رفتن به مطلب

پیشنهاد فروشگاه ساز

digihadi

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من روی سایت حرف اخر در حال حاظر با ووکامرس کار کردم

می خواستم دوستان راهنمایی کنید اگه بخوام بیام به سمت پرستا می تونید طوری سوییچ کنم که محتوام از بین نره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
می تونید تیکت بزنید و اطلاعات ورود به مدیریت سایت و هاستتون را ارسال کنید تا کارشناس مربوطه بررسی کنند و براتون برآورد زمان و هزینه کنند.

مشکلی هم برای اطلاعاتتون پیش نمی آید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام

منم در حال حاضر یک وبسایت با وردپرس دارم که میخوام بخش فروشگاهیش را تغییر بدم  و پرستا راه اندازیش کنم

کسی میتونه راهنماییم کنه در این رابطه

و اینکه آیا این کار عاقلانه هست؟

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

اگه لینکهای محصولات و شاخه های فروشگاهتون در گوگل ایندکس شده باید حتما طوری انتقال بدید که لینکها سالم بمونه

اگه تعداد محصولاتتون زیاده، قطعا انتقال از وردپرس به فروشگاه سازهای معتبر بین المللی کار عاقلانه ایه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

اگه لینکهای محصولات و شاخه های فروشگاهتون در گوگل ایندکس شده باید حتما طوری انتقال بدید که لینکها سالم بمونه

اگه تعداد محصولاتتون زیاده، قطعا انتقال از وردپرس به فروشگاه سازهای معتبر بین المللی کار عاقلانه ایه

موفق باشید

ممنون دوست عزیز

لینک یکی از محصولاتم این هست

https://markazahan.com/cold-rolled-coil-prices/

چطوری باید بفهمم که ایندکس شده یا نه

و در صورت انتقال به دامنه ای دیگر آدرس دهی چطوری میشه؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام دوستان عزیز، من قبلا با استفاده از افزونه ووکامرس سایت های فروشگاهی را می ساختم، خاستم ببینم اگر ما بخواهیم از ووکامرس برروی پرستا سوییچ کنیم چه کاری باید انجام دهیم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان، من به تازگی کار طراحی سایت روشروع کردم. خاستم بدونم که گوگل در چه صورتی یک سایتی که روی آن کار شده را به صفحات پایین تر منتقل می کند، یا به اصطلاح یک سایت چطور پنالتی می شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...