رفتن به مطلب

تولد یک سالگی پرستاشاپ پارسی و تحولات جدید!

پست های پیشنهاد شده

تولد یک سالگی انجمن بر شما مبارک

تولد این انجمن برابر با یک سال کار مداوم و بدون خستگی است. یک سال زحمتی که حاصلش توسعه وب پارسی است.

ضمن تبریک این تولد به همه شما و همانطور که تا به حال متوجه شده اید در این تولد به جای هدیه گرفتن به شما هدیه می دهیم!

هدیه های انجمن به مناسبت تولد یک سالگی

ظاهر جدید انجمن

قالب جدید و زیبای انجمن که طراحی آن را بهمن عزیز به عهده داشته و هم اکنون پیش روی شماست. کمی صبور باشید تا تغییرات به طور کامل اعمال شوند و اگر مشکلی وجود دارد گزارش دهید.

ظاهر جدید بازارچه (منتظر باشید)

باز هم طراحی از بهمن عزیز هست و به زودی زود رونمایی خواهد شد. این تغییرات برای دلنشین شدن گشت و گذار در انجمن و لذت بردن شما از ظاهر انجمن و سایت هست و امیدواریم که به بهبود کارایی سایت هم کمک کند.

انتشار اسناد راهنما (رایگان!)

وجود یک راهنمای مناسب برای پرستاشاپ ضروری است. این راهنما به زبان شیرین پارسی اکنون در اختیار شماست. برای این راهنما روزها و ماه ها وقت صرف شده و به زودی نسخه کامل تری هم از آن منتشر خواهد شد. راهنمای نسخه 1.5 هم در برنامه کاری آینده ماست. شاید این بزرگ ترین هدیه ما به شما باشد. قدر آن را بدانید!

پرستاشاپ 1.5 (کمتر از دو هفته دیگر)

برترین و قدرت مند ترین سیستم فروشگاه ساز در جهان به زودی به زبان پارسی در اختیار شماست. کارایی، قدرت، امکانات، سرعت را به زبان شیرین پارسی تجربه کنید. فقط کافی است کمی صبور باشید تا بهترین و بی اشکال ترین نسخه را دریافت کنید.

بخش ویژه کاربران VIP (کمتر از 10 روز دیگر)

جای این بخش در سایت و بازارچه خالی است. همیشه نمی توان همه چیز را رایگان انجام داد. از طرفی در کشور ما انجمن های تخصصی بیشتر شبیه به پورتال هستند تا انجمن و کاربران همانند گردانندگان سایت و برخی مدیران و اعضای فعال دانش خود را به اشتراک نمیگذارند. این امر باعث می شود تا بار بسیار زیادی بر روی دوش دو یا 3 نفر مدیر انجمن باشد. بخشی که مخصوص اعضای ویژه باشد شاید تا حدی این مشکل را حل می کند. بخشی که امکانات را با هزینه های اندک در اختیار شما قرار دهد. این بخش هم به زودی افتتاح شده و بدون شک از بودن آن راضی خواهید شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم تبريك مي گم و خوشحال كه انتظار دوستان در وعده هاي ما در راه اندازي بخش VIP و تغييرات انجمن و بازاچه به كام نشست و اميدوارم شاهد پيشرفت روز افزون هر چه بيشتر پرستاي فارسي باشيم

از فردا هم به اين سربرگ مراجعه كنيد

ارايه پيشنهادات و انتقادات و مشكلات قالب و طرح جديد انجمن

لینک به دیدگاه

سلام به مدیران محترم و زحمتکش پرستاشاپ

تولد یک سالگی پرستاشاپ فارسی مبارک

امیدوارم از نتیجه زحماتی که تا به حال برای این انجمن کشیده اید راضی باشید و روز به روز فعالیت های این انجمن توسعه پیدا کنه.

نظر شخصی من اینه که نسبت به سابقه فعالیتی که انجمن داشته، پیشرفتش خیلی عالی بوده و دلایل اون هم مشخصه :

فعالیت بسیار خوب مدیران و ساختار خوب و بهینه انجمن و سرعت بالای آن

نواقصی هم مسلما در کار بوده و هست که قطعا با همتی که مدیران دارند به مرور زمان برطرف خواهد شد.

راه اندازی بخش مستندات رو هم باید به اعضا انجمن تبریک بگم . تکمیل این بخش میتونه راه گشای خیلی از مشکلات کاربران باشه (البته دانوش جان فکر میکنم خوب اسم گذاری نشده : 1-بخش مدیریت 2- بخش مدیریت 3-پیکربندی بخش مدیریت) مسلما با برطرف شدن مشغله مدیران برای نسخه 1.5 فارسی ، این بخش به زودی تکمیل خواهد شد.

راه اندازی بخش vip هم که محشره و جای خالیش احساس میشد تو انجمن. وجود این قسمت به نظر من چند تا پیامد خوب داره :

1- باعث میشه تا مدیران بتونن قسمتی از هزینه های نگهداری و توسعه سایت رو از این طریق تامین کنند.

2- متخصصینی که دارند زحمت میکشند و در زمینه های مختلف (طراحی قالب، ماژول، ترجمه و راست چین سازی، پشتیبانی و ...) با انجمن همکاری میکنند، میتونن مزد زحماتشون رو دریافت کنند.

3- کاربران و اعضای عادی انجمن مثل خود بنده، بیشتر قدر خدمات رایگانی که ارائه مشود رو خواهند دونست

و در پایان چند پیشنهاد :

1- با توجه به راه اندازی بخش Vip ، به نظر من خوبه که به فکر یه آپلود سنتر اختصاصی برای عکسهای انجمن باشید تا با گذشت زمان، همانند بسیاری از انجمن ها تبدیل به انجمنی با عکسهای به صورت X نگردید.

2- برای کاربران vip تخفیفات و خدمات ویژه بزارید .

3- مطالب خود انجمن هم به دلیل حجم زیاد، خیلی به هم ریخته شده و نیاز به خونه تکونی اساسی داره

4- تکمیل سوالات

دانوش جان میدونم که احتمالا هنوز دارید رو قالب جدید کار میکنید، ولی برای من "منوی کاربری" فقط در صفحه اصلی باز میشه و لینکهای فوتر هم درست کار نمیکنه

امیدوارم اعضا انجمن هم قدر تلاش مدیران رو بدونن و از این به بعد بیشتر با انجمن همکاری کنند

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی که ما رو تا به اینجای راه همراهی کردند. امیدوارم بتونیم پاسخگوی نیاز تمامی دوستان باشیم و با کمک هم تجارت الکترونیک ایران رو متحول کنیم

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

اولش که وارد شدم تعجب کردم، فورا به آدرس نگاه کردم ببینم درست وارد کردم یا نه،

واقعا بهتون تبریک میگم، کلمه محشر و عالی شاید کم باشه. انشاالله موفقیت های بعدیتون.

تبریک میگم.

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...