رفتن به مطلب

تاپیک اصلی قالب دارچینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

سوالم یک مقدار کلی هست ولی بی ارتباط با این قالب هم نیست

وقتی ماژول محصولات هم شاخه یا . . . را فعال می کنم در قالب نشان نمیده

آیا قالب این قابلیت را نداره ؟

بر فرض اگه قالب این قابلیت را نداره پس هدف ماژول چیه ؟! مگه نباید یک سری امکانات اضافه را در اختیار ما قرار بده ؟! (دقیقا همون اتفاقی که در وردپرس میفته)

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 89
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

هر ماژول جایگاه خاص خودش رو داره

مثلا محصولات هم شاخه مربوط به صفحه محصول هست و در اونجا محصولات هم شاخه اون محصول رو نشون میده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

هر ماژول جایگاه خاص خودش رو داره

مثلا محصولات هم شاخه مربوط به صفحه محصول هست و در اونجا محصولات هم شاخه اون محصول رو نشون میده

موفق باشید

سلام

بله ، این موضوع را میدونم

ولی مساله اینجاست که نشان نمیده

ماژول های دیگه ای هم هستند که همین مورد را دارند و در قالب دارچینا نمایش داده نمیشن

لینک به دیدگاه

قالب پیشفرض پرستا سه ستونه هست ، قالب دارچینا دو ستونه ، طبیعتا ماژول هایی که در ستون چپ هستند در قالب دارچینا نشون داده نمیشن و باید از بخش جایگاه ها به ستون راست منتقلشون کنید

لینک به دیدگاه

ممنون ، متوجه شدم و مشکلم حل شد

همیشه فکر می کردم بخش جایگاه ها چیز بی ارزشی هست ولی حالا متوجه شدم که چقدر کارایی داره

البته نشاندن ماژول در جایگاه مناسب خودش هم کار راحتی نیست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام داداش

من این قالب رو از بازارچه گرفتم به همراه ماژول شاخه هادر صفحه اصلی..

ولی اصلا با هم ست نیستن.. ست کردن این ماژول با این قالب شامل پشتیبانی این قالب میشه؟

لینک به دیدگاه

ست کردن ماژول ها با قالب جزو پشتیبانی نیست دوست عزیز . چون ممکنه یکی صد تا ماژول بخره ، نمیشه که طراح قالب اینو برعهده بگیره و غیر منطقی می باشد . اگه قرار بر سازگاری باشه ، فروشنده ماژول و یا همان نویسنده ماژول اولویت داره ، چون ماژول اونه که با قالب سازگار نیست :) البته سازگار کردن ماژول ها با قالب شما نیز جزو وظایف و خدمات پشتیبانی نویسندگان اونا هم نمیشه مگر اینکه در توضیحات محصول نوشته باشن که رایگان سازگار میکنن .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام و خدا قوت

من این قالب را خیلی وقت پیش از طریق ماژول نصب کرده بودم و امروز متوجه یک سری مشکلات شدم :

1) وقتی روی قسمت نظرات ، ارسال به دوستان و . . . کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته

2) در صفحه ی محصول وقتی موس را روی عکس محصول میبرید ، عملیات بزرگنمایی درست انجام نمیشه

3) مثلا حداقل تعداد برای خرید یک محصول 20 عدد هست ، وقتی روی افزودن به سبد در صفحه اصلی یا صفحات دسته بندی ها کلیک می کنید پیغام میده که : شما حداقل 20 تعداد را باید اضافه نمایید ، در حالی که منطقی تر اینه که همون حداقل تعداد را اضافه کنه به سبد خرید

4) در آدرس زیر هم ببینید بعضی از محصولات دکمه ی افزودن به سبد را نداره و بعضی داره

http://novintarin.ir/28-Home-interior-decoration?id_category=28&n=50

یا علی

لینک به دیدگاه

1 - این مشکل فکر کنم از ماژول فروش ضربدری هست ( همون خریدارن این محصول این کالاها رو نیز خریده ایند ) اونو غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا نه . البته شایدم ماژولی رو آپدیت کردین .

2 - اطلاعات هاست برم پیغام خصوصی کنید درستش کنم .

3 - این شیوه کار پرستاشاپه و ربطی به قالب نداره .

4 - اینم به دلیل اینه که شاید تعداد موجودی تعریف نکردین برای اون محصول یا اینکه اون ترکیب که تعیین کردین مشکلی داره . اینم اطلاعات مدیریت ارسال کنید بررسی کنم واستون .

لینک به دیدگاه

مشکل زوم تصویر حل شد . مشکل نبود دکمه سبد خرید برای برخی محصولات هم واسه اینه که اون محصولات حداقل خرید تعیین کردین . موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از وقتی که گذاشتید

در مورد نبودن دکمه ی سبد خرید :

من برای همه ی محصولات حداقل خرید تعیین کردم ولی فقط برای بعضی ها افزودن به سبد خرید را نمایش نمیده

البته کلا مشکل خاصی نیست و حل هم نشه مساله ای نیست

لینک به دیدگاه

این مشکل قالب نیست دوست عزیز ، ساختار پرستاشاپ همینه که وقتی حداقل تعداد تعیین میکنید دکمه سبد خرید حذف میشه . تو همه قالب ها همینطوریه .

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

قالب دارچینا نسخه 1.5 رو رایگان کردم ، این قالب فروخته نمیشه از این

تاریخ و پشتیبانی هم نداره ، میتونید از بازارچه دانلود کنید و برای

پرستاشاپ 1.5 استفاده کنید . از همین پست هم میتونید دانلود کنید

darchina2.zip

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...