رفتن به مطلب

مشکل در موقعیت راست و چپ قالب پیشفرض و منو بالا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده در بخش پیکر بندی قالب پیشفرض پرستا 1.6 رفتم و برای موقعیت های چپ و راست و فوتر عکس های مختلف قرار دادم

حالا موقعیت فوتر عکسشو به خوبی نشون میده ولی موقعیت سمت راست و چپ اصلا نمیان که تغییری نشون بدن

کش مرورگر خودم.سایت و... رو پاک کردم تغییریی حاصل نشد

سوال دو:در منو بالا سایت اونجایی که اسم کاربر رو می نویسه یا نوشته تماس با ما و ورود به حساب

اونجا رو چطور میتونم منو اضافه کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1. برای موقعیت های راست و چپ باید ستون در سایتتون فعال باشه. اگر فعال هست و نمایش داده نمیشه، از منو ماژول ها >> جایگاه ها(موقعیت ها) چک کنید که ماژول پیکربندی قالب در ستون ها قرار داره یا نه. چنانچه نبود با کلیک برروی نشاندن یک ماژول در همان صفحه میتونید در جایگاه ستون راست و چپ قرارش بدید.

2.  بصورت پیش فرض چنین امکانی رو ندارید.

لینک به دیدگاه

سلام

1. برای موقعیت های راست و چپ باید ستون در سایتتون فعال باشه. اگر فعال هست و نمایش داده نمیشه، از منو ماژول ها >> جایگاه ها(موقعیت ها) چک کنید که ماژول پیکربندی قالب در ستون ها قرار داره یا نه. چنانچه نبود با کلیک برروی نشاندن یک ماژول در همان صفحه میتونید در جایگاه ستون راست و چپ قرارش بدید.

2.  بصورت پیش فرض چنین امکانی رو ندارید.

سلام

ماژول پیکر بندی قالب در موقعیت چپ وجود داشت.ولی در سایت نشون نمیده

لینک به دیدگاه

1. بررسی کنید که در ستون راست هم قرار داشته باشه. اگر می تونید تنظیمات ماژول پیکربندی قالب رو از اول وارد کنید می تونید یکبار ماژولش رو "تنظیم مجدد" کنید

2. اون بخش هایی که شما دنبالش هستید در قالب پیش فرض در آدرس زیر می تونید دستی کدهای مورد نظرتون رو اضافه کنید:

themes/default-bootstrap/modules/blockuserinfo/nav.tpl

البته اگر سررشته ای از کد نویسی ندارید پیشنهاد می کنم بکاپ بگیرید قبل از تغییرات + دقت کنید در بسیاری از فایل های tpl شرط هایی قرار داده شده که در موقعیت های مختلفی وارد عمل میشن. حواستون به این شرط ها هم باشه

بعد از اعمال تغییراتتون هم یکبار از بخش پارامترهای پیشرفته -> کارایی روی کلید "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید

لینک به دیدگاه

1. بررسی کنید که در ستون راست هم قرار داشته باشه. اگر می تونید تنظیمات ماژول پیکربندی قالب رو از اول وارد کنید می تونید یکبار ماژولش رو "تنظیم مجدد" کنید

2. اون بخش هایی که شما دنبالش هستید در قالب پیش فرض در آدرس زیر می تونید دستی کدهای مورد نظرتون رو اضافه کنید:

themes/default-bootstrap/modules/blockuserinfo/nav.tpl

البته اگر سررشته ای از کد نویسی ندارید پیشنهاد می کنم بکاپ بگیرید قبل از تغییرات + دقت کنید در بسیاری از فایل های tpl شرط هایی قرار داده شده که در موقعیت های مختلفی وارد عمل میشن. حواستون به این شرط ها هم باشه

بعد از اعمال تغییراتتون هم یکبار از بخش پارامترهای پیشرفته -> کارایی روی کلید "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید

والا هر کار کردم نمیشه فقط موقعیت لفت در صفحات سایت دیده میشه ولیکن در صفحه ی اصلی دیده نمیشه

نمیدونم باید چیکار کنم در صفحه ی اصلی نشون بدم

بااستناد به تایپک زیر گویا این کار شدنی هست :

http://ipresta.ir/forum/topic/7270-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B6/

لینک به دیدگاه

دیگه تنها موردی که باقی می مونه اینه که از بخش ماژول ها -> موقعیت ها در هوک مورد نظر ماژول مربوطه رو پیدا کنید و روی "ویرایش" کلیک کنید. بعد چک کنید که در بخش "استثناها" اون ماژول برای صفحات مورد نظرتون مستثنی نشده باشه

لینک به دیدگاه

سلام و احترام مجدد.

خیر.مشکل حل شد.

کافیست در قسمت تنظیمات پیشرفته موقعیت راست و چپ را برای index فعال کنید.

تمام شد.حل شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...