رفتن به مطلب

صفحه دوم محصولات

پست های پیشنهاد شده

سلام 

ماژول جستجوی لایه ای رو یکبار تنظیم مجدد و دوباره تنظیم کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه 

موفق باشید 

ممنون با این کار درست شد.

ولی سرعت تغییر صفحه با وجود فعال بودن ماژول لایه باز خیلی کند میشه

چطور می‌تونم یه مطالب پیشناهادی کنار این ماژول رو حذف کنم و فقط فیلتر بندی رو بزارم و سرعتشم بالا ببرم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می تونید ماژول جستجوی لایه ای  رو غیرفعال کنید.

برای حذف سایز ماژول از هوک سمت راست به منوی ماژول ها >> مازول ها و سرویس ها برید، هوک displayrightcolumn رو پیدا کنید و ماژول هایی رو که نیاز ندارید با استفاده از فلش کنار اون و دکمه "رها کردن " از هوک خارج کنید 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

می تونید ماژول جستجوی لایه ای  رو غیرفعال کنید.

برای حذف سایز ماژول از هوک سمت راست به منوی ماژول ها >> مازول ها و سرویس ها برید، هوک displayrightcolumn رو پیدا کنید و ماژول هایی رو که نیاز ندارید با استفاده از فلش کنار اون و دکمه "رها کردن " از هوک خارج کنید 

موفق باشید 

به قسمت هوک‌ها مراجعه کردم و هوک displayrightcolumn رو که داخلش چهارتا ماژول بود خارج کردن و صفحه‌رو Refresh کردم ولی همچنان ماژول‌ها وجود داشته و از بین نرفته بودند.

کار دیگه‌ای لازمه انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

درود

برخی مواقع ستون راست و چپ جابجا نمایش داده میشوند.

هوک DisplayLeftColumn رو هم چک کنید سپس کش پرستاشاپ و مرورگرتون رو هم خالی کنید، ببینید مشکل تون رفع میشه، 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

برخی مواقع ستون راست و چپ جابجا نمایش داده میشوند.

هوک DisplayLeftColumn رو هم چک کنید سپس کش پرستاشاپ و مرورگرتون رو هم خالی کنید، ببینید مشکل تون رفع میشه، 

موفق باشید

ممنون درست شد، جستجوی لایه‌ای تو حالت موبایل خیلی زشته راهی برای اون دارید؟

لینک به دیدگاه

برای حالت نمایشی ماژول تنظیماتی نداره مگر اینکه از طریق کدنویسی بهش استایل بدین

ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.

چون دیدم که بعضی از بچه‌ها نوار پایین صفحشون دوتا دکمه گذاشتن یکی برای فیلتر کردن(حالت منو سمت چپ) و یکی برای مقایسه کردن، باید چیکار کنم که بتونم همچین کاری رو روی سایتم انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...