رفتن به مطلب

اسکریپت رایگان پرداخت آنلاین با مبلغ دلخواه بانکهای ملی و صادرات و پارسیان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت عزیزان پرستاشاپی

در خیلی از سایتها دیدم که چندین نفر از هموطنان عزیز دنبال اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های ملی و صادرات و پارسیان هستند و خیلی پست ها دادند کسی جوابشون رو نداده درخواست اسکریپت کردند کسی نداده یا درخواست پول برای نوشتنش کرده گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

برای تنظیمات بانک ملی و صادرات کافیه که در فایل confirm.php به جای your log in ID شماره آی دی که از بانک صادرات یا ملی گرفته اید را وارد کنید و به جای your transactionKey ترانس اکشن کی را که از بانک مربوطه گرفته اید را وارد کنید.

و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .

موفق و پیروز در پناه خدا باشید.

melli.zip

saderat.zip

pec24-onlinepay-fix.zip

pecco24-onlinepay-fix.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

با سلام و تشکر از همت عالی و روحیه متعالی شما، خداوند عزیزان سفرکرده شما را قرین رحمت بیکرانش بفرماید. لطفا اسکریپت تست شده و بدون نقص پارسیان را هم اگر دارید محبت کنید. سپاس
لینک به دیدگاه

اسکریپت پارسیان را هم دارم تست کرده ام درست کار نمیکنه و نیاز به کمی تغییرات داره اگر از دست خودم بر بیاد اصلاحش میکنم همینجا قرار می دم اگر نتونستم از دوستان کمک میگیرم

لینک به دیدگاه

همانطور که قولش را داده بودم اسکریپت اصلاح شده رایگان بانک پارسیان را هم به پست اول اضافه کردم.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

اسکریپت پرداخت بانک پارسیان که امروز ظهر پیوست کرده بودم موقع برگشت از سایت بانک یک ایراد جزیی داشت که رفع شد و مجدداً آپلود کردم از عزیزانی که قبل از ساعت 22 شب دانلود کرده اند خواهشمندم مجدداً دانلود و نصب کنند این اسکریپت را 20 بار تست کردم بدون هیچ مشکلی کار می کند و موقع برگشت از سایت بانک شماره تراکنش را هم نشان می دهد

ضمناً اطلاعات خرید مشتری در فایل دیتابیس ذخیره می شود و فروشنده در بخش مدیریت yoursite.com/admin.php با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دیفالت admin می تواند اطلاعات مشتریانی که پرداخت انجام داده اند را ببیند و ویرایش کند و در همان بخش هم می توانید در خصوص تغییر رمز عبور بخش مدیریت اقدام کنید.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز همین ماژول و که واسه بانک پارسیان ارائه کردید واسه پاسارگادش و ندارید. لطفا هزینه نوشتن ماژولش و برام پی ام کنید برای پاسارگاد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

متاسفانه من تسلط کامل به این کار ندارم و نمی تونم اسکریپت پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد را بنویسم . پیشنهاد می کنم از مدیران این انجمن بخواهید که برای نوشتن اسکریپت کمکتان کنند یا کسی را که در این کار کاملاً استاد است به شما معرفی کنند

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

پست اول آپدیت شد و اسکریپت پرداخت آنلاین بانک پارسیان مخصوص سرور جدید هم به پست اول پیوست گردید.

لینک به دیدگاه

و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .

با سلام و احترام. اسکریپت قدیمی را حذف و اسکریپت جدید را نصب کردیم و پورت 27635 نیز باز است اما پس از تکمیل اطلاعات صفحه پرداخت به درگاه پارسیان وصل نشده و خطای زیر مشاهده میشود:

عمليات قبلا با موفقيت انجام شده است.

this is unsucccessfull connection [XX2]

لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

لینک به دیدگاه

از طرف بانک چی ؟ مطمئن هستید سرور بانکی تان بر روی سرور جدید set شده ؟ آی پی سرور هاستتان را به بانک داده اید ؟

اگر تمام این موارد ok هستند همینجا اطلاع بدید تا دوباره اسکریپت جدید را بررسی کنم

لینک به دیدگاه

از طرف بانک چی ؟ مطمئن هستید سرور بانکی تان بر روی سرور جدید set شده ؟ آی پی سرور هاستتان را به بانک داده اید ؟

اگر تمام این موارد ok هستند همینجا اطلاع بدید تا دوباره اسکریپت جدید را بررسی کنم

با سلام و احترام. از آنجا که ماژول پارسیان در حال حاضر کار میکند و فقط اسکریپت جدید این خطا را میدهد به نظرم از طرف بانک ok می باشد. سپاس

لینک به دیدگاه

شما پس از آپلود اسکریپت در هاست تان فایل database.sql را در دیتابیس تان ایمپورت کرده اید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما پس از آپلود اسکریپت در هاست تان فایل database.sql را در دیتابیس تان ایمپورت کرده اید ؟؟؟

با سلام و تشکر، بلی، مطابق دستور پست اول اقدام شده، در حقیقت چون یکبار اسکریپت قدیمی را راه اندازی و کار کرده بود، اسکریپت جدید را هم مطابق دستورالعمل پیش رفتیم. سپاس
لینک به دیدگاه

من اسکریپت را یکبار دیگر با دقت کامل بررسی کردم همه چیز دقیق و صحیح است هیچ مورد خاصی نبود .

تنها موردی که به نظرم می رسه اینکه شما دیتابیسی را که قبلاً در هاستتان ایجاد کرده بودید را حذف کرده و از نو بسازید و دیتابیس این اسکریپت را در آن ایمپورت کرده و به پوشه اسکریپت در هاستتان یک دسترسی ftp تعریف کنید و اطلاعاتش را همراه با اطلاعات دیتا بیس به من بدهید تا بر روی هاستتان تست کنم چون من بخاطر بسته بودن پورت 27635 اکثر هاستها سرور بانک پارسیانم را به سرور قدیم تغیر دادم و امکان تست را ندارم .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

دوستان،خطای زیر مشاهده می شود:

wsdl error: Getting 
https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl - HTTP 
ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host
url: https://www.pec24.com:443/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl
content_type: 
http_code: 0
header_size: 0
request_size: 0
filetime: -1
ssl_verify_result: 0
redirect_count: 0
total_time: 29.998685
namelookup_time: 0.001533
connect_time: 0
pretransfer_time: 0
size_upload: 0
size_download: 0
speed_download: 0
speed_upload: 0
download_content_length: -1
upload_content_length: -1
starttransfer_time: 0
redirect_time: 0

لینک به دیدگاه

قبل از هر کاری سرویس telnet را در ویندوزتان فعال کنید

براي آگاهی از باز بودن یک پورت بايد به آن پورت Telnet می زنيد. براي telnet کردن در command prompt دستور زير را تايپ کنيد:

telnet hostname portnum

در اين دستور به‌جاي hostname شماره ip و يا نام سايت را وارد مي‌کنيد و به‌جاي portnum شماره پورت را وارد می کنید

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

بله 100% چون هم ماژول و هم اسکریپت هر دو از پورت 443 هاست شما استفاده می کنند برای رفع این مشکل می توانید از سرویس دهنده هاستتان بخواهید پورت مورد نظر را برایتان باز کنند .

لینک به دیدگاه

سلام

کار جالبی انجام دادید که واقعا ممنون شما هستم.

پیشنهادی داشتم :

1- حالتی طراحی بشود که هر سه ماژول و حتی ماژول های جدید دیگر به شکل یک سیستم منسجم پرداخت یکجا قابل نصب باشد.

2- قالب به نحوی مناسب سازی شود. که از طریق تلفن همراه + اینترنت سیمکارت با این سیستم بتوان عمل پرداخت انجام داد.

3. ممکنه برای ماژول بانک ملی هم بانک اطلاعاتی طرح شود؟

از توجه شما ممنون هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام. اسکریپت قدیمی را حذف و اسکریپت جدید را نصب کردیم و پورت 27635 نیز باز است اما پس از تکمیل اطلاعات صفحه پرداخت به درگاه پارسیان وصل نشده و خطای زیر مشاهده میشود:

در صورتی که به چنین مشکلی برخورد کردید

فایل زیر را باز کنید

func/f__epay.php

در خط 96 اعداد زیر را پیدا کنید

10001001

حالا آن را با یکی از اعداد زیر تغییر دهید دهید:

10101000

11000001

10011001

10101001

10111001

10101101

لینک به دیدگاه

در صورتی که به چنین مشکلی برخورد کردید

فایل زیر را باز کنید

func/f__epay.php

در خط 96 اعداد زیر را پیدا کنید

10001001

حالا آن را با یکی از اعداد زیر تغییر دهید دهید:

10101000

11000001

10011001

10101001

10111001

10101101

با سلام و تشكر، بفرموده عمل شد و مشكل برطرف گرديد. سپاسگزارم از راهنمايي ارزنده جنابعالي. لطفا در مورد علت عدم اتصال به درگاه بانك ملي هم اعلام نظر فرماييد. ما از بانك مرچنت اي دي و كليد تراكنش را گرفته ايم و در ماژول ملي قرار داده ايم اما وقتي روي لوگوي پرداخت ملي كليك ميشود به درگاه پرداخت ملي نميرود و وارد يك صفحه از فروشگاه ميشود. با بانك هم چك كرديم مشكلي از طرف بانك نبود!. سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...