رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

این ماژول رو کسی تضمین نکره و اگر مشکلی داره ما مشکلات رو رد نمیکنیم. اما بعضی دوستان نصب و راه اندازی کردن و استفاده هم میکنن. ماژول هم رایگانه و ادعای پشتیبانی ویژه برای این ماژول نشده!

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 230
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

دوست عزیز شما سعی نکن نسخه خودت را برای همه تجویز بکنی . من یادم هست که یک روز شما به خاطر انتقال سایت تان از ساب دامین به روت یا بالعکس و برنداشتن بک آپ از سایتتان به مشکلی برخورده بودید و باز داد و بیداد راه انداخته بودید .

اگر می خواهی 100 ٪ مطمئن بشی که این ماژول 100٪ درست کار می کنه و هیچ مشکلی نداره در سایت من به آدرس www.iran118.tk یک محصول از پائین بصورت تستی با مبلغ 1001 ریال قرار داده شده آن را به سبد اضافه کن و خرید انجام بده بعد می بینی که مشکل از ماژول نیست بلکه مشکل از کسانی مثل من و شماست که سواد برنامه نویسی نداریم و چون نمی تونیم راه حل مشکلی را پیدا کنیم دنبال یک نفر می گردیم که گناه را بندازیم گردن اون اما این چه در این انجمن و چه در انجمن های دیگر کار صحیحی نیست و برتری این انجمن نسبت به انجمن های دیگر قبلاً در تاپیک هایی از لحاظ تمام زمینه ها مورد بحث قرار گرفته و به تائید خیلی ها رسیده .

اینکه شما می فرمائید این انجمن یا ماژول نویسانش ضعیف هستند واقعاً بی انصافی است چون در این انجمن مغزهایی مثل دانوش عزیز تشریف دارند که واقعاً کار کد نویسی شان حرف نداره و این مورد را با ارائهء ماژول هایی از قبیل ماژول بانک ملت - پارسیان و ( ملی و صادرات ) که این دو مورد به رایگان فقط در این انجمن وجود دارند و در هیچ انجمنی حتی نسخه پولی اش هم موجود نیست و با ارائه ماژول به سایت هایی مثل پی لاین و .... ثابت کرده اند اما واقعاً تعداد مدیرهایی که در این انجمن فعالیت می کنند کم است و کارهای بسیار بسیار زیادی که در مورد فروشگاه ساز پرستاشاپ وجود دارد را همین تعداد مدیری که از تعداد انگشتان دست هم کمتر است انجام می دهند اما واقعاً دلسوزانه و رایگان ، این ارزش بسیار زیادی دارد برای کسانی که لذت و سختی های تلاش برای بهره مندی دیگران را می فهمند اما ما عادت کرده ایم که هر چیزی را آماده کنند و ما فقط راحت استفاده کنیم با توجه به اینکه معمولاً مدیران انجمن در حال آماده سازی نسخه های جدید و کارهای سازگاری و راست چینی و کد نویسی و غیره هستند و قبلاً نسخه های تست شده ماژول ها را پس بحث های بسیار طولانی و زحمات شبانه روزی در انجمن قرار داده اند و خیال مدیران و کاربران از لحاظ ماژول های بانکی راحت شده الان بیشتر وقتشان را روی نسخه ای جدید می گذارند تا از امکانات نسخه های جدید بی بهره نمانند و شما فکر نکن که اگر یک ماژول را نهایتاً به قیمت 20 یا 30 بصورت پولی بخری می توانی یک متخصص برنامه نویسی را اجیر خودت کنی پشتیبانی مفهومی به غیر از این را دارد پس سعی کن دانش خودت را افزایش بدهی تا همیشه نگاه منتظرت به دست این و آن نباشد و حتی بتوانی شما هم به نوبت خودت آجری بر روی این دیوار که با تلاش همه بالا می رود بگذاری.

یا علی

لینک به دیدگاه

جناب اقای nasserheidary

افرادی چون شما هرگز نه دانش فنی دارید و قابلیت طرز برخورد و چالش کشیدن دیگران را بلدی

امثال جنابعالی که سعی داری سایت را به چالش بکشی و اختشاش در جو صمیمانه سایت ایجاد کنی میای و با حرفهای تحریک کننده سعی میکنی منو تحریک کنی تا بیام و اراجیف بنویسم اما جانم در اشتباهی چون کسیکه عکس امامان را در پروفایلش قرار میده باید مانند اونها درست گفتار و. ....باشه شما نشون دادی که صلاحیت بحث و تبادل نظر را نداری .بحث و جدال با شما بیفاده و عبث هست .حضرتعالی کوچکترین قانون انجمن که گذاشتن لینک هست رو اجرا نمیکنی اونوقت انتظار داری همه میان اینجا مث شما دانش فنی داشته باشند .

جناب اقای nasserheidary

افرادی چون شما هرگز نه دانش فنی دارید و قابلیت طرز برخورد و چالش کشیدن دیگران را بلدی

امثال جنابعالی که سعی داری سایت را به چالش بکشی و اختشاش در جو صمیمانه سایت ایجاد کنی میای و با حرفهای تحریک کننده سعی میکنی منو تحریک کنی تا بیام و اراجیف بنویسم اما جانم در اشتباهی چون کسیکه عکس امامان را در پروفایلش قرار میده باید مانند اونها درست گفتار و. ....باشه شما نشون دادی که صلاحیت بحث و تبادل نظر را نداری .بحث و جدال با شما بیفاده و عبث هست .حضرتعالی کوچکترین قانون انجمن که گذاشتن لینک هست رو اجرا نمیکنی اونوقت انتظار داری همه میان اینجا مث شما دانش فنی داشته باشند .

این ماژول رو کسی تضمین نکره و اگر مشکلی داره ما مشکلات رو رد نمیکنیم. اما بعضی دوستان نصب و راه اندازی کردن و استفاده هم میکنن. ماژول هم رایگانه و ادعای پشتیبانی ویژه برای این ماژول نشده!

دروود برجناب دانوش و ممنون از پاسخ صحیح شما

لینک به دیدگاه

ظاهراً متن عرایض بنده رو با دقت نخوانده اید

مشکل از کسانی مثل من و شماست که سواد برنامه نویسی نداریم و چون نمی تونیم راه حل مشکلی را پیدا کنیم دنبال یک نفر می گردیم که گناه را بندازیم گردن اون اما این چه در این انجمن و چه در انجمن های دیگر کار صحیحی نیست

همانطور که در متن فوق می بینید بنده خودم را قبل از شما خطاب قرار داده ام و ضمناً یک کاربر معمولی مثل شما هستم و هرگز در هیچ سایتی اعلام نکرده ام که دانش فنی دارم .

اگر متن خودتان را با دقت بخوانید می فهمید که بخاطر یک ماژول با چه لحنی در انجمن خطاب به مدیران و یا کاربران پست ارسال کرده اید و این واقعاً صحیح نیست و مشکل ماژول را با ارائه جزئیات خطا رفع می کنند نه با لحن بد و طلبکارانه.

هرگز دوست نداشته و ندارم که وقتم را در بحث های بی نتیجه و اعصاب خورد کن تلف کنم اما واقعاً این مواردی که فرمودید خیلی بی انصافی هست در مورد متخصصانی که وقت و انرژی بسیار ارزشمندشان را در راه کاربران صرف می کنند.

رفتار امامان را ندارم اما آنها را الگوی خود قرار داده ام شاید که بتوانم چیزهایی را که برای دنیا و آخرتم مفید است از آنان بیاموزم.

موفق باشید و اگر از بنده ناراحت هستید از شما پوزش می طلبم.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم لطفا از جدال خودداری کنید. هرکس آزاده انتقادات خودش رو بیان کنه و مشکلی نیست اما با لحن صحیح و به شرط این که انتقادش سازنده باشه نه صرفا جو منفی دادن

از اون دوست خوبمم میخوام اگر انتقادی دارند در بخش انتقادات ارسال کنند

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

فکر میکنم ۱۳ صفحه ای شدن این بحث به اندازه کافی پاسخگو بودن رو نشون میده. ضمن این که بسیاری از سوالات بی مورد و حل شده هم حذف شده وگرنه این بحث بالای ۳٠ صفحه شده بود

بارها هم گفتیم که مواردی رایگان هستند و اگر یکی دو مورد خطا گزارش بشه راهی ندارید جز پرداخت هزینه جزیی برای بررسی و اشکال یابی فنی

لینک به دیدگاه

خطاب به انها که میگن بنده دانش فنی ندارم

البته بنده ادعایی ندارم اما من این ماژول رو درست کردم با ایجاد تغیرات بسیاری که دیگه حتی نیاز به باز بودن پورت هم نداردبرایسرور ایران و الان دارم استفاده میکنم

تقدیم بدوستان

parsianpayment v2.Pec 24&Pecco.zip

لینک به دیدگاه

بالاخره پس از کلی اینجا و آنجا پریدن کلیه ارورها را دریافت نمودیم و کلیه ماژولها را نصب نمودیم و کسانی هم مدعی مهندسی بودن نتونستن مشکل مارو حل کنند و انداختن گردن بانک و هاست و غیره تصمیم گرفتم قید این ماژول و بانک و انجمن رو بزنم و فقط رفتم توی سایت فرر یه تک فایل درگاه پارسیان دانلود کردم و تک فایل تو گوشه ای ریختم و مشتری میاد مبلغ دلخواهشو میزنه و راحت پرداخت میکنه

مغعلوم شد که دوستان مشکل از ماژولشونه که میندازن گردن هاست و بانک و تحریم و. ازین حرفهای وقتگیر و بیهوده و این نشان از ضعف این انجمنه که حتی در بازارش هم ماژول پولی پارسیان نیست که ملت بخرن

پیشنهاد من به دوستان اینه که وقتشونو با این ماژول هدر ندن که من کلی ضرر کردم

من اینجا یک مسئله را آخرش نتوانستم خوب بفهمم اونهم اینکه شما در پست قبلی اظهار ناتوانی از چگونگی رفع این مشکل داشتید در حدی که می خواستید این انجمن را ترک کنید و صحبت از ضعف انجمن می کردید و ... من هم بر اساس همان فرمایشات شما نظر شخصی خودم را عرض کردم. الان اومدید و تیکه می اندازید که شما دانش فنی دارید و مشکلی از ماژول یافته و بسیاری تغییرات داده و رفع مشکلش کرده اید . اگر شما کارت درسته چرا مشکلی که خودت می تونستی رفع کنی را اینجا به این وضع اومدی مطرح کردی و اظهار ناتوانی میکردی؟؟؟
لینک به دیدگاه

روی نسخه 1.5.4 کار میکنه فقط هیچ پیغام برگشتی یا شماره تراکنشی نمیده که خیلی بده ولی درست کار میکنه و هیچ مشکلی نداره.

بعد از پرداخت یکی از مشتری ها با همین پارسیان توی قسمت سفارش مشتری یه پیغام واسم اومد که فکر کنم سایت به صورت اتوماتیک فرستاده عکسشو گذاشتم اگه کسی میدونه یعنی چی راهنمایی کنه

post-53-1437301903153_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من تمام ماژول ها را با توجه به آموزش نصب کردم ولی ارور

صفحه مورد نظر وجود ندارد

متاسفیم که لینکی که وارد کرده اید دیگر در دسترس نیست

میده .لطفا راهنمایی کنید .بعد از ارتقا این مشکل وجود داره

لینک به دیدگاه

سلام

منظورتون از ماژولها دقیقا چه ماژولهایی است ؟ اینجا تاپیک ماژول بانک پارسیانه

آدرس سایت ؟؟؟

ارتقا از نسخه چند به نسخه چند ؟؟؟؟

سوالتون رو کامل کنید و قبلش هم به قسمت سئو برید و دکمه ذخیره رو بزنید تا تنظیمات دوبار سازی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این بخش مربوط به ماژول بانک پارسیان هست و سه ماژول در اون برای دانلود قرار داده شد است . این از ماژولهایی که گفتم

نسخه فروشگاه 1.5.4.1

بروز رسانی از نسخه 1.4

آدرس سایت

www.asarayan.com

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

و تشکر از تیم بسیار خوب پرستا شاپ

به اطلاع می رسانم ماژول بانک ملت بخوبی کار می کنه حتی پیغام هایی از پیش تایین شده کاملان به جاست

اما هر 3 تا ماژول بانک پارسیان کار نمی کنه و یا خطا میده یا ارور 22 لطفا برسی کنید مشکل حل شود

با تشکر از مدیریت پرستا شاپ

با عرض سلام

به اطلاع می رسانم ماژول بانک ملت بخوبی کار می کنه حتی پیغام هایی از پیش تایین شده کاملان به جاست

اما هر 3 تا ماژول بانک پارسیان کار نمی کنه و یا خطا میده یا ارور 22 لطفا برسی کنید مشکل حل شود

در ضمن آی پی هم بان چک کرد درست بود

لینک به دیدگاه

چقدر دیر جواب میدید . بعضی موقع ها 2 تا 3 روز زمان می بره بخواهید یک تیکت را پاسخ بدید . ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید . مشکل را در دو تیکت بالا توضیح دادم

لینک به دیدگاه

سلام

حق با شماست دوست عزیز

برخی مسائل عمومی هستند و همه مدیران میتونن پاسخ بدن ولی برخی اشکالات ماژولها رو فقط نویسنده ماژول میتونه توضیح بده چون نیاز به بررسی فنی داره و چون ماژول رایگانه نمیشه انتظار پشتیبانی قوی داشت و چاره ای نیست جز صبر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

به اطلاع می رسانم ماژول بانک ملت بخوبی کار می کنه حتی پیغام هایی از پیش تایین شده کاملان به جاست اما هر 3 تا ماژول بانک پارسیان کار نمی کنه و یا خطا میده یا ارور 22 لطفا برسی کنید مشکل حل شود

در ضمن آی پی هم بان چک کرد درست بود

آی پی که به بانک اعلام کردید آی پی سایت هست یا آی پی سرور هاست ؟
لینک به دیدگاه

با عرض سلام

آی پی که به بانک اعلام کردیم آی پی سرور هاست است در واقه همین آی پی رو به بانک ملت دادیم و داره درست کار می کنه

اما رو ماژول پارسیان کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

در سیستم بانک پارسیان چک کردین که درست بود یا در نامه ارسالی شما ؟

یادم میاد هنگام گرفتن درگاه از بانک اقتصاد نوین من آی پی را در نامه به بانک ابلاغ کرده بودم که درست بود اما کارمند مربوطه در سیستم اشتباه تایپ کرده بود و بالاخره بعد از چند ماه الافی مشکل حل شد.

ضمناً لطفاً آدرس سایتتان را هم بنویسید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...