رفتن به مطلب

اسکریپت رایگان پرداخت آنلاین با مبلغ دلخواه بانکهای ملی و صادرات و پارسیان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت عزیزان پرستاشاپی

در خیلی از سایتها دیدم که چندین نفر از هموطنان عزیز دنبال اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های ملی و صادرات و پارسیان هستند و خیلی پست ها دادند کسی جوابشون رو نداده درخواست اسکریپت کردند کسی نداده یا درخواست پول برای نوشتنش کرده گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

برای تنظیمات بانک ملی و صادرات کافیه که در فایل confirm.php به جای your log in ID شماره آی دی که از بانک صادرات یا ملی گرفته اید را وارد کنید و به جای your transactionKey ترانس اکشن کی را که از بانک مربوطه گرفته اید را وارد کنید.

و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .

موفق و پیروز در پناه خدا باشید.

با تشکر از شما

من بانک ملی رو گرفتم و طبق گفته شما انجام دادم

ولی بانک از من آدرس بازگشتی میخواد

میشه راهنمایی کنیدتا این ادرس بازگشتی رو بسازم

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز آدرس برگشتی را باید همانند نمونه زیر به بانک ارائه دهید :

به فرض اینکه آدرس سایت شما www.yourshop.com باشد می شود این:

http://www.yourshop.com/modules/mellipayment/receipt.php

یا علی

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان ممنون از شما فقط من خیلی مبتدیم و بلد نیستم کلا چجوری اینو نصب کنم یا دیتابیس را ایمپورت کنم یا بسازم کلا بلد نیستم میشه یادم بدین خیلی نوکرم ممنون از همتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر منظورتان از (اینو) همان اسکریپت پرداخت آنلاین بانک پارسیان هست ( چون ملی و صادرات بدون دیتابیس هستند )

1. فایل اسکریپت مورد نظرتان را در هاست تان آپلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید

2. به بخش mysql هاست تان مراجعه کرده و یک دیتابیس با نام دلخواهتان بسازید

3. وارد بخش مدیریت دیتابیسی که ساختید بشید (phpmyadmin)

4. در تب های بالایی بر روی import کلیک کنید و در بخش مربوطه فایل دیتابیس موجود در اسکریپت پارسیان را که در فولدری از کامپیوتر خود استخراج کرده اید را انتخاب کرده و بر روی دکمه go کلیک کنید

5. اکنون در بخش مدیریت فایل هاستتان وارد شده و اطلاعات مربوط به دیتابیس و درگاه بانکی تان را در بخش هایی که در پست اول عرض کردم وارد کرده و ذخیره کنید

اکنون می توانید اسکریپت مورد نظر ( بانک پارسیان ) را از محلی که نصب کرده اید فراخوانی و اجرا کنید

یا علی

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .

با سلام و احترام. اسکریپت قدیمی را حذف و اسکریپت جدید را نصب کردیم و پورت 27635 نیز باز است اما پس از تکمیل اطلاعات صفحه پرداخت به درگاه پارسیان وصل نشده و خطای زیر مشاهده میشود:

عمليات قبلا با موفقيت انجام شده است.

this is unsucccessfull connection [XX2]

لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس

عمليات قبلا با موفقيت انجام شده است.

در صورتی که به چنین مشکلی برخورد کردید

فایل زیر را باز کنید

func/f__epay.php

در خط 96 اعداد زیر را پیدا کنید

10001001

حالا آن را با یکی از اعداد زیر تغییر دهید دهید:

10101000

11000001

10011001

10101001

10111001

10101101

با سلام و تشكر، بفرموده عمل شد و مشكل برطرف گرديد. سپاسگزارم از راهنمايي ارزنده جنابعالي. لطفا در مورد علت عدم اتصال به درگاه بانك ملي هم اعلام نظر فرماييد. ما از بانك مرچنت اي دي و كليد تراكنش را گرفته ايم و در ماژول ملي قرار داده ايم اما وقتي روي لوگوي پرداخت ملي كليك ميشود به درگاه پرداخت ملي نميرود و وارد يك صفحه از فروشگاه ميشود. با بانك هم چك كرديم مشكلي از طرف بانك نبود!. سپاس

با سلام

چند بار این پیغام خطا مشاهده شد و تغییر اعداد دیگر جواب نمیدهد آیا راه حلی پیشنهاد میکنید؟. سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

در خیلی از سایتها دیدم که چندین نفر از هموطنان عزیز دنبال اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های ملی و صادرات و پارسیان هستند و خیلی پست ها دادند کسی جوابشون رو نداده درخواست اسکریپت کردند کسی نداده یا درخواست پول برای نوشتنش کرده گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

برای تنظیمات بانک ملی و صادرات کافیه که در فایل confirm.php به جای your log in ID شماره آی دی که از بانک صادرات یا ملی گرفته اید را وارد کنید و به جای your transactionKey ترانس اکشن کی را که از بانک مربوطه گرفته اید را وارد کنید.

ضمن تشکر ویژه از شما .

من وقتی مبلغ رو انتخاب میکنم میره روی confir.php این اررور هارو میده :

Notice: Undefined index: amount in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 42

Notice: Undefined index: description in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 44

Notice: Use of undefined constant YmdHis - assumed 'YmdHis' in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 48

لطفا مبلغ پرداختي خود را تاييد کنيد:

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من تسلط کافی برای راه اندازی درگاه تو سایتم و ندارم

لطف میکنید راهنماییم کنید؟

درگاهی که گرفتم از بانک ملیه

ممنون میشم

[email protected]

لینک به دیدگاه

خوشبختانه مدیران زحمتکش انجمن پرستاشاپ ماژولهای رایگان بسیاری از بانک ها را که بانک ملی یکی از آنهاست نوشته و برای عموم کاربرانشان ارائه کرده اند شما هم ماژول بانک ملی را از انجمن دانلود کرده و در فروشگاهت نصب کن .

ضمناً بانک ملی یکی از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی را داره و فروشگاه داران را اذیت نمی کنه.

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

سلام

دوستان من دائما این پیامو دریافت می کنم

پين فروشنده درست نميباشد.

در صورتی که پینم هم درسته !!!چکا کنم؟

لینک به دیدگاه

در هنگام استفاده از کدام بانک به مشکل بر می خورید ؟ درگاه های بانک ملی و صادرات تغییرات کلی داشته اند و احتمالاً اسکریپت های موجود برای این منظور باید تغییراتی ببینند تا به درستی عمل کنند

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر ویژه از شما .

من وقتی مبلغ رو انتخاب میکنم میره روی confir.php این اررور هارو میده :

Notice: Undefined index: amount in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 42

Notice: Undefined index: description in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 44

Notice: Use of undefined constant YmdHis - assumed 'YmdHis' in D:\xampp\htdocs\pay\confirm.php on line 48

لطفا مبلغ پرداختي خود را تاييد کنيد:

دوست گرامی ماژول های بانکی روی زمپ و ومپ و کلا روی لوکال کار نمی کنن
لینک به دیدگاه

در هنگام استفاده از کدام بانک به مشکل بر می خورید ؟ درگاه های بانک ملی و صادرات تغییرات کلی داشته اند و احتمالاً اسکریپت های موجود برای این منظور باید تغییراتی ببینند تا به درستی عمل کنند

بانک پارسیان
لینک به دیدگاه

• 5 months later...

همین اسکریپت رو باز کنید برای بانک ملت لینک قدیمی سایت ملت رو بردارید لینک های شاپرک را بگذارید . همین . میشه شاپرک

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام ببخشید من خیلی مبتذی هستم

اول باید فایل زیپ شده رو در روت اکسترکت کنم؟

دوم ادرس دیتابیسی که ساخته ایم رو چطوری به دست بیارم

سوم اون ادرس رو $GLOBALS['dtbname'] = 'db'; اینجا به جای db وارد کنم؟!

چهارم بعد که اینکارها انجام شد باید لینکی که به دست میاد (از کجا ) رو قرار بدم روی سایت کلیک که کردن میره برای دادن مبلغ و حرکت به سمت سایت بانک؟

پنجم : در این ماه مبارک خداوند قرین رحمت کنه رفتگان شما رو

با تشکر

لینک به دیدگاه

براتون نصب کردم اما قبل از استفاده باید بفرمائید که درگاه تان روی شاپرک ست شده یا نه تا من لینکش را تنظیم کنیم ضمناً پین کد پارسیانتان را هم برایم خصوصی بفرستید

لینک به دیدگاه

نصبش کردم آماده استفاده است . از لینک زیر می توانی استفاده کرده و با استفاده از ماژول قرار دادن عکس یا متن یک گزینه پرداخت مبلغ دلخواه را در سایتتان قرار دهید

http://foroosh110.ir/pay

اگر راضی بودی این شب جمعه ای برای شادی روح والدین من فاتحه ای بخوان.

یا علی

ضمناً آموزش خاصی نداره که من به شما یاد بدهم . یک پوشه در هاست تان می سازید و محتویات فایل زیپ را در داخل پوشه خالی می کنید و در پست اول هم گفتم که تنظیمات را در فایل config.php انجام می دهید و یک اس کیو ال می سازید و اس کیو ال موجود در داخل پوشه که زیپ شده را در داخل اس کیو الی که خودتان ساخته اید ایمپورت می کنید فقط همین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...