رفتن به مطلب

اسکریپت رایگان پرداخت آنلاین با مبلغ دلخواه بانکهای ملی و صادرات و پارسیان

پست های پیشنهاد شده

ضمناً اطلاعات خرید مشتری در فایل دیتابیس ذخیره می شود و فروشنده در بخش مدیریت yoursite.com/admin.php با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دیفالت admin می تواند اطلاعات مشتریانی که پرداخت انجام داده اند را ببیند و ویرایش کند و در همان بخش هم می توانید در خصوص تغییر رمز عبور بخش مدیریت اقدام کنید.

سلام وقت بخیر

این ادرس رو که میزنم خطای این صفحه موجود نیست میزنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از لحاظ پرداخت که مشکلی نداری و با موفقیت انجام شده و کد تراکنش هم داده براتون

اون آدرس هم که دقت نکردی ! چون در ساب دامین نصب شده و در واقع آدرس شما به این شکل خواهد بود

yoursite.com/pay/admin.php

من تستشش کردم درسته و کار می کنه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام ناصرجان

می خواستم بدونم از این اسکریپت ای که شما زحمت کشیدی و ساختی چطور می تونم برای یانک سامان استفاده کنم؟! 

راستش یکم تلاش کردم اما نتونستم نتیجه ای بگیرم!! 

متشکرم!

مرکز ترجمه و دانلود مقاله رُز

با سلام خدمت عزیزان پرستاشاپی

در خیلی از سایتها دیدم که چندین نفر از هموطنان عزیز دنبال اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های ملی و صادرات و پارسیان هستند و خیلی پست ها دادند کسی جوابشون رو نداده درخواست اسکریپت کردند کسی نداده یا درخواست پول برای نوشتنش کرده گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

برای تنظیمات بانک ملی و صادرات کافیه که در فایل confirm.php به جای your log in ID شماره آی دی که از بانک صادرات یا ملی گرفته اید را وارد کنید و به جای your transactionKey ترانس اکشن کی را که از بانک مربوطه گرفته اید را وارد کنید.
و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .
موفق و پیروز در پناه خدا باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

خطاي نامشخص [st:]

this is unsucccessfull connection [XX2]

ERROR = HTTP Error: cURL ERROR: 28: Operation timed out after 30000 milliseconds with 0 bytes received

url: https://pec.shaparak.ir:443/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx

content_type:

http_code: 0

header_size: 0

request_size: 861

filetime: -1

ssl_verify_result: 0

redirect_count: 0

total_time: 30.407973

namelookup_time: 2.5E-5

connect_time: 0.090185

pretransfer_time: 0.382254

size_upload: 620

size_download: 0

speed_download: 0

speed_upload: 20

download_content_length: -1

upload_content_length: 0

starttransfer_time: 0

redirect_time: 0

certinfo: Array

redirect_url:

سلام

اقا این خطا رو میده .چیکار باید کرد

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

من نصب کردم به بانک وصل میشه و مبلغ رو هم کم میکنه ولی به سایت که بر میگرده ارور 404 میده از کارشناس بانک سوال کردم میگه که در زمان برگشت مشکل داره به کجا باید برگرده !؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

این فایل را از هاستت دانلود کن اینجا پیوست کن نگاه کنم

آدرس پوشه ای که داخلش نصب کردی را هم بنویس

کل فایلو گذاشتم داخل سایت تو پوشه pay نصب کردم

pay.zip

لینک به دیدگاه

سلام

این فایل را جایگزین فایل قبلی بکن اگر درست شد که هیچ اگر نه اطلاع بده بیشتر بررسی کنمconfig.php

لینک به دیدگاه

سلام

این فایل را جایگزین فایل قبلی بکن اگر درست شد که هیچ اگر نه اطلاع بده بیشتر بررسی کنمhttp://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifconfig.php

ممنون جایگزین کردم فرقی نکرد زمان برگشت به سایت ارور 404 میده

لینک به دیدگاه

امشب نصب و بررسی اش می کنم و اگر موردی بود که بتوانم مشکلش را حل کنم براتون اینجا پیوست می کنم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام

من یک ماژول از پرستا استور دارم که بانک پارسیانشو فعال کردم

حالا یک ماژول هم پرداخت با مبلغ دلخواه می خوام می تونم دوباره از پارسیان این استفاده کنم

ایا با نسخه پرستا 1.6.1.4 هم خوانی دارد

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من اول کار گیر کردم. دیتابیس رو ایمپورت کردم و تغییرات config رو هم دادم. ولی خطای زیر رو میده وقتی وارد لینک پرداخت می شم:

PHP Notice: Undefined index: ACT in C:\HostingSpaces\boursaki\boursak.ir\wwwroot\pec24\func\f__common.php on line 10
PHP Notice: Undefined index: ACT in C:\HostingSpaces\boursaki\boursak.ir\wwwroot\pec24\func\f__common.php on line 12

آدرس لینک پرداختم هم این هستش.

http://www.boursak.ir/pec24/

باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام دوستان عزیز. این همان اسکریپت مبلغ دلخواه هستش؟؟ ینی مثلا هر کس وارد دو تا وبسایت من از جمله آبادان مال یا اروند هوپ بشه مثلا هر مقدار دوست داشت میتونه donate کنه ??? ممنون میشم بهم جواب بدید 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز. این همان اسکریپت مبلغ دلخواه هستش؟؟ ینی مثلا هر کس وارد دو تا وبسایت من از جمله آبادان مال یا اروند هوپ بشه مثلا هر مقدار دوست داشت میتونه donate کنه ??? ممنون میشم بهم جواب بدید 

بله دقیقا

لینک به دیدگاه

عزیزان کسی ماژول پرداخت انلاین بانک ملی  برای اسکریپت فریر (virtual freer ) رو نداره؟ ممنون

اینجا انجمن پرستاشاپ هست نه انجمن فریر که درخواست میدید

توی گوگل سرچ بفرمایید موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...