رفتن به مطلب

حمل رایگان (دو روش؟)

general2

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای یک محصول میخوام هزینه پستی رایگان بشه ؛

گویا برای این کار دو روش وجود داره :

1- ایجاد یک حامل رایگان و اختصاص اون به محصول مورد نظر ؛

2- ایجاد یک قانون سبد خرید > تب وضعیت ها > محدودیت ها > انتخاب محصول مورد نظر

اما در هر کدوم از این دو روش که من انجام دادم ، به مشکلی برخورد کردم ...

1- وقتی حامل ایجاد بشه جز لیست حامل های در دسترس قرار میگیره و به همه ی محصولات تعلق میگیره! ( چون برای بقیه محصولات حامل دستی انتخاب نشده و به صورت اتوماتیک همه حامل های در دسترس رو انتخاب میکنه)

2- این قانون برای هر سبد خریدی که محصول مورد نظر درونش باشه اعمال میشه که ممکنه توی اون سبد محصولات دیگه ای هم باشه که نیاز هست هزینه پستیشون پرداخت بشه!

یا من در این مراحل اشتباه میکنم یا راه حل دیگه ای هم داره ...

ممنون میشم راه حل بدید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای یک محصول میخوام هزینه پستی رایگان بشه ؛

گویا برای این کار دو روش وجود داره :

1- ایجاد یک حامل رایگان و اختصاص اون به محصول مورد نظر ؛

2- ایجاد یک قانون سبد خرید > تب وضعیت ها > محدودیت ها > انتخاب محصول مورد نظر

اما در هر کدوم از این دو روش که من انجام دادم ، به مشکلی برخورد کردم ...

1- وقتی حامل ایجاد بشه جز لیست حامل های در دسترس قرار میگیره و به همه ی محصولات تعلق میگیره! ( چون برای بقیه محصولات حامل دستی انتخاب نشده و به صورت اتوماتیک همه حامل های در دسترس رو انتخاب میکنه)

2- این قانون برای هر سبد خریدی که محصول مورد نظر درونش باشه اعمال میشه که ممکنه توی اون سبد محصولات دیگه ای هم باشه که نیاز هست هزینه پستیشون پرداخت بشه!

یا من در این مراحل اشتباه میکنم یا راه حل دیگه ای هم داره ...

ممنون میشم راه حل بدید.

؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام 
وقت بخیر 

باید دید بقیه حامل ها رو بر چه اساسی تعریف کردید. یا برای محصولات چه آیتم هایی رو وارد کردید

مثلا اگه برای بقیه محصولات عرض و عمق و ارتفاع وارد نکردید، فقط برای این محصول این موارد رو توی تب ارسال پر کنید و توی تعریف حامل این محدودیت ها رو اعمال کنید تا برای بقیه محصولات در دسترس نباشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام 

وقت بخیر 

باید دید بقیه حامل ها رو بر چه اساسی تعریف کردید. یا برای محصولات چه آیتم هایی رو وارد کردید

مثلا اگه برای بقیه محصولات عرض و عمق و ارتفاع وارد نکردید، فقط برای این محصول این موارد رو توی تب ارسال پر کنید و توی تعریف حامل این محدودیت ها رو اعمال کنید تا برای بقیه محصولات در دسترس نباشه.

موفق باشید

ممنونم.

پیشنهاد جالبیه ولی یه مشکل عجیب هست و اونم اینه که با وجود اینکه من هم در تب ارسال محدودیت میزارم و هم برای خود حامل  (مثلا 20 عرض و ارتفاع) اما باز هم برای همه محصولات این حامل نمایش داده میشه! در صورتیکه بقیه هیچکدام عرض و ارتفاع ندارند!

لینک به دیدگاه

ممنونم.

پیشنهاد جالبیه ولی یه مشکل عجیب هست و اونم اینه که با وجود اینکه من هم در تب ارسال محدودیت میزارم و هم برای خود حامل  (مثلا 20 عرض و ارتفاع) اما باز هم برای همه محصولات این حامل نمایش داده میشه! در صورتیکه بقیه هیچکدام عرض و ارتفاع ندارند!

با همون روش قانون سبد خرید ، قانون پست رایگان رو گذاشتم ؛ و محدودش کردم به محدوده ی پستی وزن کالایی که مد نظرم هست و همینطور خود کالا ، فقط دیگه هر کالایی با این محصول تو یه سبد خرید بیاد پستش رایگان میشه! 

کاش پرستا این گزینه رو اضافه میکرد که اگه وزن سبد خرید از قانون سبد  بیشتر بشه ؛ اونوقت تا اون مقدار که تعیین کردیم برای تخفیف رو کم کنه و بقیش رو طبق وزن محصولات باقیمانده حساب کنه! اصلا باید اینطوری باشه و توی سبد خرید هم مینویسه ولی اشتباه حساب میکنه!

اگه مفهوم نبود بگید تا تماس بگیرم چون توضیحش سخته!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...