رفتن به مطلب

مشکل ماژول امتیاز دهی به محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام / ماژول امتیاز دهی به محصول که توسط matrix عزیز ترجمه و راست چین شده مشکلی داره اینه که برخی مواقع وقتی ستاره ها را انتخاب و کلیک می کنم، "سپاس از امتیازدهی شما" را نمی آره و در عوض صفحه سفید می آره که یو آر الش اینه:

http://------------------/modules/productrating/rating/db.php?j=10&q=19&t=37.130.229.102&c=10

صفحه کالا که رفرش می کنم امتیاز واسش ثبت شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دو حالت داره و ربطي به ماژول مربوطه نداره و دوستاني كه تست كردن مي تونن بيان كنند:

1 : شما قبل از اينكه صفحه محصول كامل بارگذاري بشه اقدام به راي دادن مي كنيد كه طبيعيه به دليل عدم لود كامل اي جكسش شما به صفحه ديگه اي ميبره و نظر رو ثبت مي كنه ولي نه به صورت عادي

2 : هاستتون ناسازگار و يا دسترسي پوشه اي در هاستتون درست نيست

لینک به دیدگاه

دوست من ماژول تست شده و مشکل نداره

تا آدرس سایت رو ندید نمیشه کمکتون کرد.

شروین جان هرچیزی رو به هاست مربوط نکنید

خیلی از مشکلات مربوط به هاست هم میشه با متدهای برنامه نویسی و با یکی دو خط ویرایش کد حل کرد (البته نه همیشه)

خیلی مشکلات هم با تغییرات توابع و محدودیت های هاست رفع میشه. نباید طوری برخورد بشه که نسبت به واژه هاست حساسیت در کاربران ایجاد کنیم.

از طرفی برخی کاربران دارای سرور مجازی یا اختصاصی هستند و در صورتی که درست راهنمایی بشن میتونن مشکل رو حل کنند.

لینک به دیدگاه

شروین جان هرچیزی رو به هاست مربوط نکنید

خیلی از مشکلات مربوط به هاست هم میشه با متدهای برنامه نویسی و با یکی دو خط ویرایش کد حل کرد (البته نه همیشه)

خیلی مشکلات هم با تغییرات توابع و محدودیت های هاست رفع میشه. نباید طوری

برخورد بشه که نسبت به واژه هاست حساسیت در کاربران ایجاد کنیم.

از طرفی برخی کاربران دارای سرور مجازی یا اختصاصی هستند و در صورتی که درست راهنمایی بشن میتونن مشکل رو حل کنند.

بنده تجريه 5 ساله كاري و عمليم رو در اختيار دوستان قرار مي دم و همانطور كه مي بيني دو مورد هست و تنها به مورد هاست مربوط نميشه و همانطور هم كه مي بيني در درجه دوم قرار گرفته

همچنين ما مديران در پاسخ دهي جواب هاي عمومي براي كاربران فوق مبتدي ارايه مي كنيم و به تخصص كاربر سوال كننده پاسخ نميديم چون عملا بايد انجمن براي تمام كاربران مفيد واقع شود پس عملا تغيير كد براي خود كاربر غير حرفه اي غير ممكن است

خیلی مشکلات هم با تغییرات توابع و محدودیت های هاست رفع میشه. نباید طوری

برخورد بشه که نسبت به واژه هاست حساسیت در کاربران ایجاد کنیم.

اين خيلي ها هم كه شامل همان ناسازگاري هاست مي شه كه ناسازگاري يعني افزونه ها و توابعي كه پرستا بهش نياز داره ولي هاست نداره و يا محدودش كرده و اين واقعيتي است كه بارها به ان اشاره شده ولي دوستان شايد نميخوان قبول كنند و در مقابل ناسازگاري هاست كه بهشون راهنمايي مي شه جهت گيري مي كنند و يا تقابل و طبق حرفت حساسيت كه بهترين هاست ايران رو گرفتم و و بعد مي گيد ناسازگاري داره .... و بارها جمله معروف خودم رو اين بارم تكرار مي كنم هاست قوي به معناي سازگاري نيست

بازم مي تونه دوستمون امتحان كنه و اگه به نتيجه اي در خور رسيد اعلام كنه چون ماژول روي بيش از 46 فروشگاه هم اكنون نصب و فعال و بدون مشكل در حال كاره

لینک به دیدگاه

همونطور که شما فرمودید این مشکل وقتی به وجود می آد که صفحه بطور کامل بارگزاری نشه و اقدام به دادن رای می شه

ضمنا آدرس سایتم را به دلیل کامل نبودن و همچنین درست نبودن دسترسی پوشه ها اینجا نذاشتم، عذر می خوام

یا علی

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

با سلام

توی بازارچه در قسمت توضیحات این ماژول نوشته شد که: "

اگر قالب دیگه ای غیر از قالب پیش فرض استفاده می کنید یا اسم قالب خود را عوض کردید، باید توی فایل های ماژول هم اسم قالب را عوض کنید".

می خواستم بدونم که توی کدوم فایل از این ماژول و چه قسمتی رو باید تغییر بدم و اسم فالب سایت رو جایگزین قالب پیش فرض کنم؟

ممنون میشم اگه جواب منو بدین

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 7 years later...

سلام من این ماژول رو نصب میکنم دیگه تو صفحه هیچکدوم از محصولات نمیره و ارور زیرو میده

Error: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...