رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 230
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

هر بار این ارور را میده آین آدرس فروشگاه الان هست میتونید امتحان کنید ببینید:

http://book.mehromah.ir

هر کاری میکنم همین ارور 30 را میده مشکل از کجاست یعنی؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان برای اینکه درگاه بگیریم حتما باید بریم بانک و حتما باید روزنامه رسمی یا شرکت باشیم ؟

بنده میخوام درگاه پرداخت انلاین بگیرم (درگاه های زرین پال و پی لاین) و.. ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

در حالتیکه کاربر لاگین باشه این ماژول درست عمل میکنه و به سمت بانک هدایت میشه اما برای پرداخت مهمان بعد از طی مراحل،کاربر به سمت بانک هدایت نمیشه بلکه دوباره به سمت صفحه تایید هویت و لاگین هدایت میشه، قضیه چیه؟ کسی تجربه ای داشته؟

اگه خواستید تست کنید این آدرس Dayashop.com

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

دوستان عزیز ممنون بابت ماژولی که زحمتشو کشیدین . چند وقته من مشکلی دارم که بعد کلی سرچ در انجمن تازه فهمیدم مشکل از کجاست اما نمی دونم چطوری باید حل بشه . من وقتی جنسی رو خریداری می کنم ارور 14 رو دریافت می کنم بعد از کلی جستجو فهمیدم این ارور برای اجناس بالا 600000 تومانه و اجناس پایین تر از این قیمت هیچ مشکلی نداره و راحت به سایت بانک متصل میشه.مشکل از کجاست؟چگونه حلش کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

ارور ۱۴ رو نمیدونم چیه و راه حل هم جز با رفع مشکل روی سایتتون نمیشه حل کرد. مشکلات برنامه نویسی ماژول های بانکی باید روی سرور دارای مرچنت بررسی و تست بشن

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

سلام و وقت بخیر و خسته نباشید خدمت همه دوستان

بنده کل تاپیک رو مطالعه کردم.ممنون از پشتیبانی خوب دوستان

من ماژول نسخه parsianpayment_V4.1_PS14-15 رو نصب کردم و حالا کد خطای 22 رو دریافت میکنم.

- IP سرور هاست رو بدرستی به بانک ارسال(فکس) کردم (منتها دیگه آخر وقت بود نتونستم تماس با شرکت پارسیان برقرار کنم که چک کنم آیا درست ثبت کرده اند یا خیر.)

- پورتهای پورت 443 و 27635 باز می باشد.

- curl هم فعال هست.

- هاست هم ایرانی و دامنه .ir هست.

حال یک موردی که هست وقتی پیشفرض ماژول رو از شاپرک میزارم رو pecco24.com و ذخیره میزنم که تست کنم، بعد که دوباره ماژول رو باز میکنم میبینم رفته روی شاپرک. خواستم از دیتابیس , phpmyadmin بصورت دستی وضعیت ماژول رو چک کنم اما ماژول پارسیان رو پیدا نکردم ببینم مقادیرش چی ذخیره شده اند.

کسی میتونه راهنمایی کنه شاید اینجوری حل بشه؟

لینک به دیدگاه

اگر آی پی صحیح به بانک دادید تا ساعت 12 شب صبر کنید . سرورهای بانک پارسیان ساعت 12 ریست می شوند و آی پی تان از ساعت 12 به بعد اعمال خواهد شد

لینک به دیدگاه

اگر آی پی صحیح به بانک دادید تا ساعت 12 شب صبر کنید . سرورهای بانک پارسیان ساعت 12 ریست می شوند و آی پی تان از ساعت 12 به بعد اعمال خواهد شد

الان که حدود ساعت 1 هست و هنوز هم خطای 22 دریافت میکنم.

باید شنبه تماس بگیرم لاگ رو از طرف خودشون بررسی کنند ببینم مشکل از کجاست...

لینک به دیدگاه

خطای ۲۲ تا جایی که میدونم فقط از بانک و به خاطر ip هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام

آقا با خانم وکیلیان صحبت کردم گفتند که IP صحیح هست و هیچ درخواستی به درگاه شاپرک ارسال نمیشه و ممکنه به pecco24 یا pec24 ارسال بشه.

من هم که تنظیمات ماژول رو میزارم روی pecco24 و هم pec24 و ذخیره میکنم و تست میکنم ولی همون خطا رو میگیرم.

فقط یک نکته اینکه وقتی تنظیمات ماژول رو روی pecco24 ذخیره میکنم و مجدد میرم به صفحات دیگر بخش مدیریت و برمیگردم به ماژول پارسیان، میبینم تا ماژول رفته روی shaparak قرار گرفته است. آیا این نمیتونه علت مشکل باشه؟

دوستان راه حلشون چی هست؟

لینک به دیدگاه

1. شما اول باید بدونی که درگاهت روی کدوم سرور ست شده؟؟؟!

2. شما یا روی سرور pecco24 هستی یا روی pec24 ؟

3. اول اینو از بانک بپرس بعد ببین آی پی شما رو روی کدوم سرور ثبت کرده اند ؟؟؟!

این مسائلی هست که شما باید دقیقاً بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

1. شما اول باید بدونی که درگاهت روی کدوم سرور ست شده؟؟؟!

2. شما یا روی سرور pecco24 هستی یا روی pec24 ؟

3. اول اینو از بانک بپرس بعد ببین آی پی شما رو روی کدوم سرور ثبت کرده اند ؟؟؟!

این مسائلی هست که شما باید دقیقاً بررسی کنید .

ممنون از راهنمایی شما.

خوب فرضا ایشون پاسخ دادن روی pecco24 ست شده است. بعد بنده باید چکار کنم ؟؟

باتوجه به اینکه هنوز دقیق مشخص نیست ماژول در هنگام ذخیره تنظیمات به کدام درگاه ذخیره می شود؟

لینک به دیدگاه

خوب معلومه اگر گفتند روی pecco24 ست شده اولین سوال شما از ایشون این خواهد بود که آیا آی پی جدید شما را روی این سرور ست کرده اند یا نه !

اگر آی پی ست نشده باشه باید بگید برای این سرور هم ثبت بشه و می بایست تا 12 شب اون روز منتظر باشید اگر هم ست شده باشه بر می گردید و ماژول را روی سرور مورد نظر تنظیم می کنید و تمام.

شما تا این مراحل را به درستی طی کنید باز اگر مشکلی بود در خدمتیم.

یا علی

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام بنده قالب قالب الکترومارکت 1.6 خرید کردم میخواستم بدونم این ماژولهای پرداخت کدوم بدون مشکل در 1.6 قابل استاده است؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...