رفتن به مطلب

پرداخت در پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک فروشگاه پرستاشاپ دارم میخواستم بدونم این امکان هست فقط برای بعضی از محصولات امکان پرداخت در محل فعال کنم ؟

مثلا یک محصول وقتی به سبد خرید اضافه میشه قابل ثبت با cod و پرداخت آنلاین باشه و یک محصول وقتی اضافه میشه به سبد خرید فقط پرداخت آنلاین داشته باشه

توی پرستا شاپ این امکان هست ؟ یا پلاگینی موجوده برای این کار ؟

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میتونید برای پرداخت در محل یک حامل جداگانه ای تعریف کنید و این حامل رو به محصولاتی که میخواید پرداخت در محل داشته باشند فعال کنید.

مورد دیگه ای که هست این که اگر هر دو محصول پرداخت در محل و پرداخت آنلاین در سبد خرید مشتری باشه هر دو حالت پرداخت در محل و آنلاین برای مشتری فعال میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

میتونید برای پرداخت در محل یک حامل جداگانه ای تعریف کنید و این حامل رو به محصولاتی که میخواید پرداخت در محل داشته باشند فعال کنید.

مورد دیگه ای که هست این که اگر هر دو محصول پرداخت در محل و پرداخت آنلاین در سبد خرید مشتری باشه هر دو حالت پرداخت در محل و آنلاین برای مشتری فعال میشه.

یعنی قابلیتی نیست وقتی محصول cod داخل سبد خرید محصول پرداخت آنلاین به سبد خرید اضافه میشه اعلام کنه این 2 تا باهم قابل ثبت نیست یا برعکس ؟

یا وقتی یک محصول پرداخت آنلاین داخل سبد خرید موجوده هر محصول تحویل در محلی که به سبد اضافه میشه گزینه Cod غیرفعال بشه تا زمانی که محصول پرداخت انلاین حذف بشه ؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه بصورت پیش فرض پرستاشاپ این قابلیت رو نداره و نیاز به ماژول نویسی هست برای این مورد.

در صورت تمایل به طراحی ماژول میتونید از بخش تیکت درخواستتون رو اعلام کنید. https://ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...