رفتن به مطلب

آپلود فایل دانلودی در هاست دیگر

پست های پیشنهاد شده

راهی وجود داره که فایل های فروشی رو که برای دانلود میزارم رو تو یه قسمت دیگه هاست آپلود کنم یا روی هاست دانلودی که مال خودمه آپلود کنم و بعد از فروش فایل از اونجا دانلود بشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دليلتون بري اينكار چيه

شايد بشه بهتر راهنمايي كرد چون بنده خودم سيستم پين رو توي پرستا راه انداختم و مشكلي دوستان ندارن حالا چه پين چه فايل

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من هم همین مشکل رو دارم. میشه یه راهی بگید که مشکل حل بشه؟

حجم فایلهام خیلی زیاده هاستم حجمش جواب نمیده. میخوام یه هاست دانلود بگیرم.

ممنونم

لینک به دیدگاه

تنها راهي كه به ذهنم ميرسه اينه كه شما محصولي با تعدادموجودي انبار يك و به صورت دانلودي با اين تفاوت كه چيزي كه دانلود مي كنه لينكهاي مستقيم محصولاتون هستند و طرف وقتي ميخره اول اينكه ديگه اون براي بعدي قابل خريد نيست و بايد شما دوباره با تعويض لينك اقدام به روز رساني لينكش كنيد

چون پرستا فايل رو كد گذاري مي كنه موقع اپلود و همچنين لينك ها مشابه نيست پس يا بايد اپلود كنيد يا ميتونيد از اين روش استفاده كنيد

لینک به دیدگاه

شاید بشه با روش هایی این کار رو انجام داد

شما باید فایل هایی که پرستا میسازه رو به هاست جدید منتقل کنید و بعد با تغییراتی که در این بحث نمیگنجه پرستا رو مجبور کنیم که از آدرس جدید استفاده کنه

هرچند تست نکردم اما فکر میکنم بشه انجامش داد.

لینک به دیدگاه

و اينم در نظر بگيريد اگر بخواهيد كاري كه دانوش جان گفتن رو عملي كنيد نياز به تغيير فايل هاي هسته پرستا و همچنين عدم امنيت صد در صدي فايلهاتون و همچنين هزينه براي تغيير اين تغييرات در صورت عملي شدن خواهيد داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...