رفتن به مطلب

اسکریپت رایگان پرداخت آنلاین با مبلغ دلخواه بانکهای ملی و صادرات و پارسیان

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی ماژول پرداخت مبلغ دلخواه پرستا شاپ رو نداره ؟ اگه تجاری هست چه قیمتی هستش؟ ممنون میشم دوستان پاسخ بدن

درود , من ندیدم و فکر میکنم فعلا نوشته نشده میتونید تیکت بزنید تا واستون طراحی و برآورد هزینه بشه

https://ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 years later...
این اسکریپت ها رو چطور میشه نصب کرد؟

با سلام خدمت عزیزان پرستاشاپی

در خیلی از سایتها دیدم که چندین نفر از هموطنان عزیز دنبال اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های ملی و صادرات و پارسیان هستند و خیلی پست ها دادند کسی جوابشون رو نداده درخواست اسکریپت کردند کسی نداده یا درخواست پول برای نوشتنش کرده گفتم حالا که من دارم اینجا پیوست بکنم شب جمعه ای شاید کسی بدردش خورد و فاتحه ای برای شادی روح پدر و مادر من خواند.

برای تنظیمات بانک ملی و صادرات کافیه که در فایل confirm.php به جای your log in ID شماره آی دی که از بانک صادرات یا ملی گرفته اید را وارد کنید و به جای your transactionKey ترانس اکشن کی را که از بانک مربوطه گرفته اید را وارد کنید.

و برای تنظیم بانک پارسیان کافیه که در فایل config.php نام و نام کاربری و پسورد و آدرس سرور دیتابیسی که ساخته اید را وارد کنید و در قسمت پائین همان صفحه پین کد دریافتی از بانک پارسیان را وارد کنید و در لاین پائینی پین کد هم آدرس سایت خودتان را به جای yoursite.com قرار دهید و فایل sql موجود در پوشه اصلی را در دیتابیسی که ساخته اید ایمپورت کنید . ضمناً اسکریپت pec24 برای پورت 443 بانک پارسیان ( سرور قدیمی ) تنظیم شده و اسکریپت pecco24 برای پورت 27635 بانک پارسیان ( سرور جدید ) تنظیم شده در صورتی که از اسکریپت مخصوص سرور جدید خواستید استفاده کنید حتماً باید پورت 27635 در هاست شما باز باشد .

موفق و پیروز در پناه خدا باشید.

لینک به دیدگاه

نصبشان خیلی ساده است کافیه در یک پوشه ای در هاست تان آپلود کنید و فایلهایی که گفته شده را طبق راهنما تغییر دهید فقط توجه داشته باشید که این اسکریپت ها برای چندین سال پیش است و از آن موقع تا حالا بانکها چندین بار تغییراتی در سرورهایشان داده اند و احتمالاً این اسکریپت ها دیگر به درستی کار نکنند بهتر است تست بکنید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...