رفتن به مطلب

راهنمایی و نظر سنجی یه سایت با چند فروشندگی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من فروشگاه رو نسخه 1.7 رو نصب کردم چون فعلا تا بخوام مجوز ها و... رو بگیرم طول میکشه اما الان برای اینکه بخوام تنظیمات رو کامل کنم دچار یه مشکل بزرگ شده ماژول ها و قالب های آی پرستا فقط مربوط به نسخه 1.6 هست الان من باید چی کار کنم ؟؟دان گرید کنم یا آی پرستا آپدیت میشه ؟؟

دسته بندی کالاها و یک سری از تنظیمات رو وارد کردم
حالا میخوام قالب و ماژول ها رو خریداری کنم میخواستم در این خصوص باهاتون مشاوره کنم 
این فروشگاه به صورت واسطه کار خواهد کرد پس ماژول چند فروشندگی پاشنه آشیلش هست 

قالب این قالب رو میخوام خریداری کنم
قالب آلیس از  rtl-theme  نظرتون راجع به قالب چیه؟

ماژول های زیر رو میخوام خریداری کنم از آی پرستا

• ماژول چند فروشندگی JA Marketplace
  • ماژول یکپارچه درگاه پرداخت (تمام بانک ها)
  • ماژول ثبت فیش بانکی پیشرفته
  • تایید موبایل با پیامک - ورود و ثبت نام با شماره موبایل     
  • ماژول ویژگی های خاص محصول پرستاشاپ     
  • ماژول رضایت مندی مشتریان (Testimonials)
  • ماژول تیکت پرستاشاپ (پشتیبانی مشتریان)       
  • ماژول پرسش و پاسخ          
  • ماژول بلوک پیگیری سفارش پرستاشاپ
  • ماژول جستجوی اختصاصی  

خوب حالا چند تا چیز دیگه من میخوام که جایی پیداشون نکردم
1-من میخوام هر محصول چند تا تب داشته باشه
 تب توضیحات و نقد و بررسی ، تب مشخصات فنی ، تب فیلم ، تب پرسش و پاسخ ، تب نظرات  میخواستم بدونم این کار امکان پذیر هست یا نه و باید چی کار کنم

2- من میخوام هر کاربر بتونه با موبایلش عضو بشه ایمیلش هم اختیاری میتونه وارد کنه و بعد وریفایش کنه که زیاد معطل نشه برای ثبت نام و... برای این کار باید از چه ماژول هایی استفاده کنم 

3-میخوام صفحه تسویه حساب و مشخصات یک مرحله ای بشه برای این کار باید چی کار کنم؟

4-من برای ارسال کالا میخوام با چند تا شرکت خاص کار کنم که ماژول و ... ندارن حالا من میخوام تنظیمات حمل و نقل رو انجام بدم باید چی کار کنم؟؟

5-چه طور میشه برای هر دسته یک اسلاید شو اختصاصی گذاشت؟ مثلا دسته کالای دیجیتال یه اسلاید اختصاصی داشه باشه

6-من میخوام یه بخش اخبار و مجله برای فروشگاه درست کنم به نظرتون بیام تو ساب دامین این کار رو انجام بدم با ورد پرس یا با ماژول بلاگ این کار رو انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من میخواستم ببینم اگه مشکل پیش بیاد و مجبور بشم از نسخه 1.6 استفاده کنم میتونم دسته بندی ها را وارد کنم یا نه امروز نسخه 1.6 رو نصب کردم و تنظیمات و... هم انجام دادم ولی الان یه مشکل برخوردم من فایل دسته بندی رو از فروشگاه قبلی ایمپورت کردم و این ارور اومد باید چی کار کنم؟

[PrestaShopException]
Root category must be an integer value
at line 240 in file classes/helper/HelperTreeCategories.php

235.     }
236. 
237.     public function setRootCategory($value)
238.     {
239.         if (!Validate::isInt($value)) {
240.             throw new PrestaShopException('Root category must be an integer value');
241.         }
242. 
243.         $this->_root_category = $value;
244.         return $this;
245.     }
HelperTreeCategoriesCore->setRootCategory - [line 2505 - controllers/admin/AdminProductsController.php] - [1 Arguments]
AdminProductsControllerCore->initContent - [line 189 - classes/controller/Controller.php]
ControllerCore->run - [line 367 - classes/Dispatcher.php]
DispatcherCore->dispatch - [line 58 - admin/index.php]
لینک به دیدگاه

فعلا استفاده از نسخه 1.7 رو توصیه نمیکنم. اما در خصوص سوالاتتون:

در مورد مرجعی که می خواهید قالب تهیه کنید، پیشنهاد می کنم بیشتر تحقیق کنید و از هر سایتی قالب تهیه نکنید.

اگر بخواهید با نسخه 1.7 کار کنید ماژول چند فروشندگی JA Marketplace و ماژول یکپارچه پرداخت با این نسخه سازگارند اما بقیه ماژول ها هنوز با 1.7 سازگار نیستند.

1. برای داشتن تب اضافه نیازمند تهیه ماژول هستید

2. برای عضویت و تایید موبایل می تونید ماژول مربوطه رو از بازارچه آی پرستا تهیه کنید

3. از بخش "تنظیمات - سفارش ها" می تونید سبد خریدتون رو روی یک مرحله ای تنظیم کنید

4. آموزش تنظیم حامل رو در انجمن جستجو کنید

5. برای این کار نیازمند تهیه ماژول هستید

6. بستگی داره به هدف شما. ماژول های پیشرفته خوبی برای داشتن بخش بلاگ و اخبار برای پرستاشاپ وجود دارن که می تونید از اون ها استفاده کنید. مزیت استفاده از این ماژول ها اینه که می تونید مقالاتتون رو با محصولاتتون ارتباط بدید (یعنی در صفحه محصولات مشخص شده مقاله شما نمایش داده بشه. فرض کنید شما تردمیل می فروشید و می خواهید مقاله ای با نام "راهنمای انتخاب تردمیل" رو به محصولات تردمیلتون ارتباط بدید) و همچنین برعکس این موضوع یعنی می تونید محصولات خاصی رو در یک مقاله نشون بدید.

اگر این قابلیت ها رو نیاز ندارید، وردپرس برای بخش اخبار و مقالات شما گزینه مناسبی خواهد بود.

در مورد واردسازی دسته بندی ها، اول این که بخش خروجی گرفتن/واردسازی پرستاشاپ با زبان فارسی سازگار نیست و دوم این که نمیتونید از نسخه 1.7 خروجی بگیرید و در نسخه 1.6 وارد کنید.

اگر تعداد دسته بندی ها و محصولاتتون زیاده پیشنهاد می کنم از نرم افزار مدیریت فروشگاه استفاده کنید (واردسازی/استخراج این نرم افزار از زبان فارسی به طور کامل پشتیبانی میکنه) و به راحتی می تونید فروشگاهتون رو مدیریت کنید:

https://ipresta.ir/landing/p/store-manager

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

فعلا استفاده از نسخه 1.7 رو توصیه نمیکنم. اما در خصوص سوالاتتون:

در مورد مرجعی که می خواهید قالب تهیه کنید، پیشنهاد می کنم بیشتر تحقیق کنید و از هر سایتی قالب تهیه نکنید.

اگر بخواهید با نسخه 1.7 کار کنید ماژول چند فروشندگی JA Marketplace و ماژول یکپارچه پرداخت با این نسخه سازگارند اما بقیه ماژول ها هنوز با 1.7 سازگار نیستند.

1. برای داشتن تب اضافه نیازمند تهیه ماژول هستید

2. برای عضویت و تایید موبایل می تونید ماژول مربوطه رو از بازارچه آی پرستا تهیه کنید

3. از بخش "تنظیمات - سفارش ها" می تونید سبد خریدتون رو روی یک مرحله ای تنظیم کنید

4. آموزش تنظیم حامل رو در انجمن جستجو کنید

5. برای این کار نیازمند تهیه ماژول هستید

6. بستگی داره به هدف شما. ماژول های پیشرفته خوبی برای داشتن بخش بلاگ و اخبار برای پرستاشاپ وجود دارن که می تونید از اون ها استفاده کنید. مزیت استفاده از این ماژول ها اینه که می تونید مقالاتتون رو با محصولاتتون ارتباط بدید (یعنی در صفحه محصولات مشخص شده مقاله شما نمایش داده بشه. فرض کنید شما تردمیل می فروشید و می خواهید مقاله ای با نام "راهنمای انتخاب تردمیل" رو به محصولات تردمیلتون ارتباط بدید) و همچنین برعکس این موضوع یعنی می تونید محصولات خاصی رو در یک مقاله نشون بدید.

اگر این قابلیت ها رو نیاز ندارید، وردپرس برای بخش اخبار و مقالات شما گزینه مناسبی خواهد بود.

در مورد واردسازی دسته بندی ها، اول این که بخش خروجی گرفتن/واردسازی پرستاشاپ با زبان فارسی سازگار نیست و دوم این که نمیتونید از نسخه 1.7 خروجی بگیرید و در نسخه 1.6 وارد کنید.

اگر تعداد دسته بندی ها و محصولاتتون زیاده پیشنهاد می کنم از نرم افزار مدیریت فروشگاه استفاده کنید (واردسازی/استخراج این نرم افزار از زبان فارسی به طور کامل پشتیبانی میکنه) و به راحتی می تونید فروشگاهتون رو مدیریت کنید:

https://ipresta.ir/landing/p/store-manager

سلام 

نسخه 1.7 اوکی شده ؟ 

و میشه استفادش کرد ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...