رفتن به مطلب

ماژوال کدهای کوچک

پست های پیشنهاد شده

من میخواستم از ماژوال مدیریت کدهای کوچک استفاده کنم اما به محض نصب سخه php ماژوال با نسخهphp  سایت مطابقت نداشت و نتونستم ازش استفاده کنم و این ارور رو داد بهم

Warning: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php on line 79 Warning: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php on line 79 Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Rijndael.php on line 124 Warning: openssl_decrypt(): IV passed is only 7 bytes long, cipher expects an IV of precisely 16 bytes, padding with in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Rijndael.php on line 91 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php:79) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1000 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/Cookie.php:79) in /home2/aralpack/domains/aralpack.com/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1001

از چه ماژوالی میتونم استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

پیغامی که دریافت میکنید warning هست و با جایگزین کردن نسخه مناسب ماژول خطا رفع خواهد شد.

در صورتی که رفع نشد میتونید از طریق پشتیبانی درخواست بررسی فنی داشته باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...