رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

بنده در حال حاضر برای هر دو وب سرویس پارسیان کد خطای: 22 را دریافت می کنم

این دیگه کلا فقط به آی پی ربط داره یا خطای دیگری هم ممکنه باشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 230
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییی هورا!

بلاخره حل شد.

از تک تک تون قد تمام دنیا ممنونم

نمی دونم مشکل از چی بود ولی با همون آی پی-ای که روز اول پینگ ادرس سایت گرفته بودم و ثبت داده بودیم الان به سرور pec24 وصل شد

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

من درگاه پارسیان از دیشب وصل نمیشه .

به شرکت هم زنگ زدم گفتن باید آدرس تغییر بدین

الان آدرس رو تو ماژول از کجاش تغییر بدیم یعنی آدرسی که دادن کجا قرار بدیم

آدرس اینو داده

https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

من از ماژولهای مختلفی که در انجمن بود استفاده کردم و بالاخره با کمک کارشناس بانک موفق شدم که به درگاه بانک وارد بشم ولی وقتی وارد درگاه می شم بعد از وارد کردن اطلاعات هنگامی که دکمه پرداخت رو می زنم به فروشگاه بر می گرده و اعلام می کنه که تراکنش لغو شد این کار رو هم با ماژول نسخه دو و سه انجام دادم و هر بار همین پیغام رو داد.

لازم به ذکر است که با کارت بانکهای مختلف هم انجام دادم. همچنین تنظیمات مربوط به محدود ساختن ارز ماژول به ریال و همچنین نسبت ارز تومان به ریال بر مبنای 1 به 10 رو هم انجام دادم. در واقع انچه در این تایپک گفته شده بود رو لحاظ کردم ولی متاسفانه نشد که نشد.

الان هم بعد از چندین بار تعویض ماژول و ... دیگه وصل نشد و پیغام خطای 13 داد که اصلا نمیدونم چی هست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

من چنین کدی رو تا به حال در بانک پارسیان ندیده بودم! داخل خود ماژول هم برای این خطا پیغامی تعریف نشده. متاسفانه هرچی گشتم راهنمای وب سرویس بانک پارسیانمو پیدا نکردم. اگه پیدا کنم و داخلش نوشته باشه بهتون میگم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من چنین کدی رو تا به حال در بانک پارسیان ندیده بودم! داخل خود ماژول هم برای این خطا پیغامی تعریف نشده. متاسفانه هرچی گشتم راهنمای وب سرویس بانک پارسیانمو پیدا نکردم. اگه پیدا کنم و داخلش نوشته باشه بهتون میگم

موفق باشید

ممنونم جناب ذاکریان.

ظاهرا این کد به خاطر خطای نصب ناقص ماژول نمایش داده می شد. مشکل بنده با کمک پشتیبان بانک پارسیان سرکار خانم وکیلیان و همچنین پشتیبان هاستم حل شد. و الان خرید انلاین فروشگاهم با کمک بانک پارسیان راه اندازی شده.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

خبر جدید در مورد درگاه پرداخت بانک پارسیان : بانک پارسیان کارمزد را از درگاههای خود حذف کرده و الان مبلغ واریزی مشتری عیناً به حساب فروشنده واریز می گردد

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از قراردادن ماژول پرداخت پارسيان در بازارچه. سوالي داشتم: پس از پرداخت موفق از طريق درگاه پارسيان، مشتري به حساب كاربري هدايت ميشه و كد رهگيري بهش داده نميشه. ايا امكان داره اين حالت اتفاق بيفته و كد رهگيري به مشتري داده بشه ؟( مثل ماژول ملت) ضمنا در صفحه سفارش مشتري هم كد رهگيري نمايش داده نميشه فقط تائيد پرداخت مشاهده ميشهPayment accepted 0 در ماژول ملت كد رهگيري هم ديده ميشه). سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام ، مشکلی با ماژول پارسیان دانلود شده از بازارچه انجمن ایجاد شده و ان اینکه سرور را روی pec24 میگذاریم و بروز رسانی تایید میشود اما در نوبت بعدی مجددا روی سرور pecco24 قرار گرفته است! لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
با سلام ، مشکلی با ماژول پارسیان دانلود شده از بازارچه انجمن ایجاد شده و ان اینکه سرور را روی pec24 میگذاریم و بروز رسانی تایید میشود اما در نوبت بعدی مجددا روی سرور pecco24 قرار گرفته است! لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

سلام

متاسفانه برای بنده هم به همین شکل هست. ولی وقتیکه روی pec24 هست خطای 22 و وقتیکه روی pecco24 بروز می کنم خطای بدون عدد نمایش می دهد

با توجه به اینکه IP تغییر نداشته و همان آی پی درخواست کننده ارتباط با سرور بانک روی سیستم پارسیان ثبت شده متاسفانه دچار خطای 22 شدم و رفع نمی شود این اتفاق برای هر دو فروشگاه که هر کدام از سرور هاستینگ و آی پی متفاوت اند رخ داده.

لینک به دیدگاه

خطای 22 مربوط به اشتباه بودن آی پی سرور هاست است . آیا شما قبل از این از طریق همین هاست سایتی یا ماژولی یا اسکریپتی راه انداخته بودید که بدرستی کار بکنه ؟ و آیا این مشکل جدیداً برایتان بوجود آمده ؟ در صورتی که جدیداً از بانک پارسیان درگاه گرفته اید حتی این احتمال وجود دارد که آی پی هاستتان را اشتباه به بانک داده باشید یا حتی احتمال دارد که شما آی پی را صحیح داده اید و از طرف کارمندان بانک اشتباه به سیستم وارد شده باشد حتماً یکبار دیگر آی پی سرور هاستتان را با طرف بانک چک کنید ؟ چون قبلاً این ماژول ها تست شده اند و 100٪ سالم هستند .

لینک به دیدگاه

- مطمئن هستم که ماژول بدرستی کار می کند چون زمانیکه اسکریپت را بهمراه ماژول درگاه روی همین هاست و IP راه انداختم به کمک این تاپیک و پشتیبان بانک تمام مشکلات آن رفع شد.

الان که بعد از مدتی خواستم یک خرید آزمایشی انجام بدم با خطا مواجه شدم.! با بانک صحبت کردم IP ای که قصد ارتباط با درگاه برای آدرس سایت بنده را داشته از سیستم خودشان را روی سرور مجددا تنظیم کردن الان چند روزی میگذره ولی هنوز پیغام 22 دریافت می کنم.

- سایت فروشگاهی خودم هم که با IP اعلامی از پشتیبان سرور هاستم راه اندازی کردم هم دچار همین خطا هست

راستی IP که به من گفتن با IP ای که بشکل Ping میگیرم یکی هست ولی آن IP صفحه غیر از صفحه سایت بنده ( یک صفحه انگلیسی ) را در مرورگر باز می کند. چرا؟

لینک به دیدگاه

شما آدرس سایت خودتان را ping می کنید و آی پی را که به بانک پارسیان داده اید را دریافت می کنید ؟

در اینصورت آی پی که شما به بانک داده اید اشتباه است چون این آی پی سایت شماست نه آی پی سرور هاست .

لینک به دیدگاه

- راجع به سایت اول نظری برای حل مشکل دارید؟

- کمی مبهم هست چرا که IP ای که بانک دادم از پشتیبان سرور هاستم گرفتم

حالا وقتی پینگ آدرس سایت خودم را می گیرم همان آی پی را نشان می دهد جالبه که IP را در مرورگر فراخوانی می کنم صفحه انگلیسی زبان که مربوط به هاست بنده نیست نشان می دهد

لینک به دیدگاه

شاید آی پی را اشتباه گفته اند شاید هم شما گفته اید که آی پی سایتتان را می خواهید و آنها هم به اشتباه آپی سایت را داده اند مجدداً از ایشان بخواهید تا آی پی سرور هاستتان را به شما بدهند . اینکه با وارد کردن آی پی سایت خودتان باز نمی شود به احتمال زیاد به خاطر مسائل امنیتی و جلوگیری از هک شدن است که از طرف سرویس دهنده دسترسی به سایت را از طریق آی پی مسدود کرده اند

لینک به دیدگاه

مشکل از بانک بود که در تمام این مدت بر روی pec24 تنظیم کرده بود که برای ما حتی روی این سرور هم دچار خطا می شدیم، نمیدانم چرا اینقدر این سرور را تغییر می دهند

شرمنده حسابی زحمت دادم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 5 months later...

بالاخره پس از کلی اینجا و آنجا پریدن کلیه ارورها را دریافت نمودیم و کلیه ماژولها را نصب نمودیم و کسانی هم مدعی مهندسی بودن نتونستن مشکل مارو حل کنند و انداختن گردن بانک و هاست و غیره تصمیم گرفتم قید این ماژول و بانک و انجمن رو بزنم و فقط رفتم توی سایت فرر یه تک فایل درگاه پارسیان دانلود کردم و تک فایل تو گوشه ای ریختم و مشتری میاد مبلغ دلخواهشو میزنه و راحت پرداخت میکنه

مغعلوم شد که دوستان مشکل از ماژولشونه که میندازن گردن هاست و بانک و تحریم و. ازین حرفهای وقتگیر و بیهوده و این نشان از ضعف این انجمنه که حتی در بازارش هم ماژول پولی پارسیان نیست که ملت بخرن

پیشنهاد من به دوستان اینه که وقتشونو با این ماژول هدر ندن که من کلی ضرر کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...