رفتن به مطلب

دانلود ماژول jbx_menu-2.8 پرستاشاپ 1.4.4

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امروز بالاخره آخرین ورژن ماژول jbx_menu رو برای پرستاشاپ1.4.4 آماده کردم هم فارسی و هم راست چین شده هست

مازولی بسیار عالی برای ساخت منوی در بالای فروشگاه که امکانات برتری نسبت به ورژن قبلی داره

امیدوارم مورد پسندتون باشه

برای دریافت رایگان ماژول از بازارچه پرستا شاپ اینجا کلیک کنید

post-10-14373017277103_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

از بابت منو دستت درد نكنه فوق العاده است. فقط من يه مشكل دارم.

بعد از اينكه رنگ پس زمينه منو رو به دلخواه خودم تغيير ميدم، رو سايت اعمال نميشه و همون منوي پيش فرض رو نشون ميده.

چي كار بايد بكنم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم شما باید اعمال کامپایل رو روششن کنید و کش رو خاموش کنید سپس یک بار رفرش کنید. برای اعمال این تظیمات مراحل زیر رو طی کنید:

مدیریت -> تنظیمات -> کارایی ها -> اعمال کامپایل: بله -> حافظه موقت (کش) -> خیر

البته فراموش نکنید پس از اتمام کارتون حتما اون تنظیمات رو به حال اولیه برگردونید!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من هم دقيقاً همين كار رو كردم ولی باز هم همون اولی رو نشون ميده.

من اول كامپايل رو روشن و كش رو خاموش كردم. بعد تغييرات رو دادم و بعد اين تنظيمات رو به حالت اول برگردوندم. باز هم همون رنگ پيش فرض رو نشون ميده. :exclamation:

لینک به دیدگاه

کامپایل رو روشن کنید و کش رو خاموش کنید

یک بار سایت رو رفرش کنید تا فایل ها دوباره ایجاد بشن

بعد میتونید تنظیمات رو به حالت اول برگردونید.

لینک به دیدگاه

ميدونم خيلی مزاحم ميشم ولی جواب نميده. من حتی ماژول رو كلاً پاك كردم، دوباره نصب كردم باز هم حل نشد.

من اين مراحل رو طی كردم. لطفاً چك كنيد بگيد كجا اشكال دارم.

1. ماژول رو نصب كردم.

2. ماژول رو فعال كردم.

3. تو بخش مديريت > تنظيمات > كارآئی ها > اين تغييرات رو دادم: كامپايل > بله و حافظه موقت (كش) > خير.

4. از تو كنترل پنل هاست، فولدرهای tools/smarty/cache و tools/smarty/compile رو خالی كردم.

5. سايت رو با ctrl+F5 رفرش كردم.

6. تغييرات دلخواه در ماژول منو از جمله افزودن منوهای جديد، تغيير رنگ پس زمينه منو، تغيير رنگ لينك ها و... رو دادم و ذخيره كردم.

7. تو بخش مديريت > تنظيمات > كارآئی ها > اين تغييرات رو دادم: كامپايل > خير و حافظه موقت (كش) > بله .

8. دوباره سايت رو با ctrl+F5 رفرش كردم.

ولی هنوز اون منوی طوسی كه رنگ پيش فرض بود رو نشون ميده و منوی طراحي شده من رو نمياره.

ممنون ميشم كمكم كنيد. :(

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ابتدای مرحله ی 8 رو انجام بدید ، بعد مرحله ی 7!

یعنی ابتدا فایلی که تغییر داده اید را جایگزین کنید ، سپس Force compile رو روشن کنید. سپس Ctrl+F5 رو بزنید ، بعد Force compile رو خاموش کنید

لینک به دیدگاه

متأسفانه اين هم جواب نداد.

يه نكته به ذهنم رسيد اونم اينه كه پرميشن های فولدر jbx_menu تو فولدر modules و فولدرها و فايل های داخل اين فولدر چی بايد باشه؟

در ضمن محبت ميكنيد مراحل نصب رو دونه دونه بنويشيد.

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماييهاتون.

من مشكل رو اينجوری حل كردم:

پرميشن فولدر ماژول (/modules/jbx_menu) رو به 757 تغيير دادم و داخل اين فولدر، پرميشن های فولدر css و gfx هم به 757 تغيير دادم.پرميشن فايل superfish-modified.css رو به 646 تغيير دادم.

تو قسمت [ادمين - تنظيمات - كارآئی ] فقط كش رو خاموش كردم.

و بعد از تغييرات رو ماژول، فايل های داخل اين دو فولدر رو پاك كردم. (/tools/smarty/cache و /tools/smarty/compile)

بعد سايت رو رفرش كردم و تو قسمت [ادمين - تنظيمات - كارآئی ] كش رو روشن كردم.

همين ... :)

لینک به دیدگاه

آیا این ماژول برای ورژن 1.3 وجود داره وکار میکنه من این ماژول را رو ورژن 1.3 نصب کردم سایت دیگه بالا نیامد(صفحه اصلی) میشه کمکم کنید چون من نمیتونم ورژن پرستا شاپم را تغییر بدم پس اگه راه داره کمکم کنید

لینک به دیدگاه

این ماژول رو امتحان کنید

http://www.prestashop.com/forums/topic/19104-module-horizontal-category-menu

آیا این ماژول برای ورژن 1.3 وجود داره وکار میکنه من این ماژول را رو ورژن 1.3 نصب کردم سایت دیگه بالا نیامد(صفحه اصلی) میشه کمکم کنید چون من نمیتونم ورژن پرستا شاپم را تغییر بدم پس اگه راه داره کمکم کنید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

در این ماژول اگه یه زیر شاخه انگلیسی باشه پرانتز و عدد و...بهم میریزه باید چی کار کرد؟

من عکس نمونه را هم فرستادم..ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در این مورد راهی وجود نداره. یک بلاک یا میتونه چپ چین باشه یا راست چین و این مشکلات همیشه و در اغلب سایت ها وجود داره.

حداقل من راهی بلد نیستم.

لینک به دیدگاه

ممنون مشکل دیگه ای که من باهاش دارم اینکه یکم میره طرف چپ نمی دونم چرا!!!مثل عکس

راه حل:اول فایل css مربوطه یه دونه padding-left یا padding-right داره با کم و زیاد کردن اون میتونید موقعیتش را درست کنید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

سلام به همه دوستان که زحمت میکشن و ما نمیدونیم چجوری باید جبران کنیم این همه لطف رو

ی سوال؟

ماژول منو ساز ها رو چجوری باید دانلود و استفاده کنم؟وقتی خرید میکنم بعدش باید چکار کنم که بتونم دانلودش کنم؟

ی سوال دیگ؟

من الان ماژول منو ساز حرفه ای رو دانلود کردم بعد تو قسمت ماژول وقتی لودش میکنم می گه ماژول مورد نظر با موفقیت دانلود شد وقتی هر چی میگردم پیداش نمیکنم که نصبش کنم و تغییراتشو ببینم نمیتونم پیداش کنم

لطفا راهنمایی میکنید / اگه میشه مبتدی توضیح بدید چون تازه کار کردن ا پرستا رو شرو کردم

ممنون از محبتتون

لینک به دیدگاه

وقتي ماژول رو از بازاچه گرفتيد لينك دانلودش در ايميلتون مياد و ميتونيد دانلودش كنيد سپس به صورت دستي در هاست و در پوشه ماژول ريخته و از حالت فشرده استخراجش كنيد

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...