رفتن به مطلب

تاپیک اصلی قالب دارچینا

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 89
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

نمیشه فقط اعداد فارسی نباشن ، این امکان پذیر نیست ، فقط میشه کل فونت فروشگاه رو عوض کنید و تاهوما بذارین که اونم روالش اینه تو کل فایل های css قالب بگردین و هر چی فونت هست تاهوما کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

ایمیلی قرار نیست دریافت کنید ، اطلاعات مدیریت پرستاشاپتون رو پیام خصوصی کنید یا از بازارچه از بخش تماس با ما ارسال کنید تا براتون نصب بشه .

لینک به دیدگاه

ممنون لطف کردید

ُسلام مجدد

انگار مشکلات ما تمامی نداره :D

دوستان من اومدم دست کاری کنم گند زدم

اسلایدرم اومده اون پایین زیر محصولات جدید و پر طرفدار چجوری ببرمش اون بالا دوباره؟

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دوستان من شاخه اضافه کردم اما توی خانه به نمایش در میاد و من میخوام که جداگانه بالای قالب در کنار خانه به نمایش در بیاد باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

از پیکربندی ماژول منو ، میتونید منو رو ویرایش کنید .

اسلایدر هم از بخش ماژول ها /جایگاه به بخش ویرایش زنده برین و با ماوس بکشین بندازین بالای سایت .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز من این قالب رو دیروز خریداری کردم و از طریق مدیریت ایمپورت کردم همه چی درسته اما منو پایین صفحه نمیاد در ضمن اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور میتونم سایز لوگو رو تغییر بدم

با تشکر

لینک به دیدگاه

منو پایین صفحه باید از ماژول بلوک مدیریت محتوا تنظیم کنید . یعنی باید تیک بزنید چه چیزهایی تو پایین سایت باشه .

سایز لوگو ثابته و نمیتونید تغییرش بدین .

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

با سلام و خسته نباشید

سوالی که داشتم سایز تصاویر اسلایدر تصویری باید چه انداره ای باشه که به طور کامل فیت اسلایدر بشه الان من با هر سایزی میزارم نصف اون انداره میشه و فیت نمیشه حتی اندازه ی 535*300 که الان در تنظیمات اسلایدر هست ؟!

لینک به دیدگاه

عرض رو باید 700 پیکسل بزنید . ارتفاع رو هر چقدر خواستین متناسب با عکستون بزنید . اما عکسی که میذارین و طراحی کردین حتما باید 700 پیکسل عرض داشته باشه حداقل .

تو تنظیمات اسلایدر هم بزنید عرض رو : 700

لینک به دیدگاه

سلام . یه مشکلی که من دارم با قالب وقتی مرورگر را زوم می کنم چینش محصولالت بهم میخوره بجای اینکه محصولات 4 تا 4 تا کنار هم قرار بگیرند 3 بالا 1 دونه زیر میشه و قالب بهم میریزه . آیا حل شدنیه

لینک به دیدگاه

مرورگر رو که نباید زوم کرد :) زوم کنید مسلما به مشکل میخوره خیلی از قالب ها . نه راه حلی ندارم :)

چشام ضعیفه :D . این مشکل فکر کنم تو پرستا شاپه هست چون تو توی سایت ها و فروشگاه های دیگه تست میکنم مشکلی نیست . بازم تشکر از پاسخگویی همیشگی شما .
لینک به دیدگاه

چه ربطی به پرستاشاپ داره . این به قالب مربوطه نه به پرستاشاپ .

آخه قالب های زیادی را دیدم نمونش قالب های که تو بازارچه هستش چندتاش را تست کردم همین مشکل را داشت ( تجاری ها را میگم)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام - چطور می تونم واحد ریال مندرج را از سمت راست به سمت چپ ببرم.؟؟؟؟ در ضمن من هرچی محصول ایجاد می کنم در نمایش می زنه موجود نیست و کلید اضافه به سبد هم خاموش می باشد..؟؟!!!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

من لوگوم سایز 125*125 هست فرمت png نام فایل هم logo

وقتی از تنظیمات قالب میزارم آپلود میکنه و از اونجایی که سایت رو در حالت تعمیر گذاشتم در اون صفحه هم که میزنه سایت فعلا تعطیله لوگو رو نمایش میده اما در صفحه ی اصلیه سایت به جای لوگو علامت سوال هست ، انگار که چیزی نیست اصلا

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

آموزش شاید پاک شده از رو سرور ، چون مال خیلی وقت پیشه . نصب خیلی سادس . وارد ماژول واردسازی /استخراج قالب بشین و فایل قالب رو ایمپورت کنید و next بزنید همه رو . اگه نتونستین نصب کنید ، مشکلی نیست ، اطلاعات مدیریت رو ارسال کنید برام تو پیغام خصوصی ، براتون نصب میکنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...