رفتن به مطلب

مشکل ذخیره نکردن صفحه جدید در پرستاشاپ 1.7

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیر خوب پرستاشاپ و همکاران گرامی

در پرستاشاپ 1.6 برای ایجاد صفحه باید به منوی تنظیمات >> مدیریت محتوا رفت و صفحه موردنظر را ایجاد کرد .

برای نمایش به ماژول و سرویس ها باید رفت و در بلوک محتوا تیک کنار صفحه موردنظر را علامت زد تا نمایش داده شود

حال در پرستاشاپ 1.7 برای ایجاد صفحه باید منوی طراحی >> صفحه ها رفت و صفحه مورد نظر را ایجاد کرد

در این بخش بنده 2 مشکل دارم

یک وقتی صفحه را ایجاد کردم و می خواهم ذخیره کنم، ذخیره نمی شود، هیچ پیغام و خطایی هم نمایش نمی دهد.، علت دخیره نکردن صفحه چیست؟

مشکل دوم، این است که برای نمایش صفحه به کدام بخش باید بروم تا در صفحه سایت نمایش داده شود؟ مانند 1.6 ماژولی به نام بلوک محتوا وجود ندارد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می تونید دیباگ رو روشن کنید و مراحل رو مجدد تست کنید ببینید خطایی دریافت می کنید یا خیر

همینطور می تونید بعد از ذخیره کردن لاگ سرور رو چک کنید ببینید خطایی ثبت کرده یا نه

برای درج لینک های صفحات محتوا در پرستاشاپ 1.7 هم باید به منوی طراحی -> Link Widget مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

ممنونم از مدیر خوب آی پرستا، مشکل ذخیره کردن و افزودن به صفحه برطرف شد

در همین نسخه از پرستاشاپ چطور می توان محدودیت نام محصول را افزایش داد؟

در یکی از تاپیک ها، جناب بهمن گفتند که به این مسیر بروید " << باید اول برید داخل پوشه قالبتون - بعد داخل پوشه قالبتون یه پوشه دیگه هست به اسم modules

داخل این پوشه باز یه پوشه دیگه هست به اسم homefeatured >>

به مسیر گفته شده رفتم، اما پوشه ای به نام homefeatured وجود ندارد، در پوشه modules قالب بنده، پوشه ای به این نام نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...