رفتن به مطلب

مشکل در دانلود محصولات مجازی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان،

من یکسری فیلم دارم که میخواستم به عنوان محصول مجازی روی سایت تعریف کنم و هر کسی خرید کرد دانلود کند. اما یه مشکلی دارم.

حجم تک فایل زیاد هاست و نمیتوانم دستی آپلود کنم. برای همین اومدم یک فایل ویدیویی کم حجم و هم اسم را آپلود کردم و بررسی کردم ببینم با چه اسمی روی پوشه download می آید. حالا اون فایل قبلی را پاک کردم و فایل جدید  به همون اسم قبلی آپلود کردم. با این شیوه مشکل من حل شد. اما حالا متوجه شدم یکسری از محصولات دانلودی کار نمیکنه با وجود اینکه این روش برای همه یکی است. اروری که وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم میاد این هست :

The webpage at https://site.com/index.php?controller=get-file&key=992b4411951bfea58c336203c68b7344f0668826-2dd0647632481b386af34faa0071230184e5c80b might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
ERR_INVALID_RESPONSE  

همه راهی را تست کردم اما جواب نداد (نکته : اگر فایل را مستقیم از طریق پنل مدیریت آپلود می کردم مشکلی نبود)

اومدم دیباگ را فعال کردم و در کمال تعجب مشکل حل شد و دیگه ارور نیامد.

اما مشکل اینه که اگر دیباگ فعال باشه ماژول پرداخت یکپارچه ارور "خطا: پارامتر "To" ناقص است." را میده. سفارش رو ثبت میکنه ولی وقتی به لیست سفارش ها میرم که محصول را دانلود کنم اصلا محصول لینک ندارد که امکان دانلود هم داشته باشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روشی که استفاده می کنید اشتباست

روشن موندن دیباگ هم اصلا ایده خوبی نیست. دیباگ فقط برای خطایابی باید روشن باشه

بهترین کار تغییر محدودیت های سرور برای اجازه به آپلود فایل های بزرگ هست. همچنین ماژول های مکملی مثل https://www.presto-changeo.com/prestashop-modules/69-99-prestashop-batch-downloadable-product-pro-module.htmlممکنه مشکلتون رو حل کنن

البته باید بگم برای فروش فایل های بزرگ، نیاز به سرور قدرتمند (سرور مجازی خوب یا حتی سرور اختصاصی) دارید و همچنین باید کافیگ سرور هم به خوبی انجام بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...