رفتن به مطلب

تاپیک اصلی قالب دارچینا

پست های پیشنهاد شده

قالب دارچـــینا چه ویژگی های دارد ؟

قالب دارچینا با رنگبندی گرم و سبک طراحی

مدرن ، میتواند مناسب طیف وسیعی از فروشگاه های پرستاشاپی باشد . سادگی ،

سرعت و رنگبندی گرم برای افزایش حس اعتماد مشتریان از ویژگی های مهم این

قالب میباشد .

فروشگاه هایی که مناسب این قالب هستند و میتوانند از این قالب استفاده کنند عبارتند از :

- فروشگاه های مبل ، میز و صندلی

- فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی

- فروشگاه های عرضه کننده پوشاک ، پارچه و بوتیک ها

- فروشگاه های لوازم خانگی ، وسایل آشپزخانه

- فروشگاه های عرضه کننده کیف و کفش

- فروشگاه های عرضه کننده هنرهای دستی

این قالب fبرای نسخه 1.4 با وجود رایگان بودن تمامی ویژگی های یک قال حرفه ای را دارا میباشد . حجم این قالب بسیار پایین بوده و از نظر سرعت لود و بهینه سازی آن به حدی است که نمره بالای 95 و A+ رو از سایت جی تی متریکس دریافت کرده است . حتی قالب های پولی بالای 300 چهار صد هزار تومان در این حد بهینه سازی نمیشوند . اگر هاست مناسبی داشته باشید لود زیر دو ثانیه را با این قالب تجربه خواهید کرد .

http://demo.presta-shop.ir/bahman/shots/score.jpg

http://gtmetrix.com/reports/demo.presta-shop.ir/pAmTG3UW

این قالب با تمامی مرورگر های متداول از جمله فایرفاکس ، اپرا ، کروم ، اپل سافاری ، اینترنت اکسپلورر 7 ، 8 ، 9 و 10 سازگار بوده و مشکلات برعکس بسیاری از قالب ها دچار بهم ریختگی نمیشود .

http://demo.presta-shop.ir/bahman/shots/sazgar.jpg

لینک دموی نسخه 1.4 قالب : اینجا کلیک کنید

لینک دموی نسخه 1.5 قالب : اینجا کلیک کنید

آموزش نصب به صورت ویدئوی با کیفیت : اینجا تما شا کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 89
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

مطمئنم کاربران گلی که نمیخوان نسخه بدون کپی رایت رو بخرن حداقل اون رو هم حذف نمیکنن

دوستان قدر این آقا بهمن گل رو بدونید. امیدوارم حمایت کنید ازش تا در آینده هم فعالیت های بیشتر و بهتری رو از ایشون شاهد باشیم

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

آقا بهمن عزیز با تشکر از قالب زیبایی که ارائه کرده اید من نسخه دمو را نگاه کردم موردی به نظرم رسید گفتم عرض کنم خدمتتون : در بخش خلاصه ( یکی از مراحل خرید ) دکمه یا نوشتۀ "بعدی" بسیار کمرنگ و کوچک نوشته شده در حالی که شما اگر از دید یک خریدار به این مسئله نگاه کنید معمولاً مشتریانی که کم از اینترنت خرید می کنند و مخصوصاً کسانی که شاید برای اولین بار از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنند معمولاً در چنین مراحلی چشمشان به دنبال یک دکمه پر رنگ "ادامه" و یا "مرحله بعدی" هست که برای طی مراحل خرید بر رویش کلیک کنند اما در این قالب بسیار زیبا این مورد اگر اصلاح شود به نظر من خیلی زیباتر میشود.

لینک به دیدگاه

آقا بهمن عزیز با تشکر از قالب زیبایی که ارائه کرده اید من نسخه دمو را نگاه کردم موردی به نظرم رسید گفتم عرض کنم خدمتتون : در بخش خلاصه ( یکی از مراحل خرید ) دکمه یا نوشتۀ "بعدی" بسیار کمرنگ و کوچک نوشته شده در حالی که شما اگر از دید یک خریدار به این مسئله نگاه کنید معمولاً مشتریانی که کم از اینترنت خرید می کنند و مخصوصاً کسانی که شاید برای اولین بار از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنند معمولاً در چنین مراحلی چشمشان به دنبال یک دکمه پر رنگ "ادامه" و یا "مرحله بعدی" هست که برای طی مراحل خرید بر رویش کلیک کنند اما در این قالب بسیار زیبا این مورد اگر اصلاح شود به نظر من خیلی زیباتر میشود.

این مسئله رو همه میگن ، در حالی که من توضیح میدم هر دفعه ،

برای قالب رایگان ، صد درصد اصولی و درست طراحی کردن همه موارد و جزئیات امکان پذیر نیست ، چون در این صورت تفاوتی بین قالب رایگان و پولی وجود نخواهد داشت ، با این حال این قالب خیلی بیشتر از یک قالب رایگان طراحی شده و سریعتر و خیلی بهینه تر از قالب دیفالت پرستاشاپ هستش .

اما ، همانطور که قبلا هم گفتم ، افرادی که نسخه بدون کپی رایت را خریداری میکنند این مسائلی که گفتین توش وجود نداره .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

چطور میشه محل "ارتباط باما ،نقشه سایت،نشانه گذاری "و همچنین "پرچم و واحد پولها رو عوض کرد ؟؟؟؟؟(چون روی هدر قرار گرفته)

لطفا در مورد نشاندن شاخه ها و یا هر بخش دیگری توضیح دهید ممنون می شوم.اگر بخشی رو حذف کردیم و در صفحه نشان داده نشد چطور باید دوباره وارد کنیم؟

در دموی دارچینا شاخه های محصولات در پایین بصورت متحرک و زیبا قرار دادین از کدوم ماژول استفاده شده؟

ممنون می شم در موارد بالا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

چطور میشه محل "ارتباط باما ،نقشه سایت،نشانه گذاری "و همچنین "پرچم و واحد پولها رو عوض کرد ؟؟؟؟؟

لطفا در مورد نشاندن شاخه ها و یا هر بخش دیگری توضیح دهید ممنون می شوم.

در دموی دارچینا شاخه های محصولات در پایین بصورت متحرک و زیبا قرار دادین از کدوم ماژول استفاده شده؟

ممنون می شم در موارد بالا راهنمایی کنید

با تشکر

در این قالب ، باید ماژول لینک های دائمی ( همون نقشه سایت و ... ) غیر فعال بشه + ماژول واحد پول + ماژول زبان . اینا رو باید حتما غیر فعال کنید از بخش ماژولها

در مورد نشاندن هم که توضیح داده ام به بخش / مدیریت/ماژولها/موقعیت ها/ بروید و روی نشاندن یک ماژول کلیک کنید و از لیست ، ماژول شاخه ها رو مثلا انتخاب کنید و از لیست کشویی پایینش ، left coulm رو مثلا انتخاب کنید تا به ستون اضافه بشه .

اون ماژول شاخه ها در دمو ماژول رایگان نیست و پولیه و مربوط به دمو نیست ( یک ماژول جداست که توسط اقا رامتین نوشته شده وبه زودی در بازارچه برای فروش قرار داده میشود )

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من فایل logo.png موجود در فولدر img را مجدداً طراحی کردم ابعادش را هم

تغییر ندادم اما هیچ لوگویی در سایت دیده نمیشود (نسخه دارچینا بدون کپی

رایت) بهمن جان لطفاً راهنمایی کنید

ضمناً می خواهم نام محصول در 2 سطر کامل دیده بشه و آخر نام محصول به شکل 3 نقطه نباشه حالا با کوچک کردن فونت یا بزرگتر کردن محل نام محصول . لطفاً در این مورد هم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

با فرمت png نه ، با فرمت jpg طراحی کنید ، چون در نسخه رایگان با فرمت png هست و در نسخه پولی با فرمت jpg باید باشه ، البته اگه خیلی وقت پیش خریدین بله اون موقع فرمت png بود .

ضمنا عکس داخل پوشه img داخل پوشه خود قالب رو باید ویرایش کنید .

برای نام محصول هم باید از فایل product-list.tpl مقدار محدودیت رو افزایش بدین . اگه بگردین میبینین که نوشته مثلا 27... که همون تعداد حروفی هست که نشون میده .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
دوست عزیز فایل css شما برای لوگو به عکس لینک نشده

با توجه به تصویر زیر باید فایل css رو تغییر بدید برای hover هم باید جداگانه تعریف کنید

من لاین 252 را به شرح زیر تغییر دادم اما باز تغییری به وجود نیامد

#header_logo {
margin-top:15px;
float: right;
width: 203px;
   	height:121px;
display: block;
background:url(../../img/logo.jpg)  no-repeat top center;
}
#header_logo:hover{
background:url(../../img/logo.jpg)  no-repeat bottom center;

}

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چه جوری می تونم جای نام محصول و عکس را در صفحه اصلی ( ماژول محصولات پرطرفدار ) عوض کنم یعنی عکس محصول بالا باشه و نام محصول پائین ؟

لینک به دیدگاه

میتونید خییل ساده جای این دو رو عوض کنید . فایل tpl رو از پوشه themes/darchina/modules/homrfeatured باز کنید و اگه دقت کنید نام محصول با تگ

هستش . کل اون خط رو کات کنید و زیر تگ
پیست نمایید .
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اطلاع رسانی یک: قالب دارچینا با بهبود کدنویسی و بهینه سازی جزئی برای نسخه 1.4 به صورت رایگان در بازارچه قرار داده شد ، دوستانی که از نسخه رایگان این قالب استفاده میکنند میتوانند هم اکنون نسخه بهبود یافته این قالب رو رایگان دریافت کنند .

اطلاع رسانی 2:

قالب دارچینا برای نسخه 1.5 پرستاشاپ آماده شد . این قالب با تغییراتی در گرافیک و ظاهر + تغییرات در کد نویسی متناسب با نسخه 1.5 پرستاشاپ طراحی شده است . کاربرانی که تمایل دارند میتوانند از طریق بازارچه اقدام به تهیه این قالب نمایند . عکسی از قالب ضمیمه شده است :

دموی نسخه 1.5 قالب

post-366-14373018718463_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به دلیل تعداد بالا و عدم وجود لیست منسجم از خریداران این قالب ، امکان ارسال ایمیل وجود ندارد و باید از طریق بازارچه دوباره اقدام به دانلود نمایید .

تغییراتی که اعمال شده در کد نویسی بیشتر بوده و تغییرات ظاهری انجام نشده رو نسخه 1.4 .

1 - از جمله مهم ترین تغییرات بهبود سئوی قالب در بخش صفحه محصول میباشد که تگ ها و کلمات کلیدی هر محصول را زیر توضیحات همان محصول نمایش میدهد که برای سئو بسیار مفید است .

2 - نمایش meta title هر محصول در بالای توضیحات آن محصول برای سئوی بهتر با تگ

3 - اصلاح باگ موجود در صفحه شاخه ها در هنگام استفاده از ماژول جستجوی لایه ای

4 - اصلاح باگ بیرون زدگی محصولات از کادر در تعداد محصول بالا در صفحه شاخه ها و صفحه اصلی

5 - اصلاح باگ به هم ریختگی در صفحه شاخه ها و محصولات پرطرفدار در صورت موجود نبودن یک محصول

6 - اصلاح باگ فاصله داشتن کادر جستجو و بخش ورود و خروج از سمت راست در هدر سایت .

7 - اصلاح بهم ریختگی در پایین صفحه شاخه ها ( PAGINATION )

و ....

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اطلاعیه باگ مهم :

دوستانی که قالب نسخه 1.5 رو خریداری کرده اند توجه کنند یک باگ در نسخه زیپ قالب وجود داشت که موقع ایمپورت تعدادی تصاویر اضافه در بخش مدیریت ایجاد میکرد ، که باعث اشغال بیهوده فضای هاست شما خواهد شد .

برای حل این مشکل اگر قالب رو از طریق ماژول واردسازی قالب نصب کرده این ، به قسمت مدیریت / تنظیمات / تصاویر رفته و هر عکسی که آخرش عبارت default رو نداره حذف کنید . دقت کنید که اشتباهی حذف نکنید . حدود 8 تاشون باید حذف بشن . سپس پایین همون صفحه روی ایجاد دوباره بندانگشتی ها کلیک کنید و صبر کنید تا همه عکسا دوباره سازی بشن .

عدم انجام اینکار باعث میشه بی جهت حجم فروشگاه شما تا 3 برابر افزایش پیدا کنه .

شاد باشین

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

قالب دارچینا 2 برای پرستاشاپ 1.5 ، هم اکنون به نسخه 2.3 ارتقا یافت . هم اکنون خریدارانی که قبلا نسخه 2 رو خریداری کرده بودند میتوانند از حساب کاربری خود نسخه جدید را دریافت نمایند و از حالت فشرده خارج کنند و در هاستشون جایگزین کنن . توجه کنید اونایی که قبلا خریدن نیاز نیست دوباره قالب رو ایمپورت کنند .

تغییرات در این نسخه و آپدیت :

1 - افزودن رنگ به دکمه های مراحل خرید

2 - استایل و شکل ظاهری بهتر صفحه سبد خرید

3 - نمایش نام کامل محصول در صفحه اول و صفحات داخلی

4 - استفاده از فونت فارسی در اکثر بخش های قالب

5 - رفع باگ موجود در صفحه شاخه ها که باعث عدم نمایش درست زیرشاخه ها میشد

6 - تغییرات در استایل بلوک سمت راست محصولات جدید

7 - تغییر سایز عکس صفحه محصول از 264 به 300 پیکسل

8 - تغییرات ظاهری در بخش های ورود و ثبت نام

لینک به دیدگاه

سپاس از زحمات شما بهمن عزیز و وقتی که میگذارید؛

تو قسمت شاخه ها فونت بهم ریخته شد که !

مشکل سبد خرید هم هنوز همونشکلی هست...

http://shop.persiansmart.com

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز مشکل شما ربطی به قالب نداره . شما کلا قالب رو از رو هاستتون پاک کنید بعد قالب جدید رو دانلود و از طریق ماژول ایمپورت کنید .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

ممنونم قالب خیلی خوبیه، فقط مری خواستم بدونم واسه نسخه 1.5 آموزش نصب نداری ؟ من می خوام نسخه 1.5 رو خریداری کنم می خواستم بدونم پشتیبانی داره که اگه جایی به مشکل خوردم کمکم کنید ؟

لینک به دیدگاه

نصب نسخه 1.5 با نسخه 1.4 فرقی نمیکنه و همون مراحله تقریبا ، شاید یکمی شکل و نوشت های ماژول ایمپورت قالب فرق میکنه . کلیه قالب ها پشتیبانی دارن ، البته پشتیبانی قالب های اشتراکی ارزان قیمتی مثل این قالب ، در همین انجمن و تاپیک مخصوص هر قالب صورت میگیره . قالب های گران تر از طرق ایمیل و مسنجر و ... پشتیبانی دارن .

لینک به دیدگاه

آقا موقع نصب این ارور رو می ده و بعد از نصب هم سرور ارور، مشکل چیه ؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

Warning: Copy/Paste your errors if you want to manually set the image type (in the "Images" page under the "Preferences" menu):

Some kind of image could not be added because they exists. Here's the list:

• Name image type: small_default (Width: 45px, Height: 45px)
  • Name image type: medium_default (Width: 58px, Height: 58px)
  • Name image type: large_default (Width: 300px, Height: 300px)
  • Name image type: thickbox_default (Width: 600px, Height: 600px)
  • Name image type: category_default (Width: 500px, Height: 150px)
  • Name image type: home_default (Width: 124px, Height: 124px)
  • Name image type: scene_default (Width: 520px, Height: 189px)
  • Name image type: m_scene_default (Width: 161px, Height: 58px)

لینک به دیدگاه

این خطاهایی که نوشتین اهمیتی نداره و تو نصب همه قالب ها اینا رو مینویسه . اما بعد نصب قالب اگه سرور ارور میده برین به :

بخش مدیریت/پارامترهای پیشرفته / در این صفحه کامپایل اجباری رو انتخاب کنید و همچنین کش رو خاموش کنید ، برین کمی پایینتر و بهینه سازی آپاچی را روشن کنید .

بخش مدیریت / تنظیمات / سئو و url / در این صفحه لینک اشنا را روشن کنید .

بعد که اینکارا رو کردین برین به فروشگاهتون و کش مرورگر رو خالی کنید . اگه درست شد که شد ، نشد مشکل از یه جای دیگس و به قالب مربوط نمیشه . البته بهتر بود موقع خرید نصب قالب رو هم انتخاب می کردین تا بدون دردسر قالب روی فروشگاهتون در عرض چند دقیقه نصب میشد . به هر حال موارد بالایی رو انجام بدین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...