رفتن به مطلب

سایت و مسائل مالیاتی

m like mother

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستانی که سایت زدن و سایتهاشون فعال هست در زمینه مالیات چکار کردند ؟

شاید خیلی ها که سایت میزنن سایتشون آنچنان فعال نباشه و حتی دخل و خرج سایت هم بزور در بیاد اما من امروز جایی خوندم

اون سایتهایی که اینماد می گیرن از اون زمان به بعد مشمول قوانین مالیاتی می شوند و باید مالیات بپردازند ؟

الان چند تا مساله پیش میاد 

1- خب خیلی از ما ها اینماد میگیریم و شاید سایت در اون حدی نرسه که آدم رغبت کنه بخواد برای مالیاتش بره این چی میشه ؟

2- تجربیات شما در این زمینه چگونه است ( بچه هایی که سایت شون اینماد و درگاه داره ؟) 

3- من از وقتی اینماد دارم هیچ پیامکی ..  نامه ای چیزی برام نیومده در مورد این مسائل شما چی ؟

به نظرتون اقدامی بکنیم نکنیم .. ؟ 

خواهشا اونایی که تجربه دارن تو بحث شرکت کنن و نظراتشون رو بگن 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه سایتی که راه انداختید فروش داره و تراکنش هاتون زیاده بهتره که برید تشکیل پرونده بدید و مشاور مالیاتی داشته باشید، قبل از اینکه اونا براتون پرونده تشکیل بدن. چون وقتی اظهارنامه نداشته باشید بر اساس مشاغل مشابه و به صورت علی الراس براتون یه مبلغی میزنن که احتمالا خیلی بیشتر از درآمدتون باشه و جریمه هایی هم داره که بخشودگی نداره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تراکنش ها زیاد نیست. این دو سه سال هم از مالیاتی خبری نداند ...

یعنی اگر میرفتم هم همه ی سالها معالف بودم. ولی میترسم نرم بعدا مکافات بشه که چون نیومدی جریمه داری و ...

قطعا تراکنش ها زیاد بود خودشون یه خبری میدادن. 

بازم ممنون از نظرتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...