رفتن به مطلب

ارور 404 در صفحه ادمین

shin

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان امروز میخاستم وارد کنترل پنل بشم صفحه 404 رو آورد! تغییری هم روی سایت ایجاد نکردم. آدرس دایرکتوری کنترل پنل رو هم تغییر دادم بازم درست نشد. میشه راهنمایی کنید!؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یبار فایل htaccess رو حذف کنید از هاست و تست کنید

اگر وارد شد از بخش "تنظیمات - سئو و URL ها" یکبار روی ذخیره کلیک کنید تا دوباره فایلش ایجاد بشه

اگر وارد نشد باید error log سرور رو چک کنید. اگر نتونستید مشکل رو حل کنید یا با پشتیبان هاستتون مطرح کنید یا تیکت بزنید ما براتون بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

یبار فایل htaccess رو حذف کنید از هاست و تست کنید

اگر وارد شد از بخش "تنظیمات - سئو و URL ها" یکبار روی ذخیره کلیک کنید تا دوباره فایلش ایجاد بشه

اگر وارد نشد باید error log سرور رو چک کنید. اگر نتونستید مشکل رو حل کنید یا با پشتیبان هاستتون مطرح کنید یا تیکت بزنید ما براتون بررسی کنیم

خیلی ممنون از راهنمایی تون الان متوجه شدم که روی سایت شل آیلود شده و تاسفانه هک شده! راهکار تون چیه؟ پرستا شاپ 1.6 قالب الکترون تمام توصیه های امنیتی رو اجرا کرده بودم

لینک به دیدگاه

احتمال داره بخاطر ماژول هایی باشه که از سایت های متفرقه نصب کردید یا مشکلات امنیتی سرور

به هاستتون تیکت بزنید و درخواست بررسی سرور و پاک سازی بدید و همچنین محل نفوذ رو ازشون سوال کنید تا بشه از نفوذ مجدد جلوگیری کرد

خیلی از اوقات هم وجود وردپرس یا سیستم های دیگه روی یک هاست میتونه مشکلات امنیتی ایجاد کنه

لینک به دیدگاه

احتمال داره بخاطر ماژول هایی باشه که از سایت های متفرقه نصب کردید یا مشکلات امنیتی سرور

به هاستتون تیکت بزنید و درخواست بررسی سرور و پاک سازی بدید و همچنین محل نفوذ رو ازشون سوال کنید تا بشه از نفوذ مجدد جلوگیری کرد

خیلی از اوقات هم وجود وردپرس یا سیستم های دیگه روی یک هاست میتونه مشکلات امنیتی ایجاد کنه

ماژولی از وبسایت دیگه نصب نکردم، فقط ماژول های خریداری شده از ای پرستا بودن و ماژول نقشه سایت گوگل که از ای پرستا دانلود کرده بودم. من روی هاستم وردپرس نصب نکرده بودن ولی وقتی میرم توی هاستم یه پوشه wp-admin میاد. پاکش می کنم ولی دوباره ایجاد میشه! شل رو هم پاک می کنم ولی دوباره آپلود میشه.

مطمئنید که اکسپلویت پرستاشاپ نیست؟!؟

به هاست تیکت زدم جواب زیر رو دادن

ایراد وبسایت شما،یک ایراد برنامه نویسی است

در نظر داشته باشید که کارشناسان سرورپارس کارشناسان هاستینگ بوده و امکان بررسی موارد برنامه نویسی را ندارند،توجه بفرمایید که اگر امکان بررسی مشکل برنامه نویسی وبسایت شما بود، مطمئن باشید این مورد از جانب ما اعمال می شد ولی با توجه به تفاوت تخصص هاستینگ و برنامه نویسی،شما در این مورد باید با کارشناس برنامه نویس و یا کارشناس امنیت مشورت بفرمایید.

بابت این امر، از شما پوزش میخواهیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به بک آپ هفته گذشته بازگشتم و مشکل برطرف شده. تمامی پسوردهام رو تغییر دادم و آنتی ویروس و سیستم عامل رو هم آپدیت کردم امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد. به نظرتون پرستا رو به 1.7 آپدیت کنم؟ قالب الکترون به پرستا پ 1.7 سازگار شد؟

اگه توصیه دیگه ای دارید لطفا بفرمایید

لینک به دیدگاه

از نظر من ناشیانه ترین جواب رو شرکت هاستینگ به شما داده!

در هاست های اشتراکی ممکنه شخص دیگری که با شما روی همون سرور هست به دلیل رعایت نکردن مسائل امنیتی باعث ایجاد مشکل شده باشه. بعد هم شرکت هاستینگ نیازی نیست کدنویسی روچک کنند بلکه کافیه لاگ های سرور و احتمالات رو بررسی کنند تا مشخص بشه از کجا به سرور نفوذ شده. شرکت هاستینگ باید کارشناس امنیت سرور داشته باشه برای بررسی این موارد. بعد اگر کارشناس تشخیص بده مثلا نفوذ از طریق فلان ماژول پرستاشاپ بوده اون زمان متخصص پرستا وارد عمل میشه برای بررسی امنیت اون ماژول.

تا زمانی که مشخص نشه نفوذ به سرور از چه طریقی بوده و از ضعف چه بخشی هکر استفاده کرده به هیچ عنوان نمیشه نظر داد که ممکنه مشکل شما تکرار بشه یا خیر. اگر فرضا یکی دیگه از کاربرانی که روی هاست اشتراکی با شما هستند وردپرس مثلا نصب کرده باشه با افزونه ای که ضعف امنیتی داره مجددا هکر میتونه شل آپلود کنه و نفوذ کنه حتی اگر به پرستاشاپ 1.7 ارتقا بدید.

فرض کنید ماشین شما یه ایرادی داره، اگر بدون بررسی یک کارشناس فنی خودتون حدس بزنید که کدوم بخش ایراد داره و اون بخش رو تعویض کنید ممکنه حدستون درست باشه ممکنه غلط باشه. اما اگر یک متخصص ماشینتون رو بررسی کنه و ایراد رو دقیق مشخص کنه شما هم دقیقا می دونید کدوم بخش باید تعمیر یا تعویض بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...