رفتن به مطلب

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

آقا مشکل بنده نیز بالاخره حل شد. از طرف خود درگاه بود اما زیر بار نمیرفتند! تا بالاخره درستش کردند. در واقع سیاستشون بر این هست که شما رو تا آخرین لحظه غبرفعال نگه می دارند که 10بار زنگ بزنید و ببینند شما پیگیر فعالسازی هستید تا بعدش فعال کنند!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...
  • پاسخ 230
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

سلام

من نسخه جدید رو نصب کردم و همچنان همون اررور نسخه قبلی 1.3 رو دریافت میکنم

Notice: Array to string conversion in /home/sitename/public_html/modules/parsianpayment/nusoap.php on line 3125

لازم به ذکر هست از زمان نصب (۳ ماه پیش) تا حالا هیچ مشکلی نداشتم و از ۳ روز پیش پرداخت ها یکی در میون به بانک وصل میشد و الان ۲ روز هست وصل نمیشه و این پیغام رو میده

وقتی دیباگ روشن هست پیغام بالا رو میده و وقتی خاموش هست فقط مینویسه error

ماژول فقط در حالت شاپرک ذخیره میشه ٫ وقتی بر روی pecco24.com ست میشه و از ماژول خارج و مجددا بر میگردیم روی Shapark.ir هست !!!!!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

برای من هم چنین اتفاقی افتاده. منتها به سایت بانک میره، پرداخت هم انجام میشه اما در بازگشت پیام خطا میده.

Notice: Undefined variable: client in

/home/irancarp/domains/irancarpet.org/public_html/shop/modules/parsianpayment/parsianpayment.php

on line 241

Notice: Trying to get property of non-object in

/home/irancarp/domains/irancarpet.org/public_html/shop/modules/parsianpayment/parsianpayment.php

on line 241

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من امروز درگاه پارسیان رو فعال کردم

زمان پرداخت به https://pec.shaparak.ir متصل میشم و پرداخت رو انجام میدم اما بانک بهم رسید نمیده و بعد یه صفحه سفید نمایش داده میشه و وقتی صفحه رو ریفرش میکنم پیغام میده "کد امنیتی اشتباه است"

مبلغ از حسابم کسر میشه و وضعیت سفارش رو تائید شده میزنه اما نمیدونم چرا صفحه تائید بانک نمیاد و بهم پیغام خطا میده

کسی چنین مشکلی نداشته تا حالا؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام، نسخه 4.1 رو که نصب میکنم. همچنان دکمه نصب سبز میمونه و هیچ گزینه دیگه ای فعال نیست (مثلاً گزینه پیکربندی) وقتی هم که روی کمه نصب کلیک میکنم خطای زیر ظاهر میشود:

در حال حاضر این ماژول نصب شده است: parsianpayment

البته در بخش "پرداخت" زیر منوی "ماژول" هم گزینه بانک پارسیان ظاهر نمیشه که انتخابش کنم.

لطفاً راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام و تشکر از زحمات دوستان ،

من ماژول بانک پارسیان را نصب کردم و بدون مشکل به صفحه پرداخت بانک هدایت می شود و اطلاعات کارت کاربر را میگیرد اما در مرحله پرداخت به سایت خودم برگشت داده می شود و پیغام " تراکنش لغو شد " را نمایش می دهد ! دوستان می توانند راهنمایی کنند و دلیل این خطا را بگویند ، ضمنا پولی هم از کارت کم نمی شود . من از پرستا 1.6.0.6 استفاده می کنم .

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

ماژول بانک پارسیان برای پرستاشاپ 1.6 لینکش فعال نیست و کار نمی کند ؟!!! خواهشمند ام همانطور که در جای جای انجمن گفته شده ماژول بانک پارسیان را بر مبنای پرستاشاپ ورژن 1.6 آماده کرده و لینک آن را فعال کنید تا بتوانیم دانلود را انجام بدهیم ... منتظر انجام این کار هستیم ....

ممنون از مدیریت انجمن

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

خوب الان باید چه کنیم اخه این ماژول کار میکرد ولی الان اصلا دیگه کلیدشم در قسمت خرید تشون نمیده

کلیده پرداخت در هنگام تحویل هست

کلیده پرداخت با پیلان هست

ولی  پارسیان یکهو غیبش زده

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

دوست گرامی، ماژول های بانکی به صورت رایگان عرضه خواهد شد

نسخه جدید سایت آماده شده که انشاالله تمامی درگاه های بانکی در قالب یک ماژول جامع ارائه خواهد شد (11 بانک)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از پاسختان بسیار متشکرم

کی ماژول شما بر روی سایت قرار میگیرد؟

سوال دوم: من افزونه پارسیان نصب کردم و مشکلی ندارد و به خوبی روی 1.6.0.9 کار میکند.ولی قبلا از زرین پال استفاده میکردم و قیمت هام به تومان بوده . اما پارسیان به ریال حساب میکننه.چطور میتونم قیمت اصلاح کنم که نیاز به ویرایش قیمت تک تک محصولات نباشد؟

با نشکر و سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان

این ماژول رو تونستم دانلود کنم و نصب هم کردم

ولی به خاطر تغییر آدرس pecco24.com به شاپرک ماژول به درستی کار نمیکرد که با چند تغییر تونستم درستش کنم و الان به راحتی روی فروشگاهم کار میکنه

نمیدونم این ماژول نسخه هماهنگ با شاپرک رو کسی ارائه کرده یا خیر

به همین خاطر اگر مایل هستید برای دوستان بذارم تا استفاده کنند

لینک به دیدگاه

درود

بنده معصومی هستم ، شاید بعضی ها بنده رو بشناسن و شاید هم خیلی ها نه !

من مدیر انجمن توماتوکارت هستم و شاید از نظر شما عجیب باشه که کسی که داره یک اسکریپت دیگه (رقیب پرستا) رو پشتیبانی می کنه ، چطوری اومده و کاری برای پرستاشاپ انجام داده ولی اولا عرض می کنم که هدف از این کار خدمت هست و دوم اینکه من (گروه توماتوکارت) و جناب ذاکریان خوشبختانه همشهری هستیم و چون هدف یکسانی داریم ، تصمیم گرفتیم با هم همکاری داشته باشیم.

من برای یک پروژه ای ماژول پارسیان رو برای نسخه 1.4 ویرایش کرده بودم و حالا تصمیم گرفتن این ماژول را برای استفاده عمومی قرار بدهم .

امیدوارم از ماژول استفاده کنید و راضی باشید و اگر راضی بودید ، صلواتی بفرستید.

التماس دعا

علی معصومی

=====================================================

تکمیلی:

نسخه چهارم ماژول

سازگار با وب سرویس های قدیم و جدید و شاپرک اصلاح شده و آماده دانلود است. چنانچه مشکلی داشتید در همین تاپیک اعلام کنید:

[-download-] دانلود ماژول بانک پارسیان برای پرستاشاپ 1.4 و 1.5 - سازگار با شاپرک

(نسخه 4.1)

[/-download-]

راهنمای فعال سازی:

ماژول جدید را دریافت کنید.

با بانک تماس بگیرید تا وب سرویس جدید را برای شما فعال کنند. طبیعی است سایر وب سرویس ها از کار خواهند افتاد.

به پیکربندی برید و یک بار وب سرویس رو روی شاپرک گذاشته و ذخیره کنید.

ماژول رو تست کنید و اگر مشکلی بود اعلام کنید.

نسخه های قدیمی:

نسخه اول برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.5 و 1.4 و برای پرستاشاپ 1.3

نسخه دوم برای وب سرویس اول : برای پرستاشاپ 1.5 و 1.4

نسخه دوم برای وب سرویس دوم: برای پرستاشاپ 1.5 و 1.4

نسخه سوم برای هر دو وب سرویس: برای پرستاشاپ 1.5 و 1.4

با تشکر

دانوش میرعلایی

سلام

ضمن تشکراززحمات بدون چشم داشت حضرتعالي ، لینک نسخه4 کارنمیکنه لطفا اصلاح نمایید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام وقت بخیر

ببخشید آیا این ماژول برای نسخه 1.6 پرستا شاپ ( همه نسخه ها و آپدیت های نسخه 1.6 پرستا شاپ) ، سازگار هست ؟

کدوم نسخه رو نصب کنم ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...