثلا از بیشترین قیمت تا کمترین قیمت نشون میده و اینا ... 

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید چطور میشه این فیلتر ترتیب نشان دادن محصولات رو در صفحه اصلی هم آورد ؟ 

اینکه مثلا از بیشترین قیمت تا کمترین قیمت نشون میده و اینا ... 

ممنون

ببخشید کسی نیست ؟ خیلی مهمه واسم 

یه چیز دیگه 

الان من یه صفحه جدید واسه محصولم زدم .. بعد میخوام وت اون صفحه هم این نوار فیلتر رو بزارم .. چیکار باید بکنم ؟ 

لینک به دیدگاه

ببخشید کسی نیست ؟ خیلی مهمه واسم 

یه چیز دیگه 

الان من یه صفحه جدید واسه محصولم زدم .. بعد میخوام وت اون صفحه هم این نوار فیلتر رو بزارم .. چیکار باید بکنم ؟ 

کسی نیست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

در صفحه اصلی چنین امکانی رو ندارید. چون در صفحه اصلی محصولات توسط چندین ماژول نمایش داده میشه که این ماژول ها باید چنین امکانی رو در پیکربندیشون داشته باشن.

ولی در صفحه شاخه ها میتونید از منو تنظیمات >> محصولات ترتیب نمایش رو تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

سلام

در صفحه اصلی چنین امکانی رو ندارید. چون در صفحه اصلی محصولات توسط چندین ماژول نمایش داده میشه که این ماژول ها باید چنین امکانی رو در پیکربندیشون داشته باشن.

ولی در صفحه شاخه ها میتونید از منو تنظیمات >> محصولات ترتیب نمایش رو تغییر بدید.

ببخشید در منو محصولات من صفحه ای جدید باز کردم .. حالا چطور میتونم تو اون صفحه هم که در واقع صفحه محصولات هست ... این نوار انتخاب ترتیب محصولات رو قرار بدم ؟ درواقع من یه صفحه محصولات با زیرمنو جدید ایجاد کردم ... ولی داخلش  اینو منو ترتیب محصولات نیست ! چطور بیارمش ؟ 

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...