رفتن به مطلب

برای طراحی قالب ورژن 1.5.1 نظر بدید.

p3ym4n

پست های پیشنهاد شده

خوب من چند وقتیه می خوام یه فروشگاه لوازم ورزشی راه بندازم ، منتظر ورژن 1.5 بودم ولی خیلی طول کشید :s و من هم کار فاسی سازیش رو شروع کردم و در حال حاضر تونستم قالب پیش فرض رو به یه قالب 2 ستونه راست به چپ تبدیل کنم :D ، در حال حاضر کارش تقریباً تمومه ولی به نظرم جا داره قشنگ بشه ، من یکم مشورت می خوام تو انتخاب رنگ ها :huh: ، دوستان کلاً نظراتشون رو واسه رنگ قسمت های مختلف بدن تا بهترش کنم، ممنون.

اینم سایت: روژینا اسپرت

در ضمن دوستان صاحب نظر هم توی فارسی سازی اگه نکته به ذهنشون رسید حتماً بگن تا درستش کنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رنگ بندیش سردو بی روح و کار بر رو خسته میکنه

بهتره از پس زمینه سفید هم استفاده کنی وقتی که محصولات رو پس زمینه سفید قرار میدی زیبا نشون داده میشه در کل جالبه البته ببخشید این فقط یک نظره

لینک به دیدگاه

فكر كنم كلي كار داره عزيز

اسلايد كار نميكنه

بومي سازي اصلا انجام نشده (بومي سازي چيزي فراتر از راست چيني و ترجمه است)

به دليل شادو دادن به فونت منو ها اصلا خونده نميشه منو

و كلي چيز ديگه كه بگم در اينجا جا نميشه اشكالات :dodgy:

ولي براي كار اولتون و چون براي خودتون هست اميدوار كنندست

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

خوب من چند وقتیه می خوام یه فروشگاه لوازم ورزشی راه بندازم ، منتظر ورژن 1.5 بودم ولی خیلی طول کشید :s و من هم کار فاسی سازیش رو شروع کردم و در حال حاضر تونستم قالب پیش فرض رو به یه قالب 2 ستونه راست به چپ تبدیل کنم :D ، در حال حاضر کارش تقریباً تمومه ولی به نظرم جا داره قشنگ بشه ، من یکم مشورت می خوام تو انتخاب رنگ ها :huh: ، دوستان کلاً نظراتشون رو واسه رنگ قسمت های مختلف بدن تا بهترش کنم، ممنون.

اینم سایت: روژینا اسپرت

در ضمن دوستان صاحب نظر هم توی فارسی سازی اگه نکته به ذهنشون رسید حتماً بگن تا درستش کنم.

سلام مدت زیادیه ندیده بودمتون ، حالتون چطوره؟ :D :heart:

واسه اولین کار شما بسیار بسیار عالیه و من تبریک میگم بهت . البته نه اینکه از نظر ساختارو استاندارد طراحی کاملا درست باشه ، نه ، اشکالاتی داره ولی چون این اولین کار شماست میتونم بگم بدون کمک دیگران و با دانسته های خودتون که میدونم خودتون یاد گرفتین ، در حد خوبی هستش .

به خصوص که از css3 برای طراحی استفاده کرده این و از هیچ عکسی برای کادر بندی استفاده نکرده اید که خیلی عالیه .

پیشنهاداتی میدم که خوبتر بشه :

1 - سعی کن رنگ پس زمینه و غالب سایتت سفید باشه . این یک اصل در طراحی هستش و سایت های بزرگ همیشه پس زمینه های سفید دارند . پس زمینه هم سفید نبود سعی کنید کادر وسط سفید باشه این نظر اینکه بازدیدکننده خسته نشه خیلی مهمه

2 - سعی کنید هدر قالبتون حداقل 200 پیکسل باشه . از این کمتر کمی غیرعادی و نامتناسب میشه سایت . بیشتر از 300 هم باز مشکل ساز میشه

3 - برای دکمه های سبد خرید اصل گاو صورتی در چمنزار سبز رو رعایت کنید . همیشه دکمه خرید باید بزرگ ، زیبا و خوشرنگ باشه و رنگبدیش طوری باشه که نیاز نباشه مشتری برده دنبالش و بازدیدکننده به مانیتور هم مستقیم نگاه نکنه دکمه های سبد خرید باید دیده بشه . میتونید امتحان کنید ببینید الان میبینید وقتی بغل مانیتور رو نگاه میکنید یا نه . رایجه که این دکمه ها رو همرنگ بقیه جاهای قالب طراحی میکنند و این بسیار اشتباهه و باید سبد خرید حتی اگه جلف هم بشه تو چشم باشه

4 - قیمت هات واضخ نیستند و رنگشون رو تغییر بده ، رنگ مناسب #333 یا رنگ نارنجی تند در پس زمینه سفید هستش که باعث میشه محصولات ارزونتر به نظر بیان .

5 - برای فروشگاه های ورزشی بهتره از رنگ های زنده و تحرک بخش استفاده کنید ، مثل نارنجی به همراه سفید و کمی قرمز

6 - و....

اینا فکرک نم برای شروع کافی باشن . اگه نیازبه راهنمایی یا کمکی داشتی در خدمتتون هستم. :)

لینک به دیدگاه

مرسی از همه دوستان که نظر دادن ، مخصوصاً بهمن جون ، در رابطه با اکثرشون خودمم می خواستم که اونها رو اعمال کنم اما مشکلم در انتخاب رنگ هست بلاخره همه که سلیقشون خوب نیست :) ، من خودم رنگ آبی رو دوست داشتم و از اول خواستم که رو اون پیش برم اما تم طراحی دکور فروشگاه های روژینا اسپرت به رنگ قرمز هست و فک کنم که باید اون سمتی برم .

آقا شروین (نمی دونم درست می گم یا نه ) منظورت از بومی سازی رو واضح تر میگی ، ترجمشو که انجام میدیم فوقش 1 هفته طول میکشه ، راست چین سازی رو هم انجام میدیم ، میمونه یه سری جزئیات که میدونم مربوط به ماژول ها و فاکتورو اینا میشه اگه نکته ی دیگه ای هم هست بگید بدونم.

اسلایدر هم نمی دونم چرا اینجوری شد اما اگه اذیت کنه با یه ماژول دیگه عوضش می کنم.:)

لینک به دیدگاه

كلا در اينجا نميگنجه عملياتي كه براي بومي سازي صورت مي گيره

خيلي جاها راست چين سازي هدف نيست

يه نمونه مثال بزنم مصلا شما در css قالبتون اگر بلوكي رو راست چين كنيد پرانتز هاي متن اون بلوك راست چين نميشه و كل متنتون به هم ميريزيه

اين كوچكترين مثاليه كه ميشه زد تا منظور رو بهتر بگيريد

و اين نيست كه هر جا left ديديد بكنيد right در css و نياز به اضافه كردن كدهاي ديگه داريد تا نگاشت قالب بومي رو دلچسب و بومي براي ايرانيان كنيد

يه نمونه ساده ديگه كه روي قالتون ميشه مثلا زد مثلا كلمه جديد روي محصولاتتون هست كه من به جاي واژه جديد

جميد

مي خونم به دليل سايزي كه برگزينيد و ....

مثال ساده ديگه در بومي سازي مصلا مي تونه عوضي بودن جايگاه ريال و قيمتتون باشه كه در تنظيمات ارز شايد بشه درست كرد ولي قالب ها نياز به تغييرات ديگه اي هست و ...............

لینک به دیدگاه

عاغایون صاحب نظر یه نگاه دیگه بکنن یه تغییراتی دادم ، در ضمن یه سوال فنی ، من جای لیست عکس کوچیک ها توی صفحه محصول رو عوض کردم و اونها رو از حالت افقی به عمودی در آوردم و حالا دکمه های چپ و راست که الان بالا و پایین هست دیگه کار نمی کنه ، کدش جی کوئریه؟ یا اسمارتی کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...