رفتن به مطلب

سوال در مورد جدول

dvd2org

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام تو ادیتور جدول بکشم ولی مشکلاتی دارم

اول اینکه رسپانسیو نی

دوم اینکه بورد میدم 1 ولی وقتی نمایشو میزنم میبینم اعمال نشده

این کد جدول منه

<table style="height: 47px; width: 100%;" border="1"><caption>جدول ارزش غذایی یک ساشه کاپوچینو Torabika</caption>
<tbody>
<tr style="height: 11px; background-color: red;">
<td style="width: 12.5%; height: 11px; text-align: center;"><span style="color: #ffffff;"><strong>انرژی (کالری)</strong></span></td>
<td style="width: 12.5%; height: 11px; text-align: center;"><span style="color: #ffffff;"><strong>شکر (گرم)</strong></span></td>
<td style="width: 12.5%; height: 11px; text-align: center;"><span style="color: #ffffff;"><strong>چربی (گرم)</strong></span></td>
<td style="width: 12.5%; height: 11px; text-align: center;"><span style="color: #ffffff;"><strong>نمک (گرم)</strong></span></td>
<td style="width: 12.5%; height: 11px; text-align: center;"><span style="color: #ffffff;"><strong>اسیدهای چرب ترانس (گرم)</strong></span></td>
</tr>
<tr style="height: 18px;">
<td style="width: 12.5%; height: 18px; text-align: center;" scope="rowgroup">&nbsp;112.2</td>
<td style="width: 12.5%; height: 18px; text-align: center;">10&nbsp;</td>
<td style="width: 12.5%; height: 18px; text-align: center;">7.5&nbsp;</td>
<td style="width: 12.5%; height: 18px; text-align: center;">0</td>
<td style="width: 12.5%; height: 18px; text-align: center;">0&nbsp;</td>
</tr>
</tbody>
</table>

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتر اینه که خاصیت border و style رو حذف کنید از جدولتون. کل جدول رو داخل یک div با کلاس table-responsive بذارید و به خود table هم کلاس های table table-bordered table-stripped بدید که خودکار کادر بده به جدولتون. اینا کلاس های بوت استرپ هستند:

<div class="table-responsive">
  <table class="table table-bordered table-stripped">
    .
    .
    .
    .
  </table>
</div>

لینک به دیدگاه

امکانش هست قدم به قدم بگین من باید تو هدر تی پی ال برم و دو تا کلاس تعریف کنم درسته؟ 

لطفا کلاس ها رو اینجا بنویسین

بعد باید هر بار کلا س رو تو تگ table فراخانی کنم؟

لینک به دیدگاه

من تو فایل header.tpl این کد رو تو تگ head زدم

<style>
    .tableborder table td {
        border: solid 1px; }
</style>

بعد تو تگ table یه کلاس زدم و اینو فراخوانی کردم ولی نه بوردر داره و هم اینکه جدول از کادر میزنه بیرون و رسپانسیو نیست

https://vahidkala.com/خوردنی-و-اشامیدنی/9-کاپوچینو-ترابیکا-قیمت.html

لینک به دیدگاه

اصلا نیازی به تغییر در فایل header.tpl ندارید

موقعی که جدول می کشید توی توضیحات محصول، بعدش روی کلید Source (کد منبع) ویرایشگر کلیک کنید و تگ table رو پیدا کنید سپس مطابق توضیحات قبلی که بهتون دادم عمل کنید. سعی کنید از تگ table تا انتهای اون هرچی style="..." هست رو از تگ هاتون حذف کنید.

لینک به دیدگاه

تا پیدا  کردن تگ table رو فهمیدم  بقیشو نفهمیدم چیکار باید بکنم

الان جدول موجود رو چجوری هم بوردر بدم  مرتب و خوشگل شه هم اینکه رسپانسیو باشه ینی در صورت زیاد بودن سطر یا ستون اسکرول بخوره

لینک به دیدگاه

من راهنمایی کامل کردم خدمتتون. باید کمی با HTML و CSS و Bootstrap آشنا باشید تا بتونید راحت انجام بدید. اگر نشد بهتره تیکت بزنید و از همکارانم کمک بگیرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...