رفتن به مطلب

ماژول زرین پال برای پرستا شاپ 1.4

پست های پیشنهاد شده

دوستان خوشبختانه مشکل ماژول زرین پال برای پرستاشاپ 1.4.6 هم حل شده و و ماژول زرین پال با تمام نسخه‌های 1.4 سازگار شده است.

تغییرات این نسخه:

به روز رسانی توابع برای پرستا 1.4

قرار گرفتن ماژول در بخش "پرداخت و خرید" بعد از نصب

ارتقای نسخه

http://www.presta-shop.ir/downloads/pics/zarinpal.png

نکته: واحد پول این ماژول تومان است. نیازی نیست واحد پول پیش فرض خود را تغییر دهید، فقط کافی است این ماژول را روی تومان محدود کنید. برای این کار :

بخش مدیریت » پرداخت » برای زرین پال تومان را علامت بزنید.

توجه کنید که تنظیمات تومان و ریال را باید به درستی انجام داده باشید.

پشتیبانی ماژول پرداخت زرین پال برای پرستا شاپ در همین تاپیک

برای دریافت رایگان این ماژول از بازارچه اینجا کلیک کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...
  • پاسخ 93
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام.اگه میشه واسه کسایی که تازه وارد هستن مثل من بیشتر توضیح بدید.من توی سایت زرین پال هم عضو شدم.یه کد داده به اسم شماره حساب زرين پال.این کد رو باید در صفحه تنظیمات ماژول وارد کنم یا خیر؟لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان محترم

ببخشید من نمیتونم این ماژول رو نصب کنم . خطا میده :

The following module(s) couldn't be loaded:

1. zarinpalpayment (parse error in /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)
  2. zarinpalpayment (class missing in /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)

من از نسخه 1.4.5.1 دارم استفاده میکنماگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید . خیلی نیاز دارم به این ماژول . دمتون گرم

لینک به دیدگاه

ماژول رو به صورت دستی نصب کنید (اون رو داخل پوشه ی Modules بریزید و خارج "Extract" کنید)

البته این نسخه جدید اومده و بنده هنوز بررسیش نکردم. ممکنه اصلا با این نسخه ی جدید سازگار نباشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

شما لطف کنید یه تیکت به زرین پال بزنید و از اون ها بپرسید خطا کد -1 مربوط به چی هست چون بنده اطلاعی از کدهای خطای زرین پال ندارم. بعدش ببینم میشه مشکل رو حل کرد یا خیر

موفق باشید

درود

راهنمای وب سرویس زرین پال و لیست خطا ها رو می تونید در آدرس زیر مشاهده نمایید:

https://www.zarinpal.com/pages/labs/webservice-help/

و خطای منفی 1 هم یعنی اینکه اطلاعات ارسالی به زرین پال ناقصه ، یعنی یا یکی از اطلاعات ارسال نمیشه یا مقدارش معتبر نیست.

مثلا ممکنه مبلغ پرداخت ارسال نشه یا مقدارش اشتباه ارسال بشه (مقدار صفر) یا هر کدوم از مقادیر merchantID,amount,redirectUrl,desc,ref au

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

آقای معصومی اگر این کار رو انجام بدید که واقعا لطف کردید چون الان درگیر مسائلی هستم که به زودی در انجمن خبرش رو خواهم داد. خیلی ممنون میشم اگه جنابعالی بتونین این لطف رو در حق بنده بکنید

موفق باشید

بررسی شد و خوشبختانه ماژول مشکلی نداشت و خرید با موفقیت انجام میشود.(با آخرین نسخه منتشر شده در انجمن شما تست شد)

لینک به دیدگاه

خطای منفی دو مربوط به نامعتبر بودن وبسرویس میباشد. باید در تنظیمات آی پی خودتون رو تصحیح کنید (باید اون فایلی که برای آپلود روی هاستتون دادن رو دوباره بریزید و آی پی رو تصحیح کنید)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از جوابتون

کدوم فایل منظورتون هست؟

من فقط یک ماژول نصب کردم همین.

بعد ببخشید باید از زرین پال درخواست درگاه پرداخت بکنیم یا لازم نیست؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان یه سوال

یکی از قوانین زرین پال قرار دادن لوگوی زرینپال در فروشگاه هستش

آیا حتما باید این کار رو انجام داد ؟

این کد رو کجا اصلا باید گذاشت ؟

ZarinPal Receptive Websites

لینک به دیدگاه

اجباری نیست ولی به فروشگاهتون اعتبار میده. می تونید کدش رو در فایل tpl قالب (بسته به جایی که می خواین) قرار بدید یا از ماژول بلوک html استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

چطور می تونم لوگوی پرداخت زرین پال را در قالب سایتم قرار بدم ؟ آیا با نصب ماژول لوگوی درگاه هم اضافه می شود و یا اینکه باید دستی اقدام کرد ؟

لینک به دیدگاه

از ماژول تبلیغات در همه جا استفاده کنید که تو بازارچه هم موجوده . بعدش ناد پد ویندوز رو باز کنید و اون کدی که زرین پال بهتون میده رو کپی کنید توش و موقع ذخیره کرده به آخر اسم اینو اضافه کنید :

.html

با این کار یه صفحه اچ تی ام ال براتون ساخته میشه که میتونید از طریق ماژول تبلیغات در همه جا اونو تو قسمتی که میخواین نشون بدید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

عدم بارگيري ماژول(هاي) زير:

1. بنا به دلایل منع محدودیتی حافظه تمامی ماژول ها نمی توانند بارگذاری شوند. لطفا مقدار memory_limit را در تنظیمات سرور خود بالا ببرید

http://pajoohesh.in/img/admin/warn2.pngهیچ ماژول پرداختی نصب نشدهمشکل چیه ؟

کسی میتونه کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه

فايل تست آي پي كه زرين پال براي آپلود روي هاستتون گذاشته رو بايد از آدرس زير بگيريد

https://ir.zarinpal.com/pages/labs/testip/

تست آي پي رو از حالت فشرده خارج كنيد و روي هاستتون قرار بديد و آدرس اون رو توي مرورگر وارد كرده و آي پي نمايش داده شده رو توي قسمت در خواست درگاه پرداخت وارد كنيد.

https://ir.zarinpal.com/users/request_webservice

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

عدم بارگيري ماژول(هاي) زير:

1. zarinpalpayment (خطای تجزیه در /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)
  2. zarinpalpayment (کلاس گمشده در /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)
  3. این خطا ماله چیه دوستان؟

لینک به دیدگاه

با مرورگر دیگه امکتحان کنید و از بازارچه دانلود کنید درست میشه. فایلی که توی سایت زرین پاله با نسخه ی 1.4.4.1 فقط سازگاره ولی نسخه ی بازارچه با تمامی نسخه های 1.4 سازگاره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...