رفتن به مطلب

تعداد بازدید خیلی کم از سایت فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من حدود یکسال میشه فروشگاهی روی پرستاشاپ رو راه اندازی کردم(پرستای 1.6 قالب پیش فرض، آدرس سایت: deltashop.ir)، بازدیدم اوایل در حد صفر بود، بعد از چند ماه و ایندکس شدن محصولات در گوگل، بازدیدم به روزی 20 الی 30 نفر رسید با فروش بطور میانگین ماهی 4 عدد محصول، که این هم خیلی ضعیف هس برای یک فروشگاه .

من برای محصولاتم محتوا تولید نکرده بودم و میدونستم این کار خیلی مهمه و باید انجام بشه،

از حدود یکماه پیش به اینطرف توسط یک نیروی تولید محتوا برای تعدادی از محصولاتم تولید محتوا انجام شده که هنوزم ادامه داره تا همشون دارای محتوای کاربرپسند باشن و سعی شده اصول سئو تا جایی که میشده درست رعایت بشه.

(عدم استفاده از محتوای تکراری، استفاده از هد های مناسب، یو آر ال مناسب، برچسب ها، توضیحات کوتاه و بلند، عنوان و توضیحات متا و ...، ایجاد مقاله در وبلاگ سایت )

و حدودا هر هفته یکبار، فایل جدید نقشه رو تولید کردم و توی گوگل وبمستر گزینه Fetch as Google برای کل سایت، حالت دسکتاپ و موبایل رو زدم  تا مطالب و ایندکسها زودتر بروز شوند.

اما بعد از شروع تولید محتوا که حدود یکماه پیش بود، آمار بازدیدم بسیار پایین تر آمده و هیچ فروشی نداشتم، توی وبسمتر هم خطایی نگرفتم، فایل ربات رو هم دستکاری نکردم که بخوام قسمتی رو بلاک کنم.

توی آمار خود پرستاشاپ و گوگل آنالیز می بینم که بازدیدم توی طول روز در حد دو سه تا شده، نمیدونم مشکل از کجا هست!

دوستان اگه لطف کنین تجربه ای دارین در اختیارم بذارید، ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افت بازدید و فروش دلایل متعددی داره که نیاز به بررسی خواهد داشت

اما در نگاه کلی که من به سایت شما انداختم چند موضوع به شدت خودنمایی می کرد:

1. ظاهر نامناسب فروشگاهتون: حتما به فکر یک قالب مناسب باشید. قالب پیش فرض به هیچ عنوان مناسب فعالیت حرفه ای نیست

2. المان های گرافیکی غیر استاندارد: عکس محصولاتتون خوب و قابل قبوله اما بنرها و اسلایدهاتون خیلی خیلی غیر استاندارد و نامناسب هستند

3. چیدمان مقالات: خوبه که مقاله نویسی کردید اما من شخصا جذبشون نشدم. چون میتونستید زیباتر مقالاتتون رو بنویسید. کمی به متون و تصاویرش استایل بدید و ...

4. فونت نامناسب: با تعویض قالب فونتتون هم اصلاح میشه. در حال حاضر فونت فروشگاهتون زیبا نیست

مطالعه این مقاله هم خالی از لطف نیست:

https://ipresta.ir/blog/124_prioritize-your-product-and-category-texts.html

لینک به دیدگاه

ممنونم آقای ذاکریان بابت راهنمایی های مفیدتون

تصمیم به تعویض قالب پیش فرض دارم، اما گفتم بهتره صبر کنم نسخه پایدار 1.7 منتشر کنید بعد اقدام کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...