رفتن به مطلب

عدم نمایش اطلاعات بعد از پرداخت وجه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من روی سایتم ماژول به پرداخت ملت رو نصب کردم و فعال هستش

امروز برای تست یه وجه پرداخت کردم بعد از اینکه دکمه " تکمیل فرایند خرید " رو میزنم باید بره به سایتم و اطلاعات پرداخت مثل کد پیگیری و... رو نمایش بده ولی توی صفحه سفید میمونه عکسش رو هم ضمیمه میکنم .

بعد رفتم دیباگ رو فعال کردم که خطا رو پیدا کنم ، بعد از این که دیباگ رو فعال کردم رفتم یه بار دیگه وجه رو پرداخت کردم ولی ایندفعه خطایی نشون نداد و بدون مشکل رفت به سایتم و اطلاعات پرداختی رو نشون داد!!!!

یعنی دیباگ رو فعال میکنم مشکلی نداره ولی غیر فعال باشه توی صفحه سفید گیر میکنه

تو پنل کاربری هم قسمت تاریخچه سفارشات  وضعیت رو چیزی ننوشته یعنی پرداختی صورت نگرفته

مشکل از کجا میتونه باشه دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

post-9401-0-84168300-1524038827_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول یکپارچه درگاه های پرداخت رو از بازارچه دانلود و نصب کنید (دارای دو نسخه رایگان و تجاری)

لینک ماژول:

https://ipresta.ir/prestashop-module/289-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9.html

لینک به دیدگاه

درود

ماژول یکپارچه درگاه های پرداخت رو دانلود کردم و بعد از اینکه ماژول رو نصب میکنم دیگه به قیمت ماژول ها نمیتونم دسترسی پیدا کنم صفحه سفید میاد

باید برم از Cpanel ماژول رو دستی پاک کنم تا بتونم به قسمت ماژول ها دسترسی پیدا کنم!!!

دیباگ رو هم فعال میکنم هیچ پیغامی نمیده

لینک به دیدگاه

امروز ماژول درگاه زرین پال رو نصب کردم و بعد از پرداخت به سایت انتقال پیدا میکنه و با پیغام

Array ( [status] => 100 [RefID] => 62458659970 )  مواجه میشم ، به پشتیبانی زرین پال تیکت زدم و گفتن که خطای 100 یعنی پرداخت با موفقیت انجام شده ، مشکل از سمت قالب یا سیستم پرستا شاپ هستش مشکل از  چی میتونه باشه ؟ ممنون میشم کمکم کنید چون سایتم گیر همین ماژول درگاه هستش
مشکل درگاه ملت رو که هنوز نتونستم حل کنم !!!!!!!!!!!!!!
لینک به دیدگاه

ماژول یکپارچه مشکل نصب نداره. احتمالا روی هاست شما آخرین نسخه یونکیوب نصب نیست

ماژول زرین پال هم باید از ماژول یکپارچه استفاده کنید و هیچ مشکلی نداره. ماژولی که استفاده کردید در این سایت پشتیبانی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...