رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام سرور من خارجی هست!

من از ماژول 3 که مخصوص هر دو هست که استفاده کنم موقعی که میزنم پرداخت توسط پارسیان

شماره خطا :

را میده ولی بدون هیچ شماره ای

یه سوال دقیقا کجا تعیین میشه وب سرویس جدید استفاده میشه یا قدیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 230
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

باید از پرداخت الکترونیک بانک پارسیان بپرسید که کدام یکی را برای شما انتخاب کرده اند و اگر لازم بود درخواست بدهید آن را بر سرور قدیمی یا جدید تغیر بدهند.

لینک به دیدگاه

منم مشکل بالا رو دارم موقع اتصال مینویسه شماره خطا:

کجای کار ایراد داره؟

برای شما هم دقیقا همانند بنده اصلا با سرور بانک نمی تواند ارتباط برقرار نماید بهمین خاطر هست که قاعدتا خطایی از بانک دریافت نشده و شماره ای هم برای ذکر کردن ندارد

همون مشکل بسته بودن پورت 27635 هست که دوستان گفتند

لینک به دیدگاه

کجای کار ایراد داره؟

برای شما هم دقیقا همانند بنده اصلا با سرور بانک نمی تواند ارتباط برقرار نماید بهمین خاطر هست که قاعدتا خطایی از بانک دریافت نشده و شماره ای هم برای ذکر کردن ندارد

خوب این موقعی هست که از ماژول 3 استفاده شود من هم با ماژول 3 همین مشکل را دارم اما با ماژول NWE WEBSERVICE

خطای 22 می دهد یعنی میشه در یک ماژول پورت بسته مشکل باشد و در ماژول دیگر آی پی؟!!!!

لینک به دیدگاه

کجای کار ایراد داره؟

خوب این موقعی هست که از ماژول 3 استفاده شود من هم با ماژول 3 همین مشکل را دارم اما با ماژول NWE WEBSERVICE

خطای 22 می دهد یعنی میشه در یک ماژول پورت بسته مشکل باشد و در ماژول دیگر آی پی؟!!!!

شما بروی یک وبسرویس قرار دارید یا قدیم یا جدید از بانک سوال کنید امتحان کنید تا سریعتر مشکل مرتفع بشه

من الان به پشتیبانی هاست پیام میدم هر چند که گفتن هیچ پورتی از داخل به خارج رو هاست بسته نشده

مشکل حل شد وب سرویس قدیم مسدود شده بود البته اون پورت باز بود

لینک به دیدگاه

منم با پارسیان تماس گرفتم گفتن که قدیم بودین وانتقال میدن بر روی وب جدید منتهی بدیش اینکه باید تا ساعت 12 شب صبر کنم واسه تست :(

یعنی چی مسدود شده بود چطور حل شد؟

لینک به دیدگاه

ممکنه بفرمایید مشکل شما حل شد یا بانک!؟

الان دقیقا با کدام نسخه ماژول امتحان کردید و جواب گرفتید؟

راستی وضعیت دو پورت 443 و 27635 روی سرور هاست شما باز بود یا خیر؟

لینک به دیدگاه

خوب بچه ها از من هم پیغام ترامنش تایید شد اومد اما بعد چطور به مرحله بعدی سفارش باید رفت؟؟؟؟این ماژول NEWWEB را من استفاده میکنم با وجود اینکه مبلغ پرداخت شد اما دیگه نمیشه مراحل سفارش را ادامه داد باید چی کار کرد؟

لینک به دیدگاه

در حال حاضر ظاهرا دسترسی

http

و

https

به دامین

pec24.com

با آدرس آي.پی

212.80.25.14

برای ای.پی های خارج از کشور مسدود شده است این موضوع از ۳ دیتاسنتر مختلف

یکی در کانادا و دو دیتاسنتر در آلمان تست شد واسه اینه که امکان اتصال نیست و مشکل از اون پورتها نیست

https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl

ماژول به آدرس بالا وصل میشه ولی موفق نیست

لینک به دیدگاه

تراکنش تو سایت من با newweb تایید میشه اما از مبلغ سفارش چیزی کم نمیشه و ادامه سفارش تا تایید نهایی را هم نمیشه ادامه داد مشکل از ماژوله یعنی؟

post-1099-14373017872432_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

منظورتون از new web چیه؟ یک روش پرداخته؟ تا به حال استفاده نکردم. اگر ماژول هست بهتره یک تاپیک جدا باز کنید و این پست های اضافه پاک بشه

فکر کنم منظورشون از new web همون webservice جدید پارسیان باشه

لینک به دیدگاه

ببخشد واضح نگفتم

بله دیگه همون ماژول برای وب سرویس جدید نوشته آقای معصومی که تو همین تاپیک هم هست منظورمه ببینید من اجناسم را انتخاب میکنم پرداخت را می زنم تو قسمت روش های پرداخت پرداخت پارسیان را انتخای میکنم به صفحه بانک میره همه چیز مرتب میاد به سایت خودم میگه تراکنش تایید شد و دیگه هیچ چیزی نیست یعنی سفازش من هنوز نصفه هست و تکمیل نشده و طبق عکس سبد خرید هم هنوز همون قیمت را دارد درضمن ماژول های دیگه اصلا به مرحله بانک نمیرن تن ها همین ماژول وب سرویس جدید همست که به صفحه بانک میره و تایید تراکنش را میده اگه کمک کنید راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

post-1099-14373017873264_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در حال حاضر ظاهرا دسترسی

http

و

https

به دامین

pec24.com

با آدرس آي.پی

212.80.25.14

یکی در کانادا و دو دیتاسنتر در آلمان تست شد واسه اینه که امکان اتصال نیست و مشکل از اون پورتها نیست

1) جسارتا تشخیص محدود بودن دسترسی که می فرمایید به چه شکله؟

2) ممکنه بفرمایید این مسدودیت از سوی بانک هست یا سرورها؟

3) راهی برای رفع محدودیت پیدا کردید؟

- متاسفانه برای بنده همچنان خطاهای قبلی سرجاشون هست (کلیه ماژول ها)

- در سایت دیگرم که تست گرفتم راحت خطای 22 دریافت می کنم اما نمیدونم با این یکی چکار باید کرد.

لینک به دیدگاه

- در سایت دیگرم که تست گرفتم راحت خطای 22 دریافت می کنم اما نمیدونم با این یکی چکار باید کرد.

برای خطای 22 منم همین مشکل را داشتم شما از ماژول newwebservice که در همین تاپیک هست استفاده کن بعد هم زنگ بزنید پارسیان بگین شما را منتقل کنند به وب سرویس جدید بعد باید تا ساعت 12 شب صبر کنید و بعد تست کنید فک کنم حل بشه

.......................

اما اون تکمیل نشدن سفارش و تسویه نشدن مبلغ سغارش واسه من رخ میده بعدش من از پرستاشاپ 1.4.4.1

استفاده میکنم

من اینجا یه عکس دیگه از مرحله انتخاب روش پرداخت میگذارم ببینید مشکل میتونه از این باشه من تو یه سایت پرستاشاپی دیگه دیدم که در این مرحله کنار روش پرداخت یک radioButton بود که خوب انتخاب میکردیم روش را و همونجا دکمه من سفارشم را تایید مینم هم بود که بسته به نوع انتخاب یا به صفحه بانک میرفت یا اطلاعات مرتبط با شماره حساب ها در صورت انتخاب فیش بانکی

منتهی از من باید روش کلیک شه تا به صفحات بعد بره!!!

post-1099-14373017874079_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در حال حاضر ظاهرا دسترسی

http

و

https

به دامین

pec24.com

با آدرس آي.پی

212.80.25.14

1) جسارتا تشخیص محدود بودن دسترسی که می فرمایید به چه شکله؟

2) ممکنه بفرمایید این مسدودیت از سوی بانک هست یا سرورها؟

3) راهی برای رفع محدودیت پیدا کردید؟

اینو مدیر سرور باید چک کنه تیکت بزنید به پشتیبان هاستتون چک کنه نه محدودیت از طرف سرورها هستش تنها راهش هم همینطور که دوستمون گفتن انتقال به سرور جدید بانک هست به خانم وکیلیان ایمیل بدید اوکی میکنه [email protected]

یه راه دیگه دارید که به سرورهای ایران منتقل کنید هاست رو میگم

دوستان دیگه هم این مشکل رو تأیید میکنن؟

والا نه من که امتحان کردم مشکلی نبود

لینک به دیدگاه

والا نه من که امتحان کردم مشکلی نبود

دقیقا با کدام نسخه از ماژول و کدام سرور بانک (Pecco24 یا Pec24)؟

ماژولی که برای هر دو وب سرویس هست برای pecco24

ممکنه بخاطر فعال نبودن بعضی از توابع رو سرور هم باشه

شما اینو امتحان کنید کامپیل اجباری هم روشن کنید اگر شد که مشکلی نیست نشد توابع رو از مدیر هاستتون بخواید چک کنه

لینک به دیدگاه

ساعتی پیش با پارسیان صحبت می کردم گفت روی سیستم-شون سایت بنده با خطای 22 دیده می شه که قصد اتصال به بانک داشته.

قبلا درخواست داده بودم که از سرور جدید به سرور قدیم برایم تنظیم بشه ولی ظاهرا روی pecco24.com تنظیم بوده و تغییر نداده بودند

حالا قرار شد برای pec24.com تا امشب تنظیم بشه بازم تست می گیرم ببینم چی رخ می دهد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...