رفتن به مطلب

فايل تنظيمات مشل دارد

kia44

پست های پیشنهاد شده

سلام من يه قالب از تم فارست خريدم ولي هميشه رو نسخه 1.6 ميزنه فايل تنظيمات مشكل دارد و اپلود نميشه در حالي كه رو نسخه ١.٧ اين مشكل وجود نداره

از الان بگم كسي نپرسه اين قالب رو چجوري زدي رو ١.٧ خودشون هر دو نسخه رو بهم دادن و منم امتحان كردم ديدم نميشه رو ١.٦

مشكل ديگمم تو ترجمه هاست كه اونو با سرچ پيدا كردم

از مديران اين انجمن هم ميخوام كه قالب من رو كامل فارسي كنن يه قسمت هاييش مشكل داره ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب ۱.۶ با ۱.۷ کاملا متفاوته. باید فایل های جداگانه ای بهتون بدن برای نصب روی هر نسخه.

قالب هایی که تجاری هستند هم کسی به صورت رایگان معمولا براتون ترجمه نمیکنه. باید بابتشون هزینه پرداخت کنید. هم برای راستچین کردن و هم ترجمه.

ولی این همه قالب قوی فارسی و فارسی شده وجود داره، چرا از تم فارست قالب بومی نشده خریدید؟

لینک به دیدگاه

اونای که من تو سایت دیدم همه تکراری هستن ترجمه هم کاری نداره که بنا به دلایلی فارسی ها رو نزدم مشکلم الان فقط تو راستچین کردن پلاگین هاست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...