رفتن به مطلب

ماژولی برای سفارش چاپ

sarvin

پست های پیشنهاد شده

سلام من کارم چاپ روی لیوان هست برای مشتری که از طریق سایت محصول را که انتخاب می کنه بتونه ابلود کنه عکس شو تا من بتونم براش چاپ کنم

می تونید کمکم کنید؟

آدرس سایتم www.p-buy.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونید موقع اضافه کردن یک محصول از طریق تب "شخصی سازی" یک فیلد آپلود در صفحه محصولتون قرار بدید که مشتری بتونه عکسش رو همراه با سفارشش آپلود کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید من زیاد وارد نیستم کمکم کنید که چطور مشتری چیزی را که سفارش داده کنار آن کلید برای ابلود عکس بزارم که همراه سفارش باشه ممنون

لینک به دیدگاه

توضیح بالا رو بخونید توضیح دادم. موقع اضافه کردن محصول در قسمت "شخصی سازی" تعداد فیلد آپلود روی روی 1 بذارید و عنوانش رو به دلخواه تغییر بدید و ذخیره کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دقت کنید من یه توضیح میدم اگه باز مشکل بود اینجا اعلام کنید،

بعد از اینکه محصولتون رو تعریف کردید ، (نه هنگام تعریف جدید یک محصول ، چون تا قبل از ذخیره فیلد های اضافی نماش داده نمیشن) مثلاً الان یه محصول حاضر و آماده دارید ، وقتی توی پنل مدیریتتون روی اون محصول کلیک می کنید و صفحه ی مربوط به اون محصول میاد چند تا سربرگ وجود داره ،یکی از اونها شخصی سازی هست ، توی اون نوشته فیلد های آپلود فایل و فیلد های متنی ، که شما با اولی کار داری و اون رو روی 1 میزاری ، بعد از بروزرسانی می توانید تیک مورد نیاز بودن رو کنار اون بزنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...