رفتن به مطلب

انتقاد از پرستاشاپ

SISJAN

پست های پیشنهاد شده

با سلام- و احترام خدمت مدیران و اعضا پرستی شاپ ولی باید قبول کنید این فروشگاه به درد نخوره چرا شو الان می گم

اگر تمام مقالات علمی از سال 1989 تا 2012 که در مورد اچ تی .. بیرون امده همه معتقد به این که بر نامه های تحت وب که با Internet Explorer مشکل داشتند موفق نیودنند و در کل می بینید با دیگر نرمافزار هاو افزونه ها هم مشکل پیدا می کنند

مثال سبد خرید - فروشگاههی است سخت جان موفق با تما مرور گر ها جدید و قدیم سازگار و ..

یا این اسن گروه اوپن کارت - همانند سبد با تمام مرور گرها سازگار

در پرستی شاپ من ندیدم مخصوصا نسجه جدید با هیچ کدا سساازگار باشدInternet Explorer - بعضی مواقه با ورزن جدیدInternet Explorer کار م کند بعضی مواقع قهر میند

همانسسخه 3 که در ورود به مدیریتبا Internet Explorer الان هم مشکل دارد

من فکر می کنم به جای زنک کردن الکی درو دیوارو مازولهای به درد نخور سعی شود مشکل باInternet Explorer را بر طرف کنید

البتهی در یک پستی یک از اقیان فلسفه Internet Explorer باز کردم و دیگه وقت Internet Explorer گذشته و..

من قبول ندارم اگر وقتش گذشته خود مایروسافت رتبه اول استفاده را به Internet Explorer نمی داد و با توجه هم کرد که Internet Explorer الان هم طبق امار جهانیو ختی خود ایران در رتبه اول است

گذشته از اینها نمی شه به مشتری تحمیل کرد با موزیلا و کروم و فایر فاکس کار کند که چرا؟؟؟؟/ فروشگاه من Internet Explorer مشکل داره

به نظر من با توجه به امکانات ایت فروشگاه اگر با ie مشکلش بر طرف نشه نمیشه گفت فروشگاه موفقی است همانطور که تعدادی بسیاری نصب می کنندو از کم بدون مشتری ها ناراضی و و نمی فهمند که مشتری گناهی نداره فقط نمی تواند خرید کند و - سبد خرید کار نمی کندو مشکلات همراه و رنبال ان در Internet Explorer که همه می دانید و قابل عرض نیست

امیدوارم مدیران نرنجند من واقعیت این مهم را گفتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر معیار شما فقط اینترنت اکسپلورر باشه و تمام حرف های شما درست باشه (که نیست!) حرف شما قبوله و من دیگه بحثی ندارم.

دوست من مواردی که گفتید چندان صحت نداره و برای حل مشکل سبد خرید هم عنوان شده که از حالت ای جکس خارج کنید.

شخصی که چند روز با اهداف نامشخص و با نوشتار عجیب در انجمن سعی میکند این اشکال را به کاربران القا کند که این فروشگاه ساز با اینترنت اکسپلورر مشکل دارد (و به احتمال زیاد خود شما هستید) ظاهرا هیچ مشکل بزرگی برای این فروشگاه ساز پیدا نکرده و یک سبد خرید ای جکس رو بهانه برای این کار کردید که اون هم راه حل داره!

برای سایر موارد بنده نظری ندارم و خود کاربران نظر خواهند داد.

شما آمار جهانی رو هم لطف کن و لینک بده!!

همینطور بخشی از مقالاتی که میگی معتبره و گفتن هر برنامه که با اکسپلورر سازگار نباشه به درد نمیخوره!

در ضمن لطف کنید و علت این همه اشکالات تایپی خودتون رو بیان کنید.

لینک به دیدگاه

پرستا شاپ هیچ مشکلی با IE یا همون اینترنت اکسپلورر نداره و اگر گاها اشکالی هم دیده میشه به خاطر راست چین شدن ناصحیح بعضی قالبها یا ماژول هاست البته من هم با این قضیه کاملا موافقم که مشتری رو نمیشه مجبور به استفاده از سایر مرورگر ها کرد و در یک طراحی استاندارد سایت و فروشگاه باید کاملا cross browser باشه .

آمار استفاده از IE هم رو به کاهش هست ولی هنوز درصد قابل توجهی از کاربران از اون استفاده می کنند و عدم توجه به سازگاری با اون یک اشتباه محسوب میشه

فروشگاه ها اینترنتی با توجه به مخاطب هاشون درصد های مختلفی از استفاده کاربران از مرورگر های مختلف رو تجربه می کنند مثلا در بخش آمار سایت ما 36 درصد کابران از IE استفاده می کنند چوت با طیف عام تر از کابران در ارتباط هستیم اما مثلا ممکن در بازاچه این سایت آمار خیلی پایین تر باشه چون کاربران حرفه ای تری اینجا فعال هستند که بیشتر از مرورگرهای به روز استفاده می کنند .

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من کارم فروش کامپیوتر و نوت بوکه . با توجه به مشتری هایی که دارم و طبق تجربه خودم در این زمینه :

اگه زمان استفاده از مرورگرها رو ملاک آمارگیری قرار بدیم قطعا IE در صدر نخواهد بود . چون اکثر کاربرانی که مدت زمان زیادی از اینترنت استفاده میکنند ، با توجه به مشکلاتی که این مرورگر دارد ، به سراغ موزیلا یا کروم میروند و کمتر پیش میاد که کاربران حرفه ای با IE کار کنند .

ولی اگه ملاک آمارگیری ما تعداد کاربران باشه قطعا هنوز IE در صدر است . بیشتر مبتدیان و کسانی که زمان زیادی را در اینترنت سپری نمیکنند از مرورگر پیشفرض ویندوز استفاده میکنند . قطعا بیشترین استفاده ی این افراد ، انجام امور روزمره مانند امور بانکی ، مشاهده ی اخبار و به میزان خیلی کمی خرید اینترنتی و ... میباشد .

مشتری های شخص بنده اکثرا از نوع دوم هستند ، لذا من نمیتونم این مرورگر رو فقط به این دلیل که رو به انقراض هست ، نادیده بگیرم . به نظر من هنوز واسه این کار خیلی زوده .

پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

در مورد مشتريان هر فروشگاه اين درصد متغير هست و بستگي به کالا هم داره مثلا بيشتر مشتريان من از ادارهها و شرکتها هستند و اکثرا با اينترنت اکسپلوره کار ميکنند . و منم خيلي با اين مرور گر مشکل دارم همين طور مشترياني که از تهران نيستند از مرور گرهاي قديمي استفاده ميکنند اکثرا کاربران خانگي هستند . و کاريشم نميشه کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من هر دو نوع فروشگاه رو دارم و تجربه درباره هردو دارم .

اپن کارت

پرستا شاپ

ببینید پرستا شاپ امکانات درونی بسیاری دارد که با اپن کارت قابل مقایسه نیست . در پرستا شاپ ماژول های زیادی بصورت پیش فرض وجود دارد که در اپن کارت نیست . پرستا شاپ ماژول نصاب قالب دارد که اپن کارت ندارد . در پرستا شاپ وقتی ماژولی را نصب می کنیم با تغییر قالب نیاز نیست دوباره دنبال فایل های ماژول بگردیم و از اول آپلود کنیم فایل های مربوط به قالب رو اما در اپن کارت مشکلات زیادی داریم . در ضمن سئوی پرستا شاپ بسیار قویست ، قالب هایش بسیار سبک و کم حجم هستند و ایرانی پسند ترند مراحل خرید کاربر پسند تر است و برای مبتدیان راحت تر است . محیط دوست داشتنی تری دارد و اعتماد خریدار را بیشتر جلب می کند .

مزایای اپن کارت : قالب های آن گرافیکی تر است و ظاهر مدرن تری دارد ( البته قالب ها اغلب خارجی هستند که راستچین شده اند ) . به نظر من اپن کارت در طراحی ظاهر یک نسخه از پرستا شاپ جلوتر است . یک امکان جالب دیگر هم دارد و آن vqmod است که با این امکان بدون ایجاد تغییر در هسته فروشگاه امکان نصب ماژول در این محیط بوجود آمده است .

امیدوارم با ظهور پرستا شاپ 1.5 کمبود های نسخه قبلی حل شود .

لینک به دیدگاه

بهتره این کاربر رو بن کنید ، این آقای به ظاهر محترم نه با هدف حل مشکل خود بلکه با هدف دادن اطلاعات اشتباه قصد تخریب چهره پرستاشاپ رو دارند ،

پرستاشاپ با نسخه های 7 و 8 و 9 و 10 اینترنت اکسپلورر اصلا مشکلی نداره ، مشکل ناسازگاری فقط میتونه از قالب باشه نه هسته پرستاشاپ

حالا چهار حالت ممکنه :

1 - حالا این دوست محترم یا از اینترنت اکسپلورر 5 و 6 داره استفاده میکنه که یگه عملا کاربری نداره این نسخه ها . اصلا معنی نداره یک سایت سال 2012 با مرورگری که مال سال 2000 هستش هماهنگ باشه !

2 - یا قالبی غیراستاندارد داره استفاده میکنه و تقصیر رو گردن پرستاشاپ میندازه !

3 - یا از انجمن اوپن کارت یا سایر فروشگاه سازهای دیگس ( احتمالا یکی از مدیران ! ) که دیده با ظهور پرستاشاپ و پیشرفت اون انجمنش داره بی رونق میشه و میاد اینجا با نام های مختلف ثبت نام میکنه و قصد تخریب پرستاشاپ رو داره ( که این مورد احتمالش خیلی زیاده )

4 - یا یکی از طراحان اینترنت اکسپلورر هستند ( شاید با مایکروسافت تو طراحی اینترنت اکسپلورر همکاری داشتن )

5 - یا یه مشکل روحی دارند که پیشنهاد میکنم به روانپزشک مراجعه کنن

خواهشا دانوش جان این جور کاربرا رو بن کنید چون عملا نه تنها برای انجمن مفید نیستند بلکه هم فضای انجمن رو با پست های بیهوده اشغال میکنن ، هم اطلاعات اشتباه میدن به کاربران هم با اسم های مختلف ثبت نام میکنن و یک چیز رو پست میکنن . قصد و غرض این آقا کاملا معلومه ، نمیدونم چرا بن نمیکنید اینجور کاربران رو ؟؟!!

من خودم چون برای پرستاشاپ قالب طراحی میکنم اصلا تا به حال مشکلی ندیدم با اینترنت اکسپلورر ، کلی سایت هم طراحی کردم که هر کس بخواد میتونم لینک بدم که با همه نسخه های اینترنت اکسپلور چک کنند

فروشگاه ساز سبد خرید رو مثال زدن !! شما همون برو با سبد خریدت که یک اسکریپت خارجیه و برداشتن فارسی کردن و به اسم خودشون میفروشن حال کن !! شما رو چه به پرستاشاپ

واقعا لیاقت میخواد استفاده از برخی چیزا که خیلی ها ندارن یا نمیخوان داشته باشن .

یه چیز خیلی مهم : لطفا با چنین کاربرانی بحث نکنید تو انجمن ، شما به عنوان پستشون نگاهی بندازین :D نوشتن این فروشگاه به دردنخوره ، این میرسونه که ایشون درک درستی از اینکه پرستاشاپ فروشگاه نیست و فروشگاه ساز هستش ندارند و خیلی خیلی مبتدی هستند و برای مبتدی ها بهترین اسکریپت های دنیا هم مشکل دارند ، چون روش و علم استفاده رو نمیدونند و مشکل خودشون رو مشکل پرستاشاپ بیان میکنند. ;)

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

ما باید به نظرات هم احترام بگذاریم

هر کسی اجازه داره آزادانه نظرشو به دور از بی ادبی بگه و بقیه فقط می تونند مادبانه جواب بدن

علی رغم مزایای زیاد پرستاشاپ باید قبول کرد که مشکلاتی در استفاده از IE داره

حتی اگه مشتریان کمی هم از IE استفاده کنند باز هم این موضوع مهمه چون تو تجارت از دست دادن یک مشتری هم یک ضرره

انشاااله در آینده این مشکل هم حل خواهد شد تا بتونه رضایت تمام دوستان را جلب کنه

لینک به دیدگاه

لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین دوستان

شرمنده و ممنون از راهنمائی

به تاریخ ها توجه نکردم چون مشکل های جزئی همچنان در IE باقی بود سرچ کردم و این موضوع رو پیدا کردن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...